گروه مشاورین خود باور

w w w . k h o d b a v a r . c o m

کسب ثروت

راز موفقیت

مقالات رایگان

عضویت در خبرنامه

اگر میخواهید از آخرین خبر ها و مقالات و محصولات ما با خبر شوید میتوانید در خبرنامه ما عضو شوید ایمیل شما برای ما محفوظ میباشد

Please wait...

Thank you for signing up!

محصولات خود باور آرشیو محصولات

  • ژرف بین و ژرف اندیش (رایگان)

    ژرف بین و ژرف اندیش باشیم : ژرف به معنای عمیق، گود، دور و دراز است و ژرف بین کسی است که در امور زندگی تعمق می کند و به علل، عوامل، آثار و نتایج پدیده ها حساسیت دارد. ژرف بینی نوعی قابلیت و مهارت برای یافتن ...

    خرید این محصول

تغییرات مثبت – چگونه عادت های بد را ترک کنیم؟
بازدید : 419

چرا ایجاد تغییرات مثبت  و ترک عادت های بد اینقدر دشوار است؟

چرا ایجاد تغییرات مثبت  و ترک عادت های بد اینقدر دشوار است؟ حتی زمانی که می دانیم که این تغییرات مثبت می توانند ناجی زندگی مان باشند!
آیا تا به حال تصمیم گرفته اید که عادت قدیمی و نامناسبی را ترک کنید؟ آیا پس از چند روز به مسیر قبلی برگشته و عادت نا مناسبتان را تکرار کرده اید؟ کلید ایجاد تغییرات مثبت و پایدار چیست؟

دیوید شرایبر میگوید: ما نیاز داریم که ابتدا برای وجود خود ارزش قایل باشیم.

همه ما عادت های بدی داریم ، اما تغییر راهمان دشوار است. با این وجود اگر حقیقتا مجبور به ترک عادت هایمان باشیم، تصمیم لازم را میگیریم و راه و روش زندگی قبلی را تغییر میدهیم.

فردی را میشناسم که یک وکیل است؛ او به تازگی دومین عمل بایپس عروق قلبش را در سن ۵۰ سالگی انجام داده است. رگ های قلبش طوری مسدود شده بودند که در صورت انجام عمل جراحی سوم امیدی به بهبود وضعیتش نبود. او مجبور بود که سیگار کشیدن را کنار بگذارد و همچنین رژیم غذایی و فعالیت ورزشی منظمی داشته باشد، در غیر این صورت شانس کمی برای ادامه زندگی داشت.با این همه او نتوانست تغییرات پایداری در عادت های نا مناسب زندگی اش به وجود بیاورد.

شما چطور؟ شما قادر بهتغییر خود  هستید؟ واقعا اینطور است؟

اعداد و ارقام مخالف شما هستند. آن هم با تقریب بیشتر از ۹۰ درصدی!

اکثر مردمی که متحمل عمل بایپس قلب شده اند، تا بعد از دو سال تغییرات عمده ای در عادت های خود نداده اند.این وضعیت افراد تحصیل کرده جامعه است( در حالی که به عادت هایی که باید ترک کنند یا انجام موارد جدید کاملا آگاه هستند). این ما هستیم که حاضر بهتغییر نیستیم حتی زمانی که مساله مرگ و زندگی باشد.

حتما بخوانید :   3 لازمه ی خوشبختی را با نیروی اندیشه جذب کنید!

 

تغییرات مثبت - چگونه عادت های بد را ترک کنیم؟

احساساتت را آزاد کن:

کلید این ماجرا در احساسات ما نهفته است ، تغییراتی که ما مدنظر داریم می بایست به نحوی باشند که به ما احساس سرزندگی هرچه بیشتر را القا کند. ما باید لذت بیشتری را در تغییر کردن احساس کنیم تا در تغییر نکردن. برای این فرد ، قدم اساسی ، تجدید ارتباط با فرزندانش بود که با کمک یک مشاور خانواده میسر شد.

دن اورنیش متخصص قلب و عروق در دانشگاه کالیفرنیاست. او نشان داده است که بیماری های قلبی را میتوان از طریق انجام مدیتیشن،  آگاهی های احساسی، رژیم، ورزش و ترک کردن سیگار درمان کرد.

” بهترین محرک برایتغییر این است که از مرگ نهراسیم و از زندگی لذت ببریم. “

ارسال نظرو پرسش و پاسخ در مورد این مطلب