گروه مشاورین خود باور

w w w . k h o d b a v a r . c o m

کسب ثروت

راز موفقیت

مقالات رایگان

عضویت در خبرنامه

اگر میخواهید از آخرین خبر ها و مقالات و محصولات ما با خبر شوید میتوانید در خبرنامه ما عضو شوید ایمیل شما برای ما محفوظ میباشد

Please wait...

Thank you for signing up!

محصولات خود باور آرشیو محصولات

  • ژرف بین و ژرف اندیش (رایگان)

    ژرف بین و ژرف اندیش باشیم : ژرف به معنای عمیق، گود، دور و دراز است و ژرف بین کسی است که در امور زندگی تعمق می کند و به علل، عوامل، آثار و نتایج پدیده ها حساسیت دارد. ژرف بینی نوعی قابلیت و مهارت برای یافتن ...

    خرید این محصول

نقش سرمایه در ثروتمندی افراد چیست؟
بازدید : 106

سرمایه

نقش سرمایه در ثروتمند شدن و ساخت کسب و کار سود آور چقدر پر رنگ و حیاتی است؟ آیا بدون داشتن سرمایه میتوان ثروتمند شد؟ آیا داشتن سرمایه ضامن موفقیت شما در کسب و کارتان است؟
تمامی اینها سوالاتی هستند که یافتن پاسخشان در موفقیت یک فرد نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. در ادامه این مقاله با وبسایت خودباور همراه باشید تا این موضوع را بیشتر بررسی کنیم.
قسمت های قبل این سری مقالات جذب ثروت را میتوانید به ترتیب در لینک های “ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!“، “قوانين مالی بيرونی و درونی“، “طرح کلی یک ذهن موفق“، “چهار گام برای داشتن یک ذهن ثروتمند“، “برای ثروتمند شدن چه چیزهایی لازم است؟“، “هفت الگوی ذهنی مانع کسب پول و ثروت“، “کلید تغییر دادن خود چیست؟“، “چرا میخواهید ثروتمند شوید؟“، “چرا ذهن شرطی میشود؟“، “چهار گام برای داشتن باورهای پول ساز“، “زندگی مالی تان به کدام سو می رود؟“، “جملات تاکیدی برای همگام سازی مالی“، “ارزش یک فکر چقدر است؟“، “چگونه عادت کنیم که برنده باشیم؟!“، “راه میانبر ثروتمند شدن“، “پاسخ به یک سوال مهم در مسیر کسب ثروت“، “چه تعریفی از زندگی مالی تان دارید؟“، “هدف گذاری صحیح برای پولدار شدن“، “فکر بزرگ، فروش بزرگ، پول بزرگ“، “چگونه دیگران شانسی ثروتمند میشوند؟“، “چرا حس بدی نسبت به افراد موفق داریم؟“، “چرا ثروتنمدان با افراد مثبت و موفق در ارتباطند؟“، “چگونه ارزش کالا یا خدمات خود را به خوبی به دیگران نشان دهیم؟“، “ثروتمندان چگونه بر مشکلات پیروز میشوند؟“، “چگونه ظرفیت خود را برای ثروتمند شدن بالا ببریم؟“، “چرا بسیاری از افراد سود ثابت و محدود را ترجیح میدهند؟“ٍ “در ذهن شما علم بهتر است یا ثروت؟” و “چگونه با سرمایه گذاری درست ثروتمند شویم؟” مشاهده کنید. در ادامه با وبسایت خودباور همراه باشید.

حتما بخوانید :   جراحت احساس چیست و چه عواقبی دارد؟

چهاردهمين فایل ثروت

ثروتمند می داند چگونه پول و سرمایه خود را به جریان اندازد. فقير نمی داند چگونه پول و سرمایه خود را به جریان اندازد. سرمایه گذاری موفق برای ثروتمندان بصورت یک عادت ناخودآگاه و یک  “شم ” درآمده است.
هر چند داشتن دانش تجارت و شناخت بازار نيز تاثير قابل توجهی در انجام سرمایه گذاری درست خواهد داشت. اگر نمی توانيد سرمایه گذاری درست انجام دهيد به این معنی است که برنامه و فایلی برای این کار در ذهن ناخودآگاه شما وجود ندارد .( ذهن شما برای این کار شرطی و برنامه ریزی نشده است)
شاید در محيطی کارمندی رشد کرده باشيد یا محيطی که داشتن پول و ثروت را بد دانسته اند یا حتی محيطی کاملا علمی و دور از تجارت و بازار. مدیریت پول یعنی بتوانيد پول را به درستی به جریان اندازید (سرمایه گذاری) و این فرایند را به درستی کنترل کنيد . فقط در این صورت است که می توانيد ثروت و پول خود را افزایش دهيد.

 

نقش سرمایه در ثروتمندی افراد چیست؟

نقش سرمایه در ثروتمندی افراد چیست؟

 

فریب کم بودن پس انداز یا درآمد خود را نخورید. اگر نتوانيد پول کم خود را درست مدیریت کنيد پول بيشتری کسب نخواهيد کرد. شما و زندگی در تعاملی پایدار به سر می برید و داد و ستدی دائمی بين شما و جهان پيرامونتان برقرار است. اگر نتوانيد داشته های کوچک خود را درست مدیریت و کنترل کنيد زندگی داشته های بزرگتری به شما نخواهد داد. اگر هم چنين شد یا به زودی آنها را از دست خواهيد داد یا سبب نابودی شما خواهند شد. یادگيری مدیریت پول را از مقادیر کم و کوچک شروع کنيد. عادات جدیدی در خود ایجاد کنيد چرا که این عادات (برنامه های ذهن ناخودآگاه) هستند که زندگی شما را کنترل می کنند.
خود را ملزم به پس انداز کردن حد اقل ده درصد از درآمد خود کنيد و به هيچ وجه سراغ این اندوخته نروید تا زمان سرمایه گذاری فرا رسد وقتی مدیریت در مقياس کوچک را آموختيد زندگی موقعيت های بزرگتری را به شما هدیه خواهد کرد.

حتما بخوانید :   7 عرصه موفقیت

شک نکنيد زندگی یک کلاس درس بزرگ است و آموزگار آن از هر فرصتی برای آموزش و رشد شما استفاده می کند هرگز یک موقعيت کوچک را نادیده نگيرید شاید همان موقعيت به ظاهر ناچيز و بی ارزش بعدا درهای بزرگتری را به روی شما باز کند.

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “داشتن درآمد غیر فعال، لازمه ی موفقیت مالی!” مطالعه کنید.

ارسال نظرو پرسش و پاسخ در مورد این مطلب


فقط 4 ثانیه تا دانلود فاصله دارید!