ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!

ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!

اگر فرد ثروتمندی نیستید و یا نتیجه مطلوب را از زندگیتان نمیگیرید ، یعنی اینکه چیزی هست که نمیدانید .تقریبا همه افراد ثروتمند مانند هم فکر میکنند و البته افراد فقیر هم مانند هم فکر میکنند. اگر مانند ثروتمندان بیندیشی و رفتار کنی تو هم ثروتمند میشوی پس باید طرز فکر ثروتمندان را الگو سازی و تقلید کنی یادمان باشد هر پولداری لزوما ثروتمند نیست . اگر خوشبخت و ثروتمند نیستید ، ببینید جعبه ابزارتان چه چیزهایی کم دارد.

ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!

ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!

چگونه فردی هستید؟

ویژگی های شخصیتی و طرز فکر شما در موفقیت شما بسیار تعیین کننده است . هر قدر توان و انرژی شما بالاتر باشد ، افزاد بیشتری جذب شما خواهند شد و آن وقت به آنچه میخواهید رسیده اید.

از دست ندهید :   موفقیت ما در شکست دیگران است؟

بیشتر آدمها از توانایی درونی برای خلق و نگهداری پول کلان برخوردار نیستند . حتی اگر پول زیادی بطور تصادفی به دست آورند آن را در اندک زمانی از دست خواهند داد و به وضعیت قبلی باز خواهند گشت.یعنی به همان مقدار پول که نگاه داشتن آن برایشان راحت تر است . برعکس آن ٬ کسانی هستند که ثروت خود را از دست میدهند اما در اندک زمانی دوباره میلیونر میشوند ، علت این است که این افراد عناصر اصلی موفقیت را درون خود دارند.

میوه های یک درخت ، نتیجه کارکرد ریشه های آن درخت است . فقر یا ثروت تو ٬ ریشه در روحیات ٬افکار و احساسات تو دارد .اگر میخواهید درختتان پر ثمر باشد باید از ریشه شروع کنید . اگر میخواهید در جهان مرئی تغییری ایجاد کنید باید از جهان نامرئی شروع کنید . همزمان که مانند یک ثروتمند می اندیشید و حس میکنید سعی کنید مانند یک ثروتمند هم رفتار کنید و مانند یک ثروتمند سخن بگویید از مصاحبت و معاشرت با افرادی که ذهن فقیر دارند خود داری کنید با افراد ثروتمند و نه لزوما پولدار معاشرت کنید با عقابها پرواز کنید نه با مرغابی ها چون شما به زودی شبیه آن کسانی خواهید شد که با آنها معاشرت میکنید.

از دست ندهید :   قدرت کلام یا قدرت اندیشه ، کدام برتر است؟

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “قوانین مالی بیرونی و درونی” مشاهده کنید.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 26 میانگین امتیاز: 3.5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *