درمان چند بیماری متداول به کمک تنفس!

درمان چند بیماری متداول به کمک تنفس!

 برطرف کننده درد و کمک کننده به حفظ تندرستی

اگر این روش تنفسی ( برای مطالعه روش تنفس صحیح و همچنین مقدمه ای برای این مطلب پیشنهاد میکنیم مقالات “معجزه تنفس (قسمت اول)” و “معجزه تنفس (قسمت دوم)” را با کلیک کردن روی آنها مشاهده کنید) را برای برطرف کردن درد به کار گرفتید و درآغاز بر درد شما افزوده شد، تعجب نکنید. این واکنش طبیعی است؛ زیرا هنگام به کارگیری این روش، توجه شما به درد جلب میشود و لذا درد را در آن لحظه شدیدتر احساس میکنید.پس از چند بار تنفس، درد از بین میرود.  زمانی متوجه نقش شفابخش تنفس کامل، هماهنگ و هدف دار در حفظ  تندرستی میشوید که  مثلا انگشت خود را بریده باشید و با این روش، درد خود را آرام کنید. سرانگشتان نسبت به درد بسیار حساس است.. با این حال، پس از چند بار  تنفس، درد از بین میرود. اگر به این جراحت سطحی بنگرید، میبینید که خونریزی پس از چند بار تنفس، بند می اید و در کم تر از چند دقیقه زخم شروع به بسته شدن میکند؛ بنابراین تاثیر شفابخش تنفس کامل، هماهنگ و هدف دار در حفظ تندرستی را هنگام بروز هر بیماری و به ویژه پس از اعمال جراحی به کار ببندید.

از دست ندهید :   چگونه عادت کنیم که برنده باشیم؟!

حتی هنگام تشنج های شدید ذهنی و بدنی نیز میتوانید با استفاده از این روش، بر کارایی خود به طور اساسی بیفزایید. همیشه در مکان آرمیدگی ذهنی به قسمت هایی از بدن که تحت فشار قرار دارند؛ تنفس مصنوعی بدهید.اگر میخواهید جسم سنگینی را جابه ججا کنید از پیش به بازوان خود تنفس مصنوعی بدهید. اگر میخواهید در مسابقه دو صحرانوردی شرکت کنید و سریع تر از همه بدوید، از پیش به پاهای خود تنفس مصنوعی بدهید. با این کار مقاومت و پایداری شما خود به خود افزایش میابد.

 

درمان سرماخوردگی

گاهی ممکن است سرماخوردگی  معمولی و بی اهمیتی  درست زمانی که باید امتحانی بدهید یا به هر دلیل میخواهید در بهترین وضعیت باشید، مزاحم شما شود. این مشکل را نیز میتوانید با تنفس کامل، هماهنگ و هدف دار به سرعت و با اطمینان   در کم تر از چند دقیقه حل کنید، به شرطی که هنگام بروز اولین علائم، واکنش نشان دهید. سرماخوردگی سخت نیز حداکثر در عرض یک روز کاملا برطرف میشود.

 

درمان چند بیماری متداول به کمک تنفس!

درمان چند بیماری متداول به کمک تنفس!

نسخه شفا بخش برای سرماخوردگی سخت

  • آب نصف لیموترش و یک پرتقال درسته را بگیرید.یک گرم اسید اسکوربیک خالص( ویتامینc) به آن بیفزایید.این ترکیب را با کمی آب یا آبمیوه مخلوط کنید تا یک لیوان پر شود.
  • به مکان آرمیدگی ذهنی بروید آن جا با تنفس کامل، هماهنگ و هدفدار چند دقیقه ای به سر خود تنفس مصنوعی بدهید؛ سپس بار دیگر، همراه با شمارش معکوس، تمام معجون را جرعه جرعه بنوشید. اگر این کار را سه بار در روز تکرار کنید، حتی سرماخوردگی سخت نیز روز بعد از بین میرود.
  • برخلاف توصیه های متداول لازم است هنگام سرماخوردگی نوشیدنی زیاد مصرف کنید.
    در این زمان ، همه اندام های بدن مواد سمی زیادی دفع میکنند؛ لذا به مایعات بیشتری نیاز دارند. اشتباهی بزرگ و زیان آور است اگر بخواهید با پرهیز از آب، زکام را درمان کنید.
از دست ندهید :   7 گام تا موفقیت ابدی

من در چنین مواردی، روزانه چندین لیوان اب مقطر مینوشم. چون اب مقطر کاملا خالص است؛ لذا پس مانده های سوخت و ساز مواد غذایی و مواد سمی را به خوبی از بدن دفع میکند. فراموش نکنید که پس از بهبود سرماخوردگی، اندوخته مواد معدنی خود را جبران کنید؛ زیرا بدن مواد سمی و پس مانده های مواد غذایی را همراه مواد معدنی حیاتی دفع میکند. چنین داروهای تقویتی در فروشگاههای موادغذایی و بهداشتی در دسترس هستند.

درمان سرگیجه

تاثیر شفا بخش تنفس هماهنگ و هدف دار گاهی شبیه یک معجزه است. اگر سرگیجه دارید، میتوانید آن را به روش زیر درمان کنید.

از دست ندهید :   روتین صبح گاهی، راز موفقیت افراد نابغه!

یک نردبان بلند بردارید، پس از هر بار تنفس، یک پله بالاتر بروید. این کار را میتوانید ادامه دهیدتا روی بالاترین پله نردبان قرار بگیرید. با کمال تعجب، درخواهید یافت که دیگر سرگیجه ندارید. حتی تشنگی و گرسنگی شدید را نیز میتوانید از خود دور کنید. با تسلط یافتن و به  کارگیری صحیح روش تنفس هماهنگ، موفقیت شما در هر حال حتمی خواهید بود.

 

درمان سردرد و میگرن

فرد خوشبختی را میشناسم که در طول زندگی اش هرگز دچار سردرد نشده است.او از کودکی عادت داشت هر شب وقایع ان روز را یکبار در برابر دیدگان ذهنی اش بررسی و سبک سنگین کند؛ به این ترتیب ، او همیشه در هماهنگی با خودش به سر میبرد و خود را گرفتار سردرد های ناخواسته نمیکرد. من نیز فردی خوشبخت هستم و تنها میتوانم به شما توصیه کنم که شما نیز خود را گرفتار سردرد های آنچنانی نکنید.

 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 1 میانگین امتیاز: 1]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *