راه میانبر ثروتمند شدن

راه میانبر ثروتمند شدن

اولین فایل ثروت که باید در ذهن خود جای دهید از این قرار است:

ثروتمند معتقد است خودش زندگی خود را می سازد نه شرایط بیرونی و دیگران. فقیر معتقد است زندگی به او تحمیل شده. اولین ویژگی یک ثروتمند این است که مسئولیت زندگی خود را می پذیرد و خود را ” قربانی” شرایط و محیط نمی داند.

قسمت های قبل این سری مقالات جذب ثروت را میتوانید به ترتیب در لینک های “ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!“، “قوانین مالی بیرونی و درونی“، “طرح کلی یک ذهن موفق“، “چهار گام برای داشتن یک ذهن ثروتمند“، “برای ثروتمند شدن چه چیزهایی لازم است؟“، “هفت الگوی ذهنی مانع کسب پول و ثروت“، “کلید تغییر دادن خود چیست؟“، “چرا میخواهید ثروتمند شوید؟“، “چرا ذهن شرطی میشود؟“، “چهار گام برای داشتن باورهای پول ساز“، “زندگی مالی تان به کدام سو می رود؟“، “جملات تاکیدی برای همگام سازی مالی“، “ارزش یک فکر چقدر است؟” و “چگونه عادت کنیم که برنده باشیم؟!” مشاهده کنید. در ادامه این مطلب با وبسایت خودباور همراه باشید.

قطعا خانواده ٬ جامعه ٬ شرایط ٬ شانس و تقدیر بی تاثیر نبوده و نیستند ٬ اما اگر شما تقدیر را مغلوب نکنید او شما را مغلوب خواهد کرد. حس قربانی بودن ” بزرگترین نقطه ضعف یک ذهن فقیر است” تا زمانی که ذره ای احساس قربانی بودن در شما وجود دارد ٬ صاحب ذهن ثروتمند نخواهید شد. تصمیم بگیرید که سکان دار کشتی زندگی خود باشید و آن را به سوی اهدافتان هدایت کنید. یک جمله تاکیدی برای خود بسازید ٬ آنرا روی کاغذ بنویسید و جلو رویتان نصب کنید و همواره آنرا تکرار کنید تا به عادت و باوری جدید تبدیل گردد. همواره مراقب رفتار های روزمره خود باشید تا مبادا خود را در نقش قربانی شرایط و روزگار قرار داده باشید. اینکه الان کجا هستید تعیین کننده عاقبت شما نیست ٬ اینکه به کجا میخواهید بروید تعیین کننده سرنوشت شماست. یادتان باشد دنیای درونی شما دنیای بیرونیتان را می سازد: جمله تاکیدی” من زندگی خود را می سازم ” جمله ایست که شما را در ساختن این باور ارزشمند کمک میکند.

از دست ندهید :   ۴ راه تغییر خود برای پرورش عادت های سالم تر

 

راه میانبر ثروتمند شدن

راه میانبر ثروتمند شدن

برای ثروتمند شدن دو راه ممکن است:

اولین راه یا همان راه میانبر ساختن ذهن ثروتمند قرار گرفتن در محیطی غنی است که تفکرات و ویژگی های شما را رشد دهد و شما را ناخودآگاه به سمت و سوی ثروتمند شدن بکشاند بسیاری از ثروتمندان شاید خود قواعد ثروتمند شدن را ندانند . فقط در این مسیر قرار گرفته اند و یا از کودکی در معرض تربیت درست بوده اند این درست مانند کسی است که زبان انگلیسی را در محیطی انگلیسی زبان می آموزد . او پس از مدتی به راحتی و به درستی انگلیسی صحبت خواهد کرد . اما اگر از او بپرسید ” چطور زبان یاد بگیرم ” احتمالا جواب مشخصی نخواهد داشت . او شاید حتی گرامر و قواعد زبان را هم به درستی نداند . فقط می تواند به خوبی صحبت کند.

از دست ندهید :   تعریف موفقیت برای انسان چیست؟

بسیاری از ثروتمندان از این دسته هستند . یعنی صرفا استعداد و توانایی ثروتمند بودن را دارند ٬ همین. همانطور که دانشمندان زبان شناس با بررسی و مطالعه شیوه صحبت کردن افراد توانسته اند قواعد زبان و روشهای یادگیری را تدوین نمایند ٬ اساتید موفقیت نیز با بررسی زندگی ثروتمندان توانسته اند قواعد کسب ثروت را استخراج و تدوین کنند و این ما را به دومین شیوه کسب ثروت میرساند. دومین شیوه ثروتمند شدن برای کسانی است که در محیط و کانتکست ثروت نیستند . این افراد درست مثل کسانی هستند که در محیط فارسی زبان مجبور به یادگیری انگلیسی شده اند. باید از روی کتاب و کلاس پیش بروند و هر روز تمرین کنند قواعد زبان را بیاموزند و با تکرار و تمرین در مکالمه انگلیسی روان شوند تا روزی که بتوانند به محیط انگلیسی زبان وارد شوند کار برای این افراد طولانی تر خواهد بود و گاه سخت تر . اما ممکن و عملی است. دسته دوم الزاما باید با یادگیری قواعد ثروتمند شدن و گرفتن آموزش ها و نیز با تمرین و تکرار مسیر خود را باز کنند برای افراد این دسته معاشرت با افرادی که ذهن ثروتمند دارند مسیر را بسیار کوتاه تر خواهد کرد و برعکس همنشینی با افرادی که دارای ذهن فقیر هستند شما را به شدت عقب نگاه خواهد داشت ضمنا گذراندن دوره های هدف گذاری را به همه دوستان و همراهان محترم وبسایت خودباور توصیه می کنم . مطالب دوره های هدف گذاری می تواند مکمل فرایند ذهن ثروتمند باشد. در آینده نزدیک با سورپرایز ویژه دوره حصول هدف و هدف گذاری با شیوه ای منحصر به فرد در خدمت شما دوستان و همراهان وبسایت خودباور خواهیم بود.

از دست ندهید :   آیا روشنفکر هستید؟

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “پاسخ به یک سوال مهم در مسیر کسب ثروت” مطالعه کنید.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 5 میانگین امتیاز: 3.2]

یک نظر در مورد «راه میانبر ثروتمند شدن»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *