فکر بزرگ، فروش بزرگ، پول بزرگ

فکر بزرگ، فروش بزرگ، پول بزرگ

اگر در قبال کارتان، پول دریافت می کنید پس شما یک فروشنده هستید. چه در کار فروش کالا باشید، چه خدمات و آموزش. در این فایل به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت و چهارمین فایل از سری فایل های ثروت را بررسی خواهیم کرد.

قسمت های قبل این سری مقالات جذب ثروت را میتوانید به ترتیب در لینک های “ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!“، “قوانین مالی بیرونی و درونی“، “طرح کلی یک ذهن موفق“، “چهار گام برای داشتن یک ذهن ثروتمند“، “برای ثروتمند شدن چه چیزهایی لازم است؟“، “هفت الگوی ذهنی مانع کسب پول و ثروت“، “کلید تغییر دادن خود چیست؟“، “چرا میخواهید ثروتمند شوید؟“، “چرا ذهن شرطی میشود؟“، “چهار گام برای داشتن باورهای پول ساز“، “زندگی مالی تان به کدام سو می رود؟“، “جملات تاکیدی برای همگام سازی مالی“، “ارزش یک فکر چقدر است؟“، “چگونه عادت کنیم که برنده باشیم؟!“، “راه میانبر ثروتمند شدن“، “پاسخ به یک سوال مهم در مسیر کسب ثروت“، “چه تعریفی از زندگی مالی تان دارید؟” و “هدف گذاری صحیح برای پولدار شدن” مشاهده کنید. در ادامه این مطلب با وبسایت خودباور همراه باشید.

از دست ندهید :   ذهن چیست؟

چهارمین فایل ثروت

اگر معتقدید شما ارباب زندگی خود هستید و برنامه شما داشتن سود زیاد در کسب و کارتان است و نیز به ثروتمند شدن متعهد هستید ٬ اکنون باید گام بعدی را بردارید:

ثروتمندان افکار بزرگ در سر دارند، فقرا به چیزهای کوچک می اندیشند.

به چند نفر از ثروتمندانی که میشناسید فکر کنید.

کدامشان کار کوچک و معمولی ارائه داده اند؟

کدامشان تعداد مشتری های محدود و انگشت شمار داشته اند؟

شما به چه تعداد مشتری فکر می کنید؟

قرار است محدوده کار شما تا کجا گسترده باشد؟

برای ثروتمند شدن باید خدمات خود را به دست افراد بیشتری برسانید. باید به این باور برسید که توانایی چنین کاری را دارید و پس از آن ٬ قابلیت های مدیریتی لازم جهت توسعه کار خود را کسب کنید: برنده شدن در کسب و کار یک قانون دارد. باید کاری کنید که مشتری شما نیز برنده شود و این برنده شدن را احساس کند.
یعنی درکسب و کارتان ٬ منافع مشتری خود را در نظر بگیرید. اگر به کسب و کاری کوچک و محلی فکر میکنید بعید است بتوانید ثروتمند شوید. پس همین الان یک نقطه هدف اولیه برای خود در نظر بگیرید ٬ یک فکر بزرگ!
شما میخواهید خدمات خود را به چند هزار نفر ارائه کنید؟

از دست ندهید :   جملات تاکیدی برای همگام سازی مالی

همانطور که گفتیم؛ اگر در قبال کارتان، پول دریافت می کنید پس شما یک فروشنده هستید چه در کار فروش کالا باشید چه خدمات و آموزش.
پزشکان سلامتی را به مشتریان خود می فروشند و مدرسان علم را. برخی فروشنده کالا هستند و برخی دیگر فروشنده خدمات. در تمام موارد داشتن دانش تجارت و دانستن قواعد مدیریت کسب و کار می تواند باعث پیشرفت چشمگیر شما شود.
واقعیت فروش این است که شما کالا یا خدمات به مشتریان خود نمی فروشید بلکه فروشنده ارزش و راه حل هستید.
شخصی که برای پذیرش دانشگاه به مدرک تافل یا آیلتس نیاز دارد راه حل مشکل خود را از یک استاد زبان دریافت خواهد کرد.
شخصی که نیاز دارد شیک و لوکس به نظر برسد راه حل را از فروشگاه لاکژری خریداری خواهد کرد.
اگر شما به عنوان فروشنده کالا یا خدمات، نیاز مشتری خود را به درستی تشخیص دهید در امر فروش موفق تر خواهید بود.

از دست ندهید :   قانون جذب پول | 3 مرحله برای جذب پول و ثروت

فراموش نکنید که گاه مشتری شما نیاز خود را درست تشخیص نمی دهد و مشاوره شما باعث می شود بهترین کالا یا خدمات را دریافت کند . پس سعی کنید آنچه را که مشتری شما نیاز دارد به او ارائه دهید نه آنچه را که برای شما منفعت بیشتری دارد.

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “چگونه دیگران شانسی ثروتمند میشوند؟” مطالعه کنید.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 9 میانگین امتیاز: 2.2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *