فکر بزرگ، فروش بزرگ، پول بزرگ

فکر بزرگ، فروش بزرگ، پول بزرگ

اگر در قبال کارتان، پول دریافت می کنيد پس شما یک فروشنده هستيد. چه در کار فروش کالا باشيد، چه خدمات و آموزش. در این فایل به بررسی این موضوع خواهیم پرداخت و چهارمین فایل از سری فایل های ثروت را بررسی خواهیم کرد.

قسمت های قبل این سری مقالات جذب ثروت را میتوانید به ترتیب در لینک های “ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!“، “قوانين مالی بيرونی و درونی“، “طرح کلی یک ذهن موفق“، “چهار گام برای داشتن یک ذهن ثروتمند“، “برای ثروتمند شدن چه چیزهایی لازم است؟“، “هفت الگوی ذهنی مانع کسب پول و ثروت“، “کلید تغییر دادن خود چیست؟“، “چرا میخواهید ثروتمند شوید؟“، “چرا ذهن شرطی میشود؟“، “چهار گام برای داشتن باورهای پول ساز“، “زندگی مالی تان به کدام سو می رود؟“، “جملات تاکیدی برای همگام سازی مالی“، “ارزش یک فکر چقدر است؟“، “چگونه عادت کنیم که برنده باشیم؟!“، “راه میانبر ثروتمند شدن“، “پاسخ به یک سوال مهم در مسیر کسب ثروت“، “چه تعریفی از زندگی مالی تان دارید؟” و “هدف گذاری صحیح برای پولدار شدن” مشاهده کنید. در ادامه این مطلب با وبسایت خودباور همراه باشید.

چهارمين فایل ثروت

اگر معتقدید شما ارباب زندگی خود هستيد و برنامه شما داشتن سود زیاد در کسب و کارتان است و نيز به ثروتمند شدن متعهد هستيد ٬ اکنون باید گام بعدی را بردارید:

ثروتمندان افکار بزرگ در سر دارند، فقرا به چيزهای کوچک می اندیشند.

حتما بخوانید :   لذت کمک به دیگران

به چند نفر از ثروتمندانی که ميشناسيد فکر کنيد.

کدامشان کار کوچک و معمولی ارائه داده اند؟

کدامشان تعداد مشتری های محدود و انگشت شمار داشته اند؟

شما به چه تعداد مشتری فکر می کنيد؟

قرار است محدوده کار شما تا کجا گسترده باشد؟

برای ثروتمند شدن باید خدمات خود را به دست افراد بيشتری برسانيد. باید به این باور برسيد که توانایی چنين کاری را دارید و پس از آن ٬ قابليت های مدیریتی لازم جهت توسعه کار خود را کسب کنيد: برنده شدن در کسب و کار یک قانون دارد. باید کاری کنيد که مشتری شما نيز برنده شود و این برنده شدن را احساس کند.
یعنی درکسب و کارتان ٬ منافع مشتری خود را در نظر بگيرید. اگر به کسب و کاری کوچک و محلی فکر ميکنيد بعيد است بتوانيد ثروتمند شوید. پس همين الان یک نقطه هدف اوليه برای خود در نظر بگيرید ٬ یک فکر بزرگ!
شما ميخواهيد خدمات خود را به چند هزار نفر ارائه کنيد؟

همانطور که گفتیم؛ اگر در قبال کارتان، پول دریافت می کنيد پس شما یک فروشنده هستيد چه در کار فروش کالا باشيد چه خدمات و آموزش.
پزشکان سلامتی را به مشتریان خود می فروشند و مدرسان علم را. برخی فروشنده کالا هستند و برخی دیگر فروشنده خدمات. در تمام موارد داشتن دانش تجارت و دانستن قواعد مدیریت کسب و کار می تواند باعث پيشرفت چشمگير شما شود.
واقعيت فروش این است که شما کالا یا خدمات به مشتریان خود نمی فروشيد بلکه فروشنده ارزش و راه حل هستيد.
شخصی که برای پذیرش دانشگاه به مدرک تافل یا آیلتس نياز دارد راه حل مشکل خود را از یک استاد زبان دریافت خواهد کرد.
شخصی که نياز دارد شيک و لوکس به نظر برسد راه حل را از فروشگاه لاکژری خریداری خواهد کرد.
اگر شما به عنوان فروشنده کالا یا خدمات، نياز مشتری خود را به درستی تشخيص دهيد در امر فروش موفق تر خواهيد بود.

حتما بخوانید :   چند نکته کلیدی برای موفقیت در زندگی

فراموش نکنيد که گاه مشتری شما نياز خود را درست تشخيص نمی دهد و مشاوره شما باعث می شود بهترین کالا یا خدمات را دریافت کند . پس سعی کنيد آنچه را که مشتری شما نياز دارد به او ارائه دهيد نه آنچه را که برای شما منفعت بيشتری دارد.

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “چگونه دیگران شانسی ثروتمند میشوند؟” مطالعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *