موفقیت آسان ترین کار است، اگر بزرگ فکر کنید!

موفقیت آسان است

چگونه با بزرگ فکر کردن به موفقیت های بزرگ برسیم؟ این سوالی است که در این مطلب قصد پاسخ گویی به آن را داریم. بیشتر انسان های موفق دنیا افکار بزرگی در سر داشته اند. نمی توانید به داشتن یک آب باریکه فکر کنید و صاحب کسب و کار میلیاردی شوید! رسیدن به قله های موفقیت، نیازمند برنامه ریزی، آمادگی و آموزش است. با ما در ادامه  این مطلب همراه باشید تا 4 نکته برای رسیدن به موفقیت و داشتن تفکر بزرگ را با هم بررسی کنیم.

با ناراحت بودن، راحت شوید

زندگی کردن در شرایط امن و راحت هیچ پیشرفت و موفقیتی در پی نخواهد داشت. تمام موفقیت های بزرگ، حاصل رنج بردن و به تاب آمدن از ناراحتی هستند. هر حرکتی ابتدا از یک رنج آغاز می شود. رنج از بی پولی، رنج عدم توانایی در پرداخت، رنج بدهکاری و … تمامی این رنج ها موهبت هایی هستند که کمک می کنند تا از این شرایط فعلی خارج شده و به سمت خلق چیزهای بهتر، حرکت کنیم.

از دست ندهید :   سخنان بزرگان در مورد هدف

هدف های درست بگذارید

هدف ها نباید زیاد بزرگ باشند که غیر ممکن به نظر برسند و نه زیاد کوچک که انگیزه حرکت را از ما سلب کنند. باید هدف های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت داشت. باید هدف ها را نوشت و هر روز آن ها را مرور کرد تا ضمیر ناخودآگاه متوجه شود که خواسته ما در زندگی چیست و برای رسیدن به آن ها برنامه ریزی شود.

اگر تنها فرصت داشته باشم تا 1 راه برای موفقیت به شما بگویم، این خواهد بود که اهدافتان را بنویسید، برای رسیدن به آن ها برنامه ریزی کنید و هر روز روی رسیدن به اهدافتان کار کنید.

از دست ندهید :   پنج گام موفقیت در هر زمینه ای!

اطرافیانِ پشتیبان پیدا کنید

با کسانی معاشرت کنید که شما را حمایت می کنند و قدرتمند ترتان می کنند، از معاشرت با افراد منفی و کوچک به شدت خودداری کنید. این جمله معروف را به خاطر داشته باشید که اگر شما باهوش ترین فرد، در یک جمع هستید، احتمالا در جمع اشتباهی هستید و باید این جمع را ترک کرده و به جمعی که افرادی از شما بالاتر در آن هستند و می توانند در رشد و موفقیت بیشتر به شما کمک کنند ملحق شوید.

فردی باشید که دیگران دوست دارند به او کمک کنند

یکی از طرز تفکرهای اشتباه این است که ما منفعت خود را در ضرر دیگران جستجو می کنیم. اگر دیگران بدانند که ما در راه رسدن به خواسته های خود منفعت آن ها را نیز مدنظر داریم راه را برای ما باز خواهند کرد. ما چه بخواهیم و چه نخواهیم در مسیر رسیدن به اهدافمان با انسان های دیگر سر و کار داریم پس بهتر است که با در نظر کرفتن منفعت آن ها، راه را برای خود کوتاه تر کرده و همچنین خدمتی به دیگران کرده باشیم.

از دست ندهید :   استفاده از قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها

 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 7 میانگین امتیاز: 3]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *