نقش سرمایه در ثروتمندی افراد چیست؟

نقش سرمایه در ثروتمندی افراد چیست؟

سرمایه

نقش سرمایه در ثروتمند شدن و ساخت کسب و کار سود آور چقدر پر رنگ و حیاتی است؟ آیا بدون داشتن سرمایه میتوان ثروتمند شد؟ آیا داشتن سرمایه ضامن موفقیت شما در کسب و کارتان است؟
تمامی اینها سوالاتی هستند که یافتن پاسخشان در موفقیت یک فرد نقش بسیار مهمی را ایفا میکند. در ادامه این مقاله با وبسایت خودباور همراه باشید تا این موضوع را بیشتر بررسی کنیم.
قسمت های قبل این سری مقالات جذب ثروت را میتوانید به ترتیب در لینک های “ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!“، “قوانین مالی بیرونی و درونی“، “طرح کلی یک ذهن موفق“، “چهار گام برای داشتن یک ذهن ثروتمند“، “برای ثروتمند شدن چه چیزهایی لازم است؟“، “هفت الگوی ذهنی مانع کسب پول و ثروت“، “کلید تغییر دادن خود چیست؟“، “چرا میخواهید ثروتمند شوید؟“، “چرا ذهن شرطی میشود؟“، “چهار گام برای داشتن باورهای پول ساز“، “زندگی مالی تان به کدام سو می رود؟“، “جملات تاکیدی برای همگام سازی مالی“، “ارزش یک فکر چقدر است؟“، “چگونه عادت کنیم که برنده باشیم؟!“، “راه میانبر ثروتمند شدن“، “پاسخ به یک سوال مهم در مسیر کسب ثروت“، “چه تعریفی از زندگی مالی تان دارید؟“، “هدف گذاری صحیح برای پولدار شدن“، “فکر بزرگ، فروش بزرگ، پول بزرگ“، “چگونه دیگران شانسی ثروتمند میشوند؟“، “چرا حس بدی نسبت به افراد موفق داریم؟“، “چرا ثروتنمدان با افراد مثبت و موفق در ارتباطند؟“، “چگونه ارزش کالا یا خدمات خود را به خوبی به دیگران نشان دهیم؟“، “ثروتمندان چگونه بر مشکلات پیروز میشوند؟“، “چگونه ظرفیت خود را برای ثروتمند شدن بالا ببریم؟“، “چرا بسیاری از افراد سود ثابت و محدود را ترجیح میدهند؟“ٍ “در ذهن شما علم بهتر است یا ثروت؟” و “چگونه با سرمایه گذاری درست ثروتمند شویم؟” مشاهده کنید. در ادامه با وبسایت خودباور همراه باشید.

از دست ندهید :   راههای پولدار شدن با سرمایه کم ؛ 4 قدم ضروری!

چهاردهمین فایل ثروت

ثروتمند می داند چگونه پول و سرمایه خود را به جریان اندازد. فقیر نمی داند چگونه پول و سرمایه خود را به جریان اندازد. سرمایه گذاری موفق برای ثروتمندان بصورت یک عادت ناخودآگاه و یک  “شم ” درآمده است.
هر چند داشتن دانش تجارت و شناخت بازار نیز تاثیر قابل توجهی در انجام سرمایه گذاری درست خواهد داشت. اگر نمی توانید سرمایه گذاری درست انجام دهید به این معنی است که برنامه و فایلی برای این کار در ذهن ناخودآگاه شما وجود ندارد .( ذهن شما برای این کار شرطی و برنامه ریزی نشده است)
شاید در محیطی کارمندی رشد کرده باشید یا محیطی که داشتن پول و ثروت را بد دانسته اند یا حتی محیطی کاملا علمی و دور از تجارت و بازار. مدیریت پول یعنی بتوانید پول را به درستی به جریان اندازید (سرمایه گذاری) و این فرایند را به درستی کنترل کنید . فقط در این صورت است که می توانید ثروت و پول خود را افزایش دهید.

از دست ندهید :   بهترین سرمایه گذاری انسان در تمام عمر!

 

نقش سرمایه در ثروتمندی افراد چیست؟

نقش سرمایه در ثروتمندی افراد چیست؟

 

فریب کم بودن پس انداز یا درآمد خود را نخورید. اگر نتوانید پول کم خود را درست مدیریت کنید پول بیشتری کسب نخواهید کرد. شما و زندگی در تعاملی پایدار به سر می برید و داد و ستدی دائمی بین شما و جهان پیرامونتان برقرار است. اگر نتوانید داشته های کوچک خود را درست مدیریت و کنترل کنید زندگی داشته های بزرگتری به شما نخواهد داد. اگر هم چنین شد یا به زودی آنها را از دست خواهید داد یا سبب نابودی شما خواهند شد. یادگیری مدیریت پول را از مقادیر کم و کوچک شروع کنید. عادات جدیدی در خود ایجاد کنید چرا که این عادات (برنامه های ذهن ناخودآگاه) هستند که زندگی شما را کنترل می کنند.
خود را ملزم به پس انداز کردن حد اقل ده درصد از درآمد خود کنید و به هیچ وجه سراغ این اندوخته نروید تا زمان سرمایه گذاری فرا رسد وقتی مدیریت در مقیاس کوچک را آموختید زندگی موقعیت های بزرگتری را به شما هدیه خواهد کرد.

از دست ندهید :   چگونه موفقیت خود را پایدار کنیم؟ 3 نکته اصلی برای پایداری موفقیت!

شک نکنید زندگی یک کلاس درس بزرگ است و آموزگار آن از هر فرصتی برای آموزش و رشد شما استفاده می کند هرگز یک موقعیت کوچک را نادیده نگیرید شاید همان موقعیت به ظاهر ناچیز و بی ارزش بعدا درهای بزرگتری را به روی شما باز کند.

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “داشتن درآمد غیر فعال، لازمه ی موفقیت مالی!” مطالعه کنید.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 0 میانگین امتیاز: 0]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *