چرا ثروتنمدان با افراد مثبت و موفق در ارتباطند؟

چرا ثروتنمدان با افراد مثبت و موفق در ارتباطند؟

با هفتمین فایل ثروت از سری فایل های برنامه ریزی ضمیر ناخود آگاه برای داشتن یک ذهن ثروتمند برای جذب هر چه بیشتر فراوانی و ثروت به زندگی تان با خودباور همراه باشید.
قسمت های قبل این سری مقالات جذب ثروت را میتوانید به ترتیب در لینک های “ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!“، “قوانین مالی بیرونی و درونی“، “طرح کلی یک ذهن موفق“، “چهار گام برای داشتن یک ذهن ثروتمند“، “برای ثروتمند شدن چه چیزهایی لازم است؟“، “هفت الگوی ذهنی مانع کسب پول و ثروت“، “کلید تغییر دادن خود چیست؟“، “چرا میخواهید ثروتمند شوید؟“، “چرا ذهن شرطی میشود؟“، “چهار گام برای داشتن باورهای پول ساز“، “زندگی مالی تان به کدام سو می رود؟“، “جملات تاکیدی برای همگام سازی مالی“، “ارزش یک فکر چقدر است؟“، “چگونه عادت کنیم که برنده باشیم؟!“، “راه میانبر ثروتمند شدن“، “پاسخ به یک سوال مهم در مسیر کسب ثروت“، “چه تعریفی از زندگی مالی تان دارید؟“، “هدف گذاری صحیح برای پولدار شدن“، “فکر بزرگ، فروش بزرگ، پول بزرگ“، “چگونه دیگران شانسی ثروتمند میشوند؟” و “چرا حس بدی نسبت به افراد موفق داریم؟” مشاهده کنید. در ادامه این مطلب با وبسایت خودباور همراه باشید.

 

هفتمین فایل ثروت:

ثروتمندان با افراد موفق و مثبت در ارتباط اند. افراد دارای ذهن فقیر با افراد منفی نگر و ناموفق در ارتباط هستند. موقعیت های مشابه ٬ بکدیگر را جذب میکنند. اگر در کنار افراد منفی و نا امید احساس راحتی می کنید ٬ اگر معاشرین شما همواره در حال گلایه از روزگار و بدبختی هایشان هستند و اگر بودن در کنار افراد موفق شما را آزار می دهد … پس در این صورت شما بدون اینکه خود بدانید مسیر فقر ذهنی را برگزیده اید. قطعا شما نمی توانید در شوره زار ٬ انتظار رویش درختان پر میوه را داشته باشید. برای ثروتمند شدن باید بدانید ثروتمندان چگونه پول خود را به جریان می اندازند ٬ باید روشهای سرمایه گذاری ثروتمندان را یاد بگیرید و شاهد عملکردهای آنها در مراحل مختلف کار و زندگی باشید. و از همه مهمتر ٬ بدانید که در فکر و ذهن یک ثروتمند چه می گذرد چرا که تمام اقدامات یک ثروتمند ٬ نتیجه افکار و نگرش های اوست ( الگو برداری). پس در یک کلام ٬ شما باید با افراد ثروتمند و موفق همنشین شوید. انرژی قابل انتقال است و شما بطور ناخودآگاه انرژی مثبت یا منفی معاشرین خود را جذب می کنید. پس از افراد منفی و ناموفق بخصوص آنها که همواره در حال گلایه کردن هستند دوری کنید تا بیماری آنها به شما سرایت نکند. اما گاهی نمی توان یک عضو منفی خانواده یا یک فرد نزدیک را کنار گذاشت و از او دوری کرد . در چنین مواردی تسلیم شدن بد ترین گزینه است. هرگز قبل از اینکه شما را بکشند ٬ خودکشی نکنید. سعی نکنید این افراد را به زور تغییر دهید چون باقی مانده انرژی خود را نیز از دست خواهید داد. دوما تسلیم نگرش منفی این افراد نشوید و هر بار که در معرض گرد و غبار منفی بافی های این افراد قرار گرفتید به مراقبه بنشینید و خانه ذهن خود را گردگیری نمایید هرچند بسیار دشوار است که بتوان با وجود نزدیکان منفی باف و شرایط نامساعد ٬ همچنان مثبت اندیش باقی ماند . اما به امتحان آن می ارزد. رژیم موفقیت شما شامل پرهیز از تماشای برنامه های پوچ و بی محتوای تلویزیون هم می شود. هر آنچه فضای ذهنی و عاطفی شما را مسموم کند باید دور ریخته شود. یادتان باشد آنها که ذهنی ثروتمند دارند فروتن هم هستند ٬ آنها دوست دارند که موفقیت را به دیگران نیز منتقل کنند چون هر قدر افراد موفق بیشتری دور و برشان باشد خود ٬ انرژی مثبت بیشتری دریافت خواهند کرد.

از دست ندهید :   چگونه شخصیت خود را تغییر دهیم؟

 

 

چرا ثروتنمدان با افراد مثبت و موفق در ارتباطند؟

چرا ثروتنمدان با افراد مثبت و موفق در ارتباطند؟

 

نکته:

ممکن است شخصی فکر کند که مثبت اندیش است اما واقعا اینگونه نباشد. دانشمندان عصب شناس آزمایشاتی برای تشخیص این موضوع دارند که به میزان فعالیت دو نیم کره مغز مربوط می شود اما راه در دسترس تری هم هست.

اگر در راه رسیدن به هدفی برای شما مانع یا مشکلی پیش کدام جمله را به خود می گویید ؟
“اگر دو باره اینطور شد چه؟ ” ” اگر نشد چه ؟ ”

یا این جمله:
” دفعه بعد حتما موفق می شوم”
“دفعه بعد ٬ می شود”

آیا تصویر ذهنی شما از “دفعه بعد ” ٬ بر مانع متمرکز شده یا بر فرصت ؟ زمانی را صرف تفکر و تعمق در احساسات و نگرش های عمیق خود کنید . اگر متوجه شدید ذهن شما بیشتر به سمت منفی بافی تمایل دارد این کار را بکنید:
از خود بپرسید اگر فردی موفق و مثبت اندیش بودم اکنون چه حسی داشتم؟ چه جمله ای بر زبان می آوردم ؟ این همان کلیدی است که شما نیاز دارید تا موفق و مثبت باشید.

از دست ندهید :   چگونه ظرفیت خود را برای ثروتمند شدن بالا ببریم؟

موفقیت یک مهارت است که باید آموخته شود . برای کسب هر مهارتی باید وقت گذاشت. در مسیر موفقیت شاید نتوانید خرگوش باشید اما لاکپشت بودن بهتر از سنگ بودن است. لاکپشت دیر یا زود به جایی میرسد اما سنگ هرکز.

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “چگونه ارزش کالا یا خدمات خود را به خوبی به دیگران نشان دهیم؟” مطالعه کنید.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 2 میانگین امتیاز: 3.5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *