چرا ثروتنمدان با افراد مثبت و موفق در ارتباطند؟

چرا ثروتنمدان با افراد مثبت و موفق در ارتباطند؟

با هفتمین فایل ثروت از سری فایل های برنامه ریزی ضمیر ناخود آگاه برای داشتن یک ذهن ثروتمند برای جذب هر چه بیشتر فراوانی و ثروت به زندگی تان با خودباور همراه باشید.
قسمت های قبل این سری مقالات جذب ثروت را میتوانید به ترتیب در لینک های “ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!“، “قوانين مالی بيرونی و درونی“، “طرح کلی یک ذهن موفق“، “چهار گام برای داشتن یک ذهن ثروتمند“، “برای ثروتمند شدن چه چیزهایی لازم است؟“، “هفت الگوی ذهنی مانع کسب پول و ثروت“، “کلید تغییر دادن خود چیست؟“، “چرا میخواهید ثروتمند شوید؟“، “چرا ذهن شرطی میشود؟“، “چهار گام برای داشتن باورهای پول ساز“، “زندگی مالی تان به کدام سو می رود؟“، “جملات تاکیدی برای همگام سازی مالی“، “ارزش یک فکر چقدر است؟“، “چگونه عادت کنیم که برنده باشیم؟!“، “راه میانبر ثروتمند شدن“، “پاسخ به یک سوال مهم در مسیر کسب ثروت“، “چه تعریفی از زندگی مالی تان دارید؟“، “هدف گذاری صحیح برای پولدار شدن“، “فکر بزرگ، فروش بزرگ، پول بزرگ“، “چگونه دیگران شانسی ثروتمند میشوند؟” و “چرا حس بدی نسبت به افراد موفق داریم؟” مشاهده کنید. در ادامه این مطلب با وبسایت خودباور همراه باشید.

 

هفتمين فایل ثروت:

ثروتمندان با افراد موفق و مثبت در ارتباط اند. افراد دارای ذهن فقير با افراد منفی نگر و ناموفق در ارتباط هستند. موقعيت های مشابه ٬ بکدیگر را جذب ميکنند. اگر در کنار افراد منفی و نا اميد احساس راحتی می کنيد ٬ اگر معاشرین شما همواره در حال گلایه از روزگار و بدبختی هایشان هستند و اگر بودن در کنار افراد موفق شما را آزار می دهد … پس در این صورت شما بدون اینکه خود بدانيد مسير فقر ذهنی را برگزیده اید. قطعا شما نمی توانيد در شوره زار ٬ انتظار رویش درختان پر ميوه را داشته باشيد. برای ثروتمند شدن باید بدانيد ثروتمندان چگونه پول خود را به جریان می اندازند ٬ باید روشهای سرمایه گذاری ثروتمندان را یاد بگيرید و شاهد عملکردهای آنها در مراحل مختلف کار و زندگی باشيد. و از همه مهمتر ٬ بدانيد که در فکر و ذهن یک ثروتمند چه می گذرد چرا که تمام اقدامات یک ثروتمند ٬ نتيجه افکار و نگرش های اوست ( الگو برداری). پس در یک کلام ٬ شما باید با افراد ثروتمند و موفق همنشين شوید. انرژی قابل انتقال است و شما بطور ناخودآگاه انرژی مثبت یا منفی معاشرین خود را جذب می کنيد. پس از افراد منفی و ناموفق بخصوص آنها که همواره در حال گلایه کردن هستند دوری کنيد تا بيماری آنها به شما سرایت نکند. اما گاهی نمی توان یک عضو منفی خانواده یا یک فرد نزدیک را کنار گذاشت و از او دوری کرد . در چنين مواردی تسليم شدن بد ترین گزینه است. هرگز قبل از اینکه شما را بکشند ٬ خودکشی نکنيد. سعی نکنيد این افراد را به زور تغيير دهيد چون باقی مانده انرژی خود را نيز از دست خواهيد داد. دوما تسليم نگرش منفی این افراد نشوید و هر بار که در معرض گرد و غبار منفی بافی های این افراد قرار گرفتيد به مراقبه بنشينيد و خانه ذهن خود را گردگيری نمایيد هرچند بسيار دشوار است که بتوان با وجود نزدیکان منفی باف و شرایط نامساعد ٬ همچنان مثبت اندیش باقی ماند . اما به امتحان آن می ارزد. رژیم موفقيت شما شامل پرهيز از تماشای برنامه های پوچ و بی محتوای تلویزیون هم می شود. هر آنچه فضای ذهنی و عاطفی شما را مسموم کند باید دور ریخته شود. یادتان باشد آنها که ذهنی ثروتمند دارند فروتن هم هستند ٬ آنها دوست دارند که موفقيت را به دیگران نيز منتقل کنند چون هر قدر افراد موفق بيشتری دور و برشان باشد خود ٬ انرژی مثبت بيشتری دریافت خواهند کرد.

حتما بخوانید :   چه تعریفی از زندگی مالی تان دارید؟

 

 

چرا ثروتنمدان با افراد مثبت و موفق در ارتباطند؟

چرا ثروتنمدان با افراد مثبت و موفق در ارتباطند؟

 

نکته:

ممکن است شخصی فکر کند که مثبت اندیش است اما واقعا اینگونه نباشد. دانشمندان عصب شناس آزمایشاتی برای تشخيص این موضوع دارند که به ميزان فعاليت دو نيم کره مغز مربوط می شود اما راه در دسترس تری هم هست.

اگر در راه رسيدن به هدفی برای شما مانع یا مشکلی پيش کدام جمله را به خود می گویيد ؟
“اگر دو باره اینطور شد چه؟ ” ” اگر نشد چه ؟ ”

یا این جمله:
” دفعه بعد حتما موفق می شوم”
“دفعه بعد ٬ می شود”

آیا تصویر ذهنی شما از “دفعه بعد ” ٬ بر مانع متمرکز شده یا بر فرصت ؟ زمانی را صرف تفکر و تعمق در احساسات و نگرش های عميق خود کنيد . اگر متوجه شدید ذهن شما بيشتر به سمت منفی بافی تمایل دارد این کار را بکنيد:
از خود بپرسيد اگر فردی موفق و مثبت اندیش بودم اکنون چه حسی داشتم؟ چه جمله ای بر زبان می آوردم ؟ این همان کليدی است که شما نياز دارید تا موفق و مثبت باشيد.

موفقيت یک مهارت است که باید آموخته شود . برای کسب هر مهارتی باید وقت گذاشت. در مسير موفقيت شاید نتوانيد خرگوش باشيد اما لاکپشت بودن بهتر از سنگ بودن است. لاکپشت دیر یا زود به جایی ميرسد اما سنگ هرکز.

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “چگونه ارزش کالا یا خدمات خود را به خوبی به دیگران نشان دهیم؟” مطالعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *