چه تعریفی از زندگی مالی تان دارید؟

اگر موفق شده اید فایل اول ثروت را که در مقاله راه میانبر ثروتمند شدن به آن پرداختیم، بصورت یک ویژگی جدید در خود ایجاد نمایید اکنون فایل بعدی را به عنوان دومین ویژگی ثروت ساز در خود نهادینه کنید و زندگی مالی سرشار از ثروت را سریع تر آغاز کنید.

قسمت های قبل این سری مقالات جذب ثروت را میتوانید به ترتیب در لینک های “ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!“، “قوانین مالی بیرونی و درونی“، “طرح کلی یک ذهن موفق“، “چهار گام برای داشتن یک ذهن ثروتمند“، “برای ثروتمند شدن چه چیزهایی لازم است؟“، “هفت الگوی ذهنی مانع کسب پول و ثروت“، “کلید تغییر دادن خود چیست؟“، “چرا میخواهید ثروتمند شوید؟“، “چرا ذهن شرطی میشود؟“، “چهار گام برای داشتن باورهای پول ساز“، “زندگی مالی تان به کدام سو می رود؟“، “جملات تاکیدی برای همگام سازی مالی“، “ارزش یک فکر چقدر است؟“، “چگونه عادت کنیم که برنده باشیم؟!“، “راه میانبر ثروتمند شدن” و “پاسخ به یک سوال مهم در مسیر کسب ثروت” مشاهده کنید. در ادامه این مطلب با وبسایت خودباور همراه باشید.

 

 فایل دوم ثروت:

ثروتمند به هدف سود کردن و برنده شدن وارد هر کاری می شود. فقیر ٬ در تلاش است تا پولش را از دست ندهد. تعریفتان از زندگی مالی تان کدام است؟ شما بر روی تسمه ای که به سرعت به سمت عقب حرکت میکند در حال تقلا کردن برای ماندن در وضعیت کنونی هستید؟ یا تسمه زندگی شما ٬ همراه با شما به پیش میراند ؟

از دست ندهید :   جملات تاکیدی برای همگام سازی مالی

اگر پاسخ ٬ مورد اول است پس نیاز دارید رویکرد و احساس خود را تغییر دهید و از این پس رویکردتان در بیزنس ٬ تولید سود زیاد باشد نه درجا زدن برای شفاف تر شدن موضوع و تشخیص بهتر ٬ به این سوال پاسخ دهید. آیا تمام تلاش شما این است که آخر ماه ٬ قبض های برق و تلفن ٬ کرایه ها ٬ اقساط وام ها و احتمالا حقوق کارمندانتان را بپردازید؟ پس تمرکز شما صرفا روی درآوردن همین مقدار پول خواهد بود. افراد طبقه متوسط کمی جلوتر هستند . آنها برای کمی رفاه و تفریح هم پول دارند اما هنوز هم در رستورانها ٬ ابتدا به قیمت غذا نگاه می کنند. پس تمرکز مالی شما باید روی آن مقدار پول باشد که واقعا خواهان آن هستید. شما همانقدر بدست می آورید که انتظار آن را داشته باشید. یکی از برنامه های ناکارآمد ذهنی که مانند ویروس در ناخودآگاه بعضی ها جا خودش می کند این باور است که ” پول درآوردن سخت است”. اگر شما هم اینطور فکر می کنید پس در حال تلاش و تقلا برای حفظ وضعیت مالی خود هستید و در ذهنتان استراتژی خاصی برای سود کردن ندارید. اکنون وقت آن است که رویکردتان را تغییر دهید. در هر کسب و کاری که هستید هدف شما باید برنده شدن باشد. ( نه به آن معنا که کسی دیگر بازنده شود تا شما برنده شوید).

از دست ندهید :   قانون جذب و عصر قدرتمندی انسان!

 

چه تعریفی از زندگی مالی تان دارید؟

چه تعریفی از زندگی مالی تان دارید؟

 

ابتدا یک جمله تاکیدی مانند این برای خود طراحی کنید: ” من در کسب و کارم برنده هستم و سود می کنم “. سپس میزان پولی که می خواهید از کارتان بدست آورید را به عنوان یک هدف روی کاغذ بنویسید و در جایی در معرض دید خودتان قرار دهید. یادتان باشد که نباید یک رقم توهمی انتخاب کنید . در گام نخست رقم مورد نظر شما می تواند 20 درصد بیشتر از مقداری باشد که قبلا باور داشتید می توانید کسب نمایید. خلاق باشید و کارهای لازم برای رسیدن به هدفتان را تشخیص دهید و اقدام کنید

قانون جذب به مانند قانون جاذبه زمین همواره در جریان است و همانطور که نیروی جاذبه فیزیکی اجسام را به سوی یکدیگر می کشاند نیروی جاذبه ذهنی عاطفی نیز موقعیت های مشابه را به سوی هم میکشاند. اگر فکر می کنید تمام وقایع پیرامون شما علیرغم بی نظمی کامل ٬ خالی از قانون و قاعده است احتمالا چند دهه دیگر از شما به مانند آنهایی یاد خواهند کرد که می پنداشتند زمین مسطح است و خورشید به دور آن میگردد. اگر به این باور رسیده اید که نمی توانید پول زیاد کسب کنید و دایم در تقلا هستید که سقوط نکنید پس سقوط خواهید کرد. تمام آنچه که گفته شده و خواهد شد سراسر آموزه هایی برای تغییر نگرش و رویکرد شما و نیز ایجاد عاداتی جدید می باشد. هیچ ورد و جادویی در کار نیست ٬ هیچ معجونی نیست که پس از خوردن آن ثروتمند شوید . راه یک شبه ای وجود ندارد . حد اقل تضمینی نیست که شما یک شبه میلیاردر شوید. تغییرات باید در درون شما اتفاق بیفتند اما پول ٬ جایی آن بیرون است و برای بدست آوردن آن باید فرصت های تجاری مناسب را تشخیص داده و سرمایه گذاری درست انجام دهید تمام ویژگی های شخصیتی و رفتاری که از این آموزه ها کسب می نمایید به شما کمک خواهد کرد که در جای درست قرار بگیرید و اقدامات درست را انجام بدهید. موفقیت مالی ترکیبی است از عوامل درونی و بیرونی که لازم و ملزوم یکدیگرند.

از دست ندهید :   ترس هایمان را درک کنیم

 

جملات تاکیدی:

” من زندگی خود را می سازم ”
” من ارباب زندگی و تقدیر خود هستم ”
“دنیای درونی من دنیای بیرونی مرا می سازد”
” من ذهن یک میلیاردر را دارم”
وضع مالی من روز به روز بهتر می شود “

یادتان باشد زندگی مالی شما قربانی شرایط بد اقتصادی نیست، مگر اینکه خودتان بخواهید.

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “هدف گذاری صحیح برای پولدار شدن” مطالعه کنید.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 4 میانگین امتیاز: 3]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *