چه تعریفی از زندگی مالی تان دارید؟

اگر موفق شده اید فایل اول ثروت را که در مقاله راه میانبر ثروتمند شدن به آن پرداختیم، بصورت یک ویژگی جدید در خود ایجاد نمایيد اکنون فایل بعدی را به عنوان دومين ویژگی ثروت ساز در خود نهادینه کنيد و زندگی مالی سرشار از ثروت را سریع تر آغاز کنید.

قسمت های قبل این سری مقالات جذب ثروت را میتوانید به ترتیب در لینک های “ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!“، “قوانين مالی بيرونی و درونی“، “طرح کلی یک ذهن موفق“، “چهار گام برای داشتن یک ذهن ثروتمند“، “برای ثروتمند شدن چه چیزهایی لازم است؟“، “هفت الگوی ذهنی مانع کسب پول و ثروت“، “کلید تغییر دادن خود چیست؟“، “چرا میخواهید ثروتمند شوید؟“، “چرا ذهن شرطی میشود؟“، “چهار گام برای داشتن باورهای پول ساز“، “زندگی مالی تان به کدام سو می رود؟“، “جملات تاکیدی برای همگام سازی مالی“، “ارزش یک فکر چقدر است؟“، “چگونه عادت کنیم که برنده باشیم؟!“، “راه میانبر ثروتمند شدن” و “پاسخ به یک سوال مهم در مسیر کسب ثروت” مشاهده کنید. در ادامه این مطلب با وبسایت خودباور همراه باشید.

 

 فایل دوم ثروت:

ثروتمند به هدف سود کردن و برنده شدن وارد هر کاری می شود. فقير ٬ در تلاش است تا پولش را از دست ندهد. تعریفتان از زندگی مالی تان کدام است؟ شما بر روی تسمه ای که به سرعت به سمت عقب حرکت ميکند در حال تقلا کردن برای ماندن در وضعيت کنونی هستيد؟ یا تسمه زندگی شما ٬ همراه با شما به پيش ميراند ؟

اگر پاسخ ٬ مورد اول است پس نياز دارید رویکرد و احساس خود را تغيير دهيد و از این پس رویکردتان در بيزنس ٬ توليد سود زیاد باشد نه درجا زدن برای شفاف تر شدن موضوع و تشخيص بهتر ٬ به این سوال پاسخ دهيد. آیا تمام تلاش شما این است که آخر ماه ٬ قبض های برق و تلفن ٬ کرایه ها ٬ اقساط وام ها و احتمالا حقوق کارمندانتان را بپردازید؟ پس تمرکز شما صرفا روی درآوردن همين مقدار پول خواهد بود. افراد طبقه متوسط کمی جلوتر هستند . آنها برای کمی رفاه و تفریح هم پول دارند اما هنوز هم در رستورانها ٬ ابتدا به قيمت غذا نگاه می کنند. پس تمرکز مالی شما باید روی آن مقدار پول باشد که واقعا خواهان آن هستيد. شما همانقدر بدست می آورید که انتظار آن را داشته باشيد. یکی از برنامه های ناکارآمد ذهنی که مانند ویروس در ناخودآگاه بعضی ها جا خودش می کند این باور است که ” پول درآوردن سخت است”. اگر شما هم اینطور فکر می کنيد پس در حال تلاش و تقلا برای حفظ وضعيت مالی خود هستيد و در ذهنتان استراتژی خاصی برای سود کردن ندارید. اکنون وقت آن است که رویکردتان را تغيير دهيد. در هر کسب و کاری که هستيد هدف شما باید برنده شدن باشد. ( نه به آن معنا که کسی دیگر بازنده شود تا شما برنده شوید).

حتما بخوانید :   لاکچری چیست؟

 

چه تعریفی از زندگی مالی تان دارید؟

چه تعریفی از زندگی مالی تان دارید؟

 

ابتدا یک جمله تاکيدی مانند این برای خود طراحی کنيد: ” من در کسب و کارم برنده هستم و سود می کنم “. سپس ميزان پولی که می خواهيد از کارتان بدست آورید را به عنوان یک هدف روی کاغذ بنویسيد و در جایی در معرض دید خودتان قرار دهيد. یادتان باشد که نباید یک رقم توهمی انتخاب کنيد . در گام نخست رقم مورد نظر شما می تواند 20 درصد بيشتر از مقداری باشد که قبلا باور داشتيد می توانيد کسب نمایيد. خلاق باشيد و کارهای لازم برای رسيدن به هدفتان را تشخيص دهيد و اقدام کنيد

قانون جذب به مانند قانون جاذبه زمين همواره در جریان است و همانطور که نيروی جاذبه فيزیکی اجسام را به سوی یکدیگر می کشاند نيروی جاذبه ذهنی عاطفی نيز موقعيت های مشابه را به سوی هم میکشاند. اگر فکر می کنيد تمام وقایع پيرامون شما عليرغم بی نظمی کامل ٬ خالی از قانون و قاعده است احتمالا چند دهه دیگر از شما به مانند آنهایی یاد خواهند کرد که می پنداشتند زمين مسطح است و خورشيد به دور آن میگردد. اگر به این باور رسيده اید که نمی توانيد پول زیاد کسب کنيد و دایم در تقلا هستيد که سقوط نکنيد پس سقوط خواهيد کرد. تمام آنچه که گفته شده و خواهد شد سراسر آموزه هایی برای تغيير نگرش و رویکرد شما و نيز ایجاد عاداتی جدید می باشد. هيچ ورد و جادویی در کار نيست ٬ هيچ معجونی نيست که پس از خوردن آن ثروتمند شوید . راه یک شبه ای وجود ندارد . حد اقل تضمينی نيست که شما یک شبه ميلياردر شوید. تغييرات باید در درون شما اتفاق بيفتند اما پول ٬ جایی آن بيرون است و برای بدست آوردن آن باید فرصت های تجاری مناسب را تشخيص داده و سرمایه گذاری درست انجام دهيد تمام ویژگی های شخصيتی و رفتاری که از این آموزه ها کسب می نمایيد به شما کمک خواهد کرد که در جای درست قرار بگيرید و اقدامات درست را انجام بدهيد. موفقيت مالی ترکيبی است از عوامل درونی و بيرونی که لازم و ملزوم یکدیگرند.

حتما بخوانید :   تغییر ذهن و اندیشه چگونه باعث تغییر سلامتی انسان میشود؟

 

جملات تاکيدی:

” من زندگی خود را می سازم ”
” من ارباب زندگی و تقدیر خود هستم ”
“دنيای درونی من دنيای بيرونی مرا می سازد”
” من ذهن یک ميلياردر را دارم”
وضع مالی من روز به روز بهتر می شود “

یادتان باشد زندگی مالی شما قربانی شرایط بد اقتصادی نيست، مگر اینکه خودتان بخواهيد.

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “هدف گذاری صحیح برای پولدار شدن” مطالعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *