چگونه ارزش کالا یا خدمات خود را به خوبی به دیگران نشان دهیم؟

چگونه ارزش کالا یا خدمات خود را به خوبی به دیگران نشان دهیم؟

به هشتمین فایل از سری فایل های ارزشمند ذهن ثروتمند رسیدیم. آیا میدانستید که فقرا به دو گروه تقسیم میشوند؟ آیا میدانید که چطور ارزش کالا و خدماتتان را به خوبی نشان دهید؟
قسمت های قبل این سری مقالات جذب ثروت را میتوانید به ترتیب در لینک های “ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!“، “قوانين مالی بيرونی و درونی“، “طرح کلی یک ذهن موفق“، “چهار گام برای داشتن یک ذهن ثروتمند“، “برای ثروتمند شدن چه چیزهایی لازم است؟“، “هفت الگوی ذهنی مانع کسب پول و ثروت“، “کلید تغییر دادن خود چیست؟“، “چرا میخواهید ثروتمند شوید؟“، “چرا ذهن شرطی میشود؟“، “چهار گام برای داشتن باورهای پول ساز“، “زندگی مالی تان به کدام سو می رود؟“، “جملات تاکیدی برای همگام سازی مالی“، “ارزش یک فکر چقدر است؟“، “چگونه عادت کنیم که برنده باشیم؟!“، “راه میانبر ثروتمند شدن“، “پاسخ به یک سوال مهم در مسیر کسب ثروت“، “چه تعریفی از زندگی مالی تان دارید؟“، “هدف گذاری صحیح برای پولدار شدن“، “فکر بزرگ، فروش بزرگ، پول بزرگ“، “چگونه دیگران شانسی ثروتمند میشوند؟“، “چرا حس بدی نسبت به افراد موفق داریم؟” و “چرا ثروتنمدان با افراد مثبت و موفق در ارتباطند؟” مشاهده کنید. در ادامه این مطلب با وبسایت خودباور همراه باشید.

 هشتمين فایل ثروت:

ثروتمندان به دنبال رشد و ارتقاء هستند. افراد دارای ذهن فقير به خود و ارزشهای خود اعتماد و باور ندارند. اگر نتوانيد ارزش ها و کارآیی خود را به دیگران نشان دهيد چگونه می توانيد درآمد خود را بالا ببرید؟

حتما بخوانید :   چگونه انرژی ذهنی و انرژی جنسی را به هم تبدیل کنیم؟

ثروتمندان همواره در حال رشد و پيشرفت هستند و ارزشهای خود را به دیگران نشان ميدهند.

فقرا نيز دو گروهند:

  1. آنها که ارزشها و قابليت های خود را رشد می دهند اما ناتوان از ارائه ارزش و کارآیی خویش به دیگران هستند.
  2. آنها که تمایلی به رشد و ارتقاء ندارند.

یکی از عواملی که باعث می شود افراد رشد نکنند این است که آنها از شکست خوردن می ترسند. از این می ترسند که اقدام کنند اما به اهدافشان نرسند و پس از آن مجبور شوند که سرشکستی و سرزنش دیگران را تحمل نمایند. برخی دیگر هم باور ندارند که زندگی بيرونی آنها نتيجه تمام آن چيزیست. که در ذهن و درونشان می گذرد. پس حرکتی برای رشد و ارتقا انجام نمی دهند و منتظرند که کائنات حق و سهم آنان را در دامنشان قرار دهد. هر فرد در کسب و کار خود در واقع فروشنده یک “ارزش” به دیگران است٬ چيزی که دیگران به آن نياز دارند. بعضی فروشنده کالا و برخی دیگر فروشنده خدمات هستند.

شما چگونه می توانيد ارزش کالا یا خدمات خود را به خوبی و درستی به دیگران نشان دهيد؟
باید به ” ارزش” ی که ارائه می کنيد “بها ” بدهيد ٬ آن را معرفی کنيد و کاری کنيد که دیگران از کالا یا خدمات قابل عرضه شما به خوبی اطلاع داشته باشند.
اگر شما نتوانيد خود را نشان بدهيد چگونه انتظار دارید دیده شوید؟ آن هم در دنيای امروز که ده ها و صدها نفر مترصد ارائه “ارزش” های خود میباشند.
برای ثروتمند شدن شما یا کالایی را به دیگران ميفروشيد یا خدمات خود را عرضه می نمایيد. در برخی از کسب و کارهای خدماتی ٬ برند شما نام شماست. پزشکان و مدرسين مثال واضح این مورد هستند. گاهی نيز برند شما نام شرکت و سازمان شماست. در هر دو مورد شما باید برند خود را تقویت نمایيد تا بتوانيد درآمد خود را افزایش دهيد.

حتما بخوانید :   وضعیت اقتصادی ایران در حال حاضر چقدر در موفقیت ما موثر است؟

برای تقویت برند دو گام در پيش دارید:

اول ارتقاء و رشد خودتان یا سازمانتان.
دوم نشان دادن ارزش هایتان به دیگران و مشتریانتان.

در کسب و کارهایی که با توليد یا فروش کالا سر و کار دارند نيز شما باید ارزش های کالای خود را به مشتریان بشناسانيد.

در تمام موارد یک اصل مشترک هست:

اینکه شما باید دانش مارکتينگ و فروش و نيز دانش تجارت و سرمایه گذاری و دانش ارتباط با مشتری و مدیریت نيروی انسانی را بياموزید. ولی پيش از آن مطمئن شوید که رشد و ارتقاء لازم را در امور فنی و تخصصی کسب و کار خود داشته باشيد.

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “ثروتمندان چگونه بر مشکلات پیروز میشوند؟” مطالعه کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *