چگونه ارزش کالا یا خدمات خود را به خوبی به دیگران نشان دهیم؟

چگونه ارزش کالا یا خدمات خود را به خوبی به دیگران نشان دهیم؟

به هشتمین فایل از سری فایل های ارزشمند ذهن ثروتمند رسیدیم. آیا میدانستید که فقرا به دو گروه تقسیم میشوند؟ آیا میدانید که چطور ارزش کالا و خدماتتان را به خوبی نشان دهید؟
قسمت های قبل این سری مقالات جذب ثروت را میتوانید به ترتیب در لینک های “ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!“، “قوانین مالی بیرونی و درونی“، “طرح کلی یک ذهن موفق“، “چهار گام برای داشتن یک ذهن ثروتمند“، “برای ثروتمند شدن چه چیزهایی لازم است؟“، “هفت الگوی ذهنی مانع کسب پول و ثروت“، “کلید تغییر دادن خود چیست؟“، “چرا میخواهید ثروتمند شوید؟“، “چرا ذهن شرطی میشود؟“، “چهار گام برای داشتن باورهای پول ساز“، “زندگی مالی تان به کدام سو می رود؟“، “جملات تاکیدی برای همگام سازی مالی“، “ارزش یک فکر چقدر است؟“، “چگونه عادت کنیم که برنده باشیم؟!“، “راه میانبر ثروتمند شدن“، “پاسخ به یک سوال مهم در مسیر کسب ثروت“، “چه تعریفی از زندگی مالی تان دارید؟“، “هدف گذاری صحیح برای پولدار شدن“، “فکر بزرگ، فروش بزرگ، پول بزرگ“، “چگونه دیگران شانسی ثروتمند میشوند؟“، “چرا حس بدی نسبت به افراد موفق داریم؟” و “چرا ثروتنمدان با افراد مثبت و موفق در ارتباطند؟” مشاهده کنید. در ادامه این مطلب با وبسایت خودباور همراه باشید.

از دست ندهید :   چگونه ضمیر ناخودآگاه را فعال کنیم؟

 هشتمین فایل ثروت:

ثروتمندان به دنبال رشد و ارتقاء هستند. افراد دارای ذهن فقیر به خود و ارزشهای خود اعتماد و باور ندارند. اگر نتوانید ارزش ها و کارآیی خود را به دیگران نشان دهید چگونه می توانید درآمد خود را بالا ببرید؟

ثروتمندان همواره در حال رشد و پیشرفت هستند و ارزشهای خود را به دیگران نشان میدهند.

فقرا نیز دو گروهند:

  1. آنها که ارزشها و قابلیت های خود را رشد می دهند اما ناتوان از ارائه ارزش و کارآیی خویش به دیگران هستند.
  2. آنها که تمایلی به رشد و ارتقاء ندارند.

یکی از عواملی که باعث می شود افراد رشد نکنند این است که آنها از شکست خوردن می ترسند. از این می ترسند که اقدام کنند اما به اهدافشان نرسند و پس از آن مجبور شوند که سرشکستی و سرزنش دیگران را تحمل نمایند. برخی دیگر هم باور ندارند که زندگی بیرونی آنها نتیجه تمام آن چیزیست. که در ذهن و درونشان می گذرد. پس حرکتی برای رشد و ارتقا انجام نمی دهند و منتظرند که کائنات حق و سهم آنان را در دامنشان قرار دهد. هر فرد در کسب و کار خود در واقع فروشنده یک “ارزش” به دیگران است٬ چیزی که دیگران به آن نیاز دارند. بعضی فروشنده کالا و برخی دیگر فروشنده خدمات هستند.

از دست ندهید :   تأثیر زبان بدن در کسب ‏و کار

شما چگونه می توانید ارزش کالا یا خدمات خود را به خوبی و درستی به دیگران نشان دهید؟
باید به ” ارزش” ی که ارائه می کنید “بها ” بدهید ٬ آن را معرفی کنید و کاری کنید که دیگران از کالا یا خدمات قابل عرضه شما به خوبی اطلاع داشته باشند.
اگر شما نتوانید خود را نشان بدهید چگونه انتظار دارید دیده شوید؟ آن هم در دنیای امروز که ده ها و صدها نفر مترصد ارائه “ارزش” های خود میباشند.
برای ثروتمند شدن شما یا کالایی را به دیگران میفروشید یا خدمات خود را عرضه می نمایید. در برخی از کسب و کارهای خدماتی ٬ برند شما نام شماست. پزشکان و مدرسین مثال واضح این مورد هستند. گاهی نیز برند شما نام شرکت و سازمان شماست. در هر دو مورد شما باید برند خود را تقویت نمایید تا بتوانید درآمد خود را افزایش دهید.

برای تقویت برند دو گام در پیش دارید:

اول ارتقاء و رشد خودتان یا سازمانتان.
دوم نشان دادن ارزش هایتان به دیگران و مشتریانتان.

از دست ندهید :   انگیزه چیست؟ | چطور به خودمان انگیزه بدهیم؟

در کسب و کارهایی که با تولید یا فروش کالا سر و کار دارند نیز شما باید ارزش های کالای خود را به مشتریان بشناسانید.

در تمام موارد یک اصل مشترک هست:

اینکه شما باید دانش مارکتینگ و فروش و نیز دانش تجارت و سرمایه گذاری و دانش ارتباط با مشتری و مدیریت نیروی انسانی را بیاموزید. ولی پیش از آن مطمئن شوید که رشد و ارتقاء لازم را در امور فنی و تخصصی کسب و کار خود داشته باشید.

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “ثروتمندان چگونه بر مشکلات پیروز میشوند؟” مطالعه کنید.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 1 میانگین امتیاز: 2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *