کلید تغییر دادن خود چیست؟

کلید تغییر

اگر شما موفق به کشف تناقضی میان احساس و منطق تان شدید ( تناقض میان ناخودآگاه و خودآگاه ) در واقع کلید تغییر را پیدا کرده اید . شناخت و ادراک الگوهای ذهنی ٬ رفتاری و عاطفی ، است . اما چگونه ؟

قسمت های قبل این سری مقالات را میتوانید به ترتیب در لینک های “ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!“، “قوانین مالی بیرونی و درونی“، “طرح کلی یک ذهن موفق“، “چهار گام برای داشتن یک ذهن ثروتمند“، “برای ثروتمند شدن چه چیزهایی لازم است؟” و “هفت الگوی ذهنی مانع کسب پول و ثروت” مشاهده کنید.

برای شرطی سازی مجدد ذهن ٬ می بایست الگوها (برنامه ها) ی ناکارآمد قبلی را شناسایی و ریشه یابی کنید سپس الگوی کارآمد جدیدی را جایگزین آن نمایید الگوی جدید باید بارها و بارها تکرار و تمرین شود تا بصورت ناخودآگاه درآید همانطور که می دانید موفقیت و خوشبختی هر دو ٬ مهارت هستند و کسب هر مهارتی به دو عامل نیازمند است: اول آموزش و دوم تکرار و تمرین .
مهارت ٬ همان آموخته های ماست که در اثر تکرار و تمرین زیاد ٬ ناخودآگاه شده است . مانند رانندگی و موسیقی یا حتی راه رفتن .
اما الگوهای موفق را از کجا باید پیدا و جایگزین کرد؟
از آدمهای موفق ، با دانستن و اجرای شیوه تفکر و نگرش ثروتمندان و نیز روش های عملکردی آنها بیشترین احتمال وجود خواهد داشت که شما نیز به همان نتایجی برسید که ثروتمندان رسیده اند . در ادامه در وبسایت خودباور ٬ این شیوه ها و نگرش ها معرفی خواهند شد .
در بخش اول ٬ هدف ٬ شناسایی الگوهای کنونی ذهنی است . اما جملات تاکیدی ارائه خواهد شد که بستر ذهن را برای جذب الگوهای جدید آماده تر خواهد کرد
جمله تاکیدی که می توانید روزانه تکرار و تمرین کنید این است :
” من ذهن یک میلیاردر را دارم ”
و نیز بدانید که
“دنیای درونی من دنیای بیرونی مرا می سازد ”

از دست ندهید :   7 گام برای شکستن عادت های بد

پس تغییر را از فکر و شیوه نگرشتان آغاز کنید . ذهن ما با الگوهای مثبت و منفی مختلفی در مورد پول ، شرطی شده است . پیدا کردن این الگوها گام مهمی در جهت تغییر است چرا که همین الگوها هستند که رفتارها و عملکردهای ما را شکل می دهند . کسی که برای روز مبادا پول پس انداز می کند ناخودآگاه منتظر روز مبادا است ٬ و در نهایت ٬ به روز مبادا خواهد رسید . اما اگر پس انداز کردن با هدفی مثبت صورت گیرد آنگاه ذهن و احساس ما درگیر هدفی مثبت خواهد شد . درک آن حس عمیق و نهفته ای که به ” پول ” دارید بسیار مهم است . ما سعی میکنیم زیاد از پول حرف نزنیم تا مبادا به پول پرستی متهم شویم . برخی هم احساس گناه کرده و فکر می کنند اگر بیش از این به پول بپردازند ٬ از انسانیت و از خدا دور می شوند . اما در سطح خود آگاه ٬ همه ما به سختی “پول” را می خواهیم و البته هر چه بیشتر ٬ بهتر .

از دست ندهید :   چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “چرا میخواهید ثروتمند شوید؟” مشاهده کنید.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 14 میانگین امتیاز: 2.6]

یک نظر در مورد «کلید تغییر دادن خود چیست؟»

 • با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دانشمندان محترم
  خدا رو شاکرم که با سایت خوبتون آشنا شدم البته به خاص کائنات
  شدیدا به کمکتان نیازمندم
  چون با خیلی از سایتها روبرو شده بودم ولی همشون پولی و تبلیغی بوده و هست ولی تو این سایت من به منابع مهمی دسترسی پیدا کردم که خیلی خوشحالم
  لذا یجورهایی به کمکتون نیازمندم
  احساسم میگه که از این سایت خیلی چیزها میاموزم و بازهم شاکرم
  من در زمینه کندآلینی و راز های درون خیلی مطالعه کرده ام ولی تا حالا به خواسته ام نرسیده ام
  اگه امکانش واسه شما فراهم باشه یا راهنمایی و یا هم تعلیم ببینم البته اگه بسته ای کامل باشه با حق الزحمه هم تقدیم میکنم .
  علم کلی میخوام ازتون .
  ممنونم متشکرم سپاسگذارم
  ابراهیم جعفری

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *