کلید تغییر دادن خود چیست؟

کلید تغییر

اگر شما موفق به کشف تناقضی میان احساس و منطق تان شدید ( تناقض میان ناخودآگاه و خودآگاه ) در واقع کلید تغییر را پیدا کرده اید . شناخت و ادراک الگوهای ذهنی ٬ رفتاری و عاطفی ، است . اما چگونه ؟

قسمت های قبل این سری مقالات را میتوانید به ترتیب در لینک های “ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!“، “قوانین مالی بیرونی و درونی“، “طرح کلی یک ذهن موفق“، “چهار گام برای داشتن یک ذهن ثروتمند“، “برای ثروتمند شدن چه چیزهایی لازم است؟” و “هفت الگوی ذهنی مانع کسب پول و ثروت” مشاهده کنید.

برای شرطی سازی مجدد ذهن ٬ می بایست الگوها (برنامه ها) ی ناکارآمد قبلی را شناسایی و ریشه یابی کنید سپس الگوی کارآمد جدیدی را جایگزین آن نمایید الگوی جدید باید بارها و بارها تکرار و تمرین شود تا بصورت ناخودآگاه درآید همانطور که می دانید موفقیت و خوشبختی هر دو ٬ مهارت هستند و کسب هر مهارتی به دو عامل نیازمند است: اول آموزش و دوم تکرار و تمرین .
مهارت ٬ همان آموخته های ماست که در اثر تکرار و تمرین زیاد ٬ ناخودآگاه شده است . مانند رانندگی و موسیقی یا حتی راه رفتن .
اما الگوهای موفق را از کجا باید پیدا و جایگزین کرد؟
از آدمهای موفق ، با دانستن و اجرای شیوه تفکر و نگرش ثروتمندان و نیز روش های عملکردی آنها بیشترین احتمال وجود خواهد داشت که شما نیز به همان نتایجی برسید که ثروتمندان رسیده اند . در ادامه در وبسایت خودباور ٬ این شیوه ها و نگرش ها معرفی خواهند شد .
در بخش اول ٬ هدف ٬ شناسایی الگوهای کنونی ذهنی است . اما جملات تاکیدی ارائه خواهد شد که بستر ذهن را برای جذب الگوهای جدید آماده تر خواهد کرد
جمله تاکیدی که می توانید روزانه تکرار و تمرین کنید این است :
” من ذهن یک میلیاردر را دارم ”
و نیز بدانید که
“دنیای درونی من دنیای بیرونی مرا می سازد ”

از دست ندهید :   هفت قدم برای مدیریت فردی و افزایش درآمد

پس تغییر را از فکر و شیوه نگرشتان آغاز کنید . ذهن ما با الگوهای مثبت و منفی مختلفی در مورد پول ، شرطی شده است . پیدا کردن این الگوها گام مهمی در جهت تغییر است چرا که همین الگوها هستند که رفتارها و عملکردهای ما را شکل می دهند . کسی که برای روز مبادا پول پس انداز می کند ناخودآگاه منتظر روز مبادا است ٬ و در نهایت ٬ به روز مبادا خواهد رسید . اما اگر پس انداز کردن با هدفی مثبت صورت گیرد آنگاه ذهن و احساس ما درگیر هدفی مثبت خواهد شد . درک آن حس عمیق و نهفته ای که به ” پول ” دارید بسیار مهم است . ما سعی میکنیم زیاد از پول حرف نزنیم تا مبادا به پول پرستی متهم شویم . برخی هم احساس گناه کرده و فکر می کنند اگر بیش از این به پول بپردازند ٬ از انسانیت و از خدا دور می شوند . اما در سطح خود آگاه ٬ همه ما به سختی “پول” را می خواهیم و البته هر چه بیشتر ٬ بهتر .

از دست ندهید :   چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “چرا میخواهید ثروتمند شوید؟” مشاهده کنید.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 1 میانگین امتیاز: 2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *