کلید تغییر دادن خود چیست؟

کلید تغییر

اگر شما موفق به کشف تناقضی ميان احساس و منطق تان شدید ( تناقض ميان ناخودآگاه و خودآگاه ) در واقع کلید تغییر را پيدا کرده اید . شناخت و ادراک الگوهای ذهنی ٬ رفتاری و عاطفی ، است . اما چگونه ؟

قسمت های قبل این سری مقالات را میتوانید به ترتیب در لینک های “ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!“، “قوانين مالی بيرونی و درونی“، “طرح کلی یک ذهن موفق“، “چهار گام برای داشتن یک ذهن ثروتمند“، “برای ثروتمند شدن چه چیزهایی لازم است؟” و “هفت الگوی ذهنی مانع کسب پول و ثروت” مشاهده کنید.

برای شرطی سازی مجدد ذهن ٬ می بایست الگوها (برنامه ها) ی ناکارآمد قبلی را شناسایی و ریشه یابی کنيد سپس الگوی کارآمد جدیدی را جایگزین آن نمایيد الگوی جدید باید بارها و بارها تکرار و تمرین شود تا بصورت ناخودآگاه درآید همانطور که می دانيد موفقيت و خوشبختی هر دو ٬ مهارت هستند و کسب هر مهارتی به دو عامل نیازمند است: اول آموزش و دوم تکرار و تمرین .
مهارت ٬ همان آموخته های ماست که در اثر تکرار و تمرین زیاد ٬ ناخودآگاه شده است . مانند رانندگی و موسيقی یا حتی راه رفتن .
اما الگوهای موفق را از کجا باید پيدا و جایگزین کرد؟
از آدمهای موفق ، با دانستن و اجرای شيوه تفکر و نگرش ثروتمندان و نيز روش های عملکردی آنها بيشترین احتمال وجود خواهد داشت که شما نيز به همان نتایجی برسيد که ثروتمندان رسيده اند . در ادامه در وبسایت خودباور ٬ این شيوه ها و نگرش ها معرفی خواهند شد .
در بخش اول ٬ هدف ٬ شناسایی الگوهای کنونی ذهنی است . اما جملات تاکيدی ارائه خواهد شد که بستر ذهن را برای جذب الگوهای جدید آماده تر خواهد کرد
جمله تاکيدی که می توانيد روزانه تکرار و تمرین کنيد این است :
” من ذهن یک ميلياردر را دارم ”
و نيز بدانيد که
“دنيای درونی من دنيای بيرونی مرا می سازد ”

حتما بخوانید :   قدرت فوق العاده اندیشه متمرکز!

پس تغيير را از فکر و شيوه نگرشتان آغاز کنيد . ذهن ما با الگوهای مثبت و منفی مختلفی در مورد پول ، شرطی شده است . پيدا کردن این الگوها گام مهمی در جهت تغيير است چرا که همين الگوها هستند که رفتارها و عملکردهای ما را شکل می دهند . کسی که برای روز مبادا پول پس انداز می کند ناخودآگاه منتظر روز مبادا است ٬ و در نهایت ٬ به روز مبادا خواهد رسيد . اما اگر پس انداز کردن با هدفی مثبت صورت گيرد آنگاه ذهن و احساس ما درگير هدفی مثبت خواهد شد . درک آن حس عميق و نهفته ای که به ” پول ” دارید بسيار مهم است . ما سعی ميکنيم زیاد از پول حرف نزنيم تا مبادا به پول پرستی متهم شویم . برخی هم احساس گناه کرده و فکر می کنند اگر بيش از این به پول بپردازند ٬ از انسانيت و از خدا دور می شوند . اما در سطح خود آگاه ٬ همه ما به سختی “پول” را می خواهيم و البته هر چه بيشتر ٬ بهتر .

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “چرا میخواهید ثروتمند شوید؟” مشاهده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *