۱۰ چیز کوچک که افراد موفق آنها را متفاوت انجام می دهند

10 چیز کوچک که افراد موفق آنها را متفاوت انجام میدهند

افراد موفق

افراد موفق متفاوت فکر میکنند، متفاوت عمل می کتنند و در نهایت با طی کردن مسیر متفاوتی به سمت هدف هایشان نسبت به دیگران  خودشان را از آنها متمایز می کنند.
افراد موفق رفتار ها و نگرش های مشابهی دارند. حقیقت این است که موفقیت دور از دسترس نیست به شرطی که بتوانید کاری که افراد موفق دیگر انجام می دهند را یاد بگیرید و این نیازی به خلاقیت زیاد و انجام کارهای بزرگ و عجیب ندارد. میتوانید با انجام کارهای کوچک شروع کنید، کارهای کوچکی که هر روز انجام می دهید و شما را به شمت اهدافتان سوق می دهند.

در اینجا ده کاری که افراد موفق هر روز انجام میدهند آورده شده است:

آنها برای هماهنگی تلاش می کنند

افراد موفق همواره به دنبال اهدافشان هستند و به همین دلیل یرنامه ریزی زمانی هماهنگ و قانونمندی دارند. طبق نظر رامیت چاولا بنیانگذار فیولد یک برنامه هدفمند و متمرکز به شما در اولویت بندی و نگه داشتن چیز های مهم در اولویت کمک میکند.

آنها اهداف روزانه تعیین می کنند

کنت چنالت مدیر عامل امریکن اکسپرس هر روز سه کاری را که فردا باید آنها را انجام دهد یادداشت میکند. افراد موفق اهداف واضحی دارند و همچنین لیستی از هدف هایشان، که آنها را به سمت این اهداف سوق می دهد.

از دست ندهید :   2 راز موفقیت یک فرد موفق چیست؟

آنها روابط درستی را ایجاد می کنند

افراد موفق به دنبال پشتیبان و افرادی هستند که بتوانند از نظر فکری با آنها ارتباط برقرار کنند. به یاد داشته باشید که شما میانگین 5 نفر از نزدیک ترین دوستانتان هستید.
دوستان شما چه کسانی هستند؟

آنها هوش هیجانی بالایی دارند

طبق نظر استیو جابز خلاقیت تنها ربط دادن چیزها به یکدیگر است. افراد دارای هوش هیجانی بالا همواره به دنبال ایجاد ارزش و به اشتراک گذاری آن در محیط اطرافشان هستند. آنها از احساساتشان برای تفکر و یافتن راه حل برای مشکلات استفاده می کنند. این کیفیت به آنها کمک میکند تا به دیگران نیز الهام ببخشند تا آنها نیز موفق باشند.

آنها عمل میکنند

افراد موفق، اقدام میکنند . وقتی که اجازه می دهید احساسات منفی شما را عقب نگه دارند هیچ چیز حل نمیشود. تنها از طریق اقدام کردن است که شما می توانید نتیجه کسب کنید و به سمت اهدافتان گام بردارید.

آنها مکالمه درونی مثبتی دارند

وقتی شما از عباراتی مانند: :امروز یک روز بسیار عالی خواهد بود: یا :من موفق هستم: را استفاده می کنید قابلیت های ذهنیتان را افزایش می دهید و شانستان برای دستیابی به اهدافتان در آن روز بیشتر میشود.

از دست ندهید :   چرا حس بدی نسبت به افراد موفق داریم؟

آنها سلامت میمانند

باراک اوباما 45 دقیقه در روز و 6 روز در هفته ورش می کنند. داشتن یک ذهن و بدن سلامتی اولبن قدم برای موفقیت است. بدن شما ابزاری است که کمک می کند تا هر چه می خواهید را به دست آورید. فعالیت فیزیکی قط جسم شما را سلامت نگه نمی دارد بلکه در جنبه ذهنی نیز کمک می کند.

آنها مراقبه میکنند

مراقبه به شما کمک میکند تا تمرکز کنید. همچنین مراقبه بهره وری شما را افزایش میدهد. اپرا وینفری نیز در مورد مزایای فوق العاده مدیتیشن و همچنین اینکه چطور باعث ایجاد روابط بهتر و خلاقیت میشوند صحبت کرده است.

آنها از پیشرفت های کوچک برای رسیدن به اهداف اصلی شان استفاده می کنند

طبق نظر هنری فورد هیچ چیز سخت نیست، اگر آنها به قسمت های کوچک تقسیم کنید. افراد موفق با ایجاد تغییرات کوچک و پیوسته روزانه از تاثیری مانند دومینو استفاده می کنند.

آنها زود از خواب بیدار میشوند

از تیم کوک مدیر عامل اپل تا جفری ایملت مدیر جنرال الکتریک، زود بیدار شدن ازخواب به نظر سنت افراد موفق است. بسیار کارهای بیشتری را در آن ساعات ابتدایی صبح می توانید انجام دهید به نسبت بعد از آن که حواس پرتی، قرار ملاقات و سر و صدای محیط اضافه می شوند.

از دست ندهید :   چهار گام برای داشتن باورهای پول ساز

در آخر به باد اشته باشید که موفقیت نیازمند تلاش مداوم است. موفقیت تصادفی نیست اما اگر شما خودتان را متعهد به انجام فعالیت های هدفمند کنید این به موفقیت شما کمک می کند.

 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 4 میانگین امتیاز: 2.8]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *