۲ کتاب که پیشنهاد می کنم برای موفقیت حتما مطالعه کنید

مطالعه کتاب و موفقیت

در زمینه موفقیت در کسب و کار و زندگی کتاب های زیادی در سرتاسر دنیا چاپ شده اند. در کشور ما نیز تعدادی از این کتاب ها ترجمه شده و به فروش می رسند. در این میان شناخت کتاب هایی که واقعا ارزش مطالعه کردن و زمان گذاشتن را داشته باشند، امری لازم و ضروری برای موفیت است. در ادامه 2 کتابی که مطالعه و عمل به دستوراتشان نقش بسیار موری در موفقیت و بهبود زندگی خواننده خواهند داشت را معرفی کرده ام.
با اینکه پیشنهاد می کنم کتاب های خارجی را همشه به زبان اصلی مطالعه کنید، اما کیفیت ترجمه این 2 کتاب قابل قبول است. امیدوارم از مطالعه آن ها لذت ببرید و از همه مهمتر به نوشته های این کتاب ها عمل کنید.

یکی را گفتند عالم بی عمل به چه ماند؟ گفت به زنبور بی عسل!

از دست ندهید :   چهار گام برای داشتن یک ذهن ثروتمند

کتاب صبح جادویی

کتاب صبح جادویی را انتشارات نو آوران سینا منتشر کرده است. با کلیک بر روی نام کتاب می توانید آن را از کتاب فروشی جیحون تهیه نمایید. کاب صبح جادویی نوشته هال الرود در مورد 6 عادت صحبت می کند که خود نویسنده با استفاده از آنها قبل از ساعت 8 صبح توانسته تغییرات بسیار بزرگی در زندگی اش ایجاد کند. رابرت کیوساکی یکی از افراد سرشناسی است که مطالعه این کتاب را توصیه کرده است. اگر نگران این هستید که چگونه قبل از 8 صبح بیدار شده و تمرینات را انجام دهید، نگران نباشید، در این کتاب راهکارهایی برای سحر خیزی نیز آورده شده است.

کتاب اثر مرکب

کتاب اثر مرکب نوشته دارن هاردی، ناشر سابق مجله موفقیت آمریکا است. با کلیک روی نام کتاب می توانید آن را از کتاب فروشی جیحون تهیه نمایید. این کتاب در مورد تصمیمات و تغییرات کوچکی است که می توانند در طول زمان نتایج عظیمی به همراه داشته باشند. دارن هاردی از عادتی صحبت می کند که به لطف پدرش از کوکی در وجود او نهادینه شده و راه را برای موفقیت او بسیار کوتاه و ساده کرده اند.

از دست ندهید :   1 و تنها پیش نیاز برای موفقیت چیست؟

هر دوی این کتاب ها مطالب جدید و کشف نشده ای را بازگو نمی کنند. شاید شما قبل از مطالعه آن ها هم این مطالب را می دانستید. اما ما به اندازه دانسته هایمان موفق نخواهیم شد، بلکه تعیین کننده میزان موفقیت ما دانسته هایی  است که به آن ها عمل می کنیم.
لطفا حمل کننده اطلاعات نباشید. خودتان را با اینکه حالا بعدا به گفته های این کتاب ها عمل می کنم، گول نزنید. باور کنید که موفقیت شاخ و دم ندارد. باید برای موفق شدن از همین کارهای کوچک شروع کنید.

 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 13 میانگین امتیاز: 3]

یک نظر در مورد «۲ کتاب که پیشنهاد می کنم برای موفقیت حتما مطالعه کنید»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *