چگونه موفقیت را بدست آوریم؟ ۳ گام ساده و عملی

چگونه موفقیت را بدست آوریم

آنقدر در مورد موفقیت برای ما صحبت کرده اند که شاید گاهی از خودمان بپرسیم این موفقیت اصلا شدنی هست؟ اصلا ما چگونه موفقیت را بدست آوریم؟ پاسخ من به این سوالات این است که بله، موفقیت صد در صد شدنی است و اتفاقا به سادگی! کافی است 3 قدم زیر را بردارید. آن گاه موفقیت را درآغوش خواهید کشید!

تفاوت های کوچک نتایج بزرگ به همراه دارند

این قانون به لبه پیروزی معروف است. جالب است که ما در تخمین زدن کارهایی که می توانیم در مدت 1 سال انجام دهیم زیاده روی می کنیم اما در تخمین زدن کارهایی که می توانیم در مدت 5 سال انجام دهیم کم بین هستیم. لازم نیست کارهای بزرگی انجام دهیم تا به موفقیت برسیم. با گام های بسیار کوچک، اما حساب شده، می توان در طول زمان موفقیت های به شدت بزرگی به دست آورد.

از دست ندهید :   چگونه با قدرت بی انتها هماهنگ باشیم؟

لبخند روی لب داشتن یکی از این تفاوت های کوچک است که در دراز مدت باعث جذاب تر شدن ما و در نتیجه ساختن شبکه ای از دوستان توانمند که به ما در رسیدن هرچه سریعتر به موفقیت کمک می کنند خواهد شد. مصرف شیر کم چرب به جای شیر پر چرب می تواند در مدت 1 سال تغییر زیادی را در وضعیت چربی بدن ما ایحاد کند. روزانه 15 دقیقه زودتر بیدار شدن از خواب و زودتر شروع به کار کردن هم از همین کارهای کوچکی هستند که در طول زمان تایج عظیم و حیرت انگیزی به بار می آورند.

ببینید و  تکرار کنید تا باور کنید

هر شب قبل از خواب خودتان را ببینید که به خواسته هایتان رسیده اید تا ضمیر ناخودآگاهتان در تمام مدتی که خواب هستید برای رسیدن به آن ها برنامه ریزی کند. تکرار، در ساختن باورهای جدید بسیار موثر است. دایما جملات تاکیدی مثبتی که شما را در راه رسیدن به خواسته اتان کمک می کنند تکرار کنید.

از دست ندهید :   چقدر برای موفقیت وقت داریم؟

به محض اینکه باور کنید، تمام است! تمام آن زمانی که طول می کشد تا ما به خواسته خود برسیم، به این دلیلی است که باور نکرده ایم می توانیم! به محض اینکه باور کنیم موفق هستیم، موفقیت را در آغوش خواهیم گرفت!

با انضباط اقدام کنید

اقدام کردن مهم است اما انضباط در اقدام بسیار بسیار مهم تر است. جیم ران گفته است که: “پل میان هدف ها و موفقیت همان انضباط شخصی است.” انضباط شخصی یعنی انجام دادن کار لازم در جهت هدف درست در زمان لازم بدون توجه به اینکه ما خسته یا بی حوصله هستیم و یا هر بهانه دیگری داریم!

از دست ندهید :   چگونه با تفکر، باور های غلط را تشخیص و تغییر دهیم؟

شما می توانید موفق باشید. همین الان برای رسیدن به خواسته هایتان برنامه ریزی کنید و راهی برای رسیدن به آن ها پیدا کنید.

 

 

 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 9 میانگین امتیاز: 2.8]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *