چگونه با قدرت بی انتها هماهنگ باشیم؟

چگونه با قدرت بی انتها هماهنگ باشیم؟

چگونه می توان هماهنگ با قدرت بی انتهای جهان هستی بود و اندیشه ای هماهنگ با اصل خلاق کاینات داشت؟

قبل از اینکه به پاسخ این سوال مهم بپردازیم به شما همراه دوست داشتنی وبسایت خودباور  پیشنهاد میکنم که  جهت استفاده هر چه بهتر از این مطلب، مقالات “آشنایی با دنیای درون“، “راز قدرت درون انسان“،  “گوشه ای از قدرت ذهن ناهشیار“،  “چرا اندیشه خلاق است؟” ، “محل تولید انرژی در بدن کجاست؟“، “چگونه با ذهن انرژی خلق کنیم“، “چرا تبدیل به آنچه که در ذهن دارید میشوید؟“، “تنها عده معدودی اندیشه درستی دارند!“، “نقش اندیشه در قانون جذب چیست؟“، “شما وارث قدرت هستید!“، “قدرت فوق العاده اندیشه متمرکز!“، “تصویر سازی ، مهم ترین گام برای تحقق هدف!” ، “آیا زندگی شانسی و تصادفی است؟” ،”3 لازمه ی خوشبختی را با نیروی اندیشه جذب کنید!“و “چرا باید در پی علت هر اتفاق بود؟”  را نیز مطالعه کنید.

قدرت معنوی

دانش بشری درباره علت و معلول در زمینه قوانین حاکم بر الکتریسته واکنش های هسته ای و شیمیایی و جاذبه به ما امکان می دهدکه شجاعانه برنامه بریزیم و بی مهابا آن را اجرا کنیم. این قوانین به قوانین طبیعی مشهورند زیرا در دنیای ماده و انرژی حاکمیت دارند. هرقدرتی قدرت فیزیکی نیست. قدرت ذهنی هم مطرح است. قدرت معنوی و اخلاقی هم داریم. قدرت معنوی برتر است زیرا در سطحی وجود دارد که در بر گیرنده قدرتهای اخلاقی، ذهنی و معنوی است. انسان از طریق این قدرت توانسته قوانین فیزیکی را کشف کند و نیروهای طبیعت را در خدمت هزاران هزار نفر قرار دهد. قدرت معنوی به انسان ها امکان داده تا قوانینی را کشف کند که اثرات زمان و فضا را از میان بردارد (مثلاً از طریق تلویزیون و اینترنت) و بر قانون جاذبه غلبه نماید.
از آنجایی که تبدیل شدن از شکل معدنی به بافت زنده نیازمند حضور حیات است، عمل کرد این قدرت به تماس معنوی نیاز دارد. در حقیقت در کار بهره برداری از امکانات شگفت انگیز که برایمان وجود دارد به این نتیجه می رسیم که ما نقش و سهمی در کار کردن آن نداریم. از این رو باید سخن یک معلم بزرگ را به خاطر بسپاریم:
ایده ای که ایجاد می شود و به عمل گذاشته می شود. مهمتر از ایده ای است که همچنان ایده باقی می ماند.”
ما هم باید دقیقاً اینگونه موضع گیری کنیم. از ما کاری برای کمک به متجلی شدن ساخته نیست. صرفاً باید قانون را بپذیریم تا ذهنی که همه چیز از او نشأت می گیرد نتایج مورد نظر را برایمان خلق کند. آنچه در این میان نصیب ما می شود به مراتب بیش از حدی است که تصورش را می کنیم.
این نباید بیش از اندازه اسباب شگفتی شود: فراوانی و سرشاری در همه جای عالم هستی وجود دارد. به هرجا که نگاه کنیم این فراوانی را می بینیم. به هرجا که نگاه کنیم سخاوت طبیعت را می بینیم، که حتی گاه رفتاری اتلاف آمیز دارد. در هیچ چیز خلق شده ای امساک وجود ندارد. میلیونها و میلیونها درخت، گل، گیاه و حیوان، میوه و بذر و طرح وسیع باز تولید، کار خلق کردن و دوباره آفریدن که همچنان ادامه دارد، جملگی به سخاوتمندی طبیعت اشاره می کند.
اینکه فراوانی برای همه وجود دارد امری بدیهی است. اما در ضمن این هم که خیلی ها در این سرشاری و فراوانی مشارکت نمی کنند کاملاً مشخص است. دلیل این را باید در فرایندهای ذهنی آنان ببینیم. این افراد هنوز متوجه جهانی بودن همه مواد نیستند. آنها هنوز متوجه نشده اند که اندیشه اصل پویای ارتباط دهنده ما به چیزهایی است که آنها را آرزو می کنیم. اشتباه بزرگ روزگار ما این است که فکر می کنیم باید بدانیم که دنیای بی انتها و تمام نشدنی چگونه نتیجه خاصی را سبب می شود یا آرزویی را برآورده می سازد. چیزی از این دست مورد نیاز نیست. می توان به خرد کیهانی اعتماد کرد تا راهش را بیابد و آنچه را لازم است متجلی سازد. این تنها بستگی به این دارد که قدرت روح” یا “ذهن” بالقوه را بشناسیم. با این حال باید ایده آلی را خلق کنیم و این ایده آل باید از هر جهت کامل باشد تا به نتایج مطلوب خود برسیم.
ما می دانیم که قوانین حاکم بر الکتریسیته به گونه ای کار می کند که این قدرت نامرئی را می توان کنترل کرد و از آن به هزاران طریق به سود خود استفاده نمود. ما می دانیم که الکتریسیته پیام ها را به اقصی نقاط جهان می برد، می دانیم که هزاران دستگاه با آن کار می کنند. اما این را هم می دانیم که اگر دانسته یا ندانست  قوانین مربوط به آن را نادیده بگیریم و دستمان را به یک سیم لخت بزنیم، نتیجه ناخوشایند و احتمالاً فاجعه آمیز خواهد بود.
درک نکردن قوانین حاکم در دنیای نامرئی هم نتایج مشابهی بر جای می گذارند. و خیلی ها پیامدهای آن را پیوسته تحمل می کنند. توضیح داده شده است که قانون علت و معلول بستگی به یک مدار انرژی دارد و این مدار را نمی توان یافت مگر آنکه به شکلی هماهنگ با قانون رفتار کنیم.

از دست ندهید :   3 تصمیمی که در لحظه موفقیت یا عدم موفقیت شما را مشخص می کنند!

 

چگونه می توان هماهنگ با قانون بود مگر آنکه بدانیم این قانون چیست و کدام است؟

می توانیم با مطالعه و مشاهده این قانون را بشناسیم. این قانون در همه جا عمل می کند. همه طبیعت گواه آن است که این قانون در سکوت خود را در رشد دادن متجلی می سازد. هر جا رشدی هست باید حیاتی وجود داشته باشد، جایی که حیات وجود دارد، باید هماهنگی هم وجود داشته باشد. آنچه زندگی می کند پیوسته شرایطی را به خود جذب می کند که به آن احتیاج دارد.
اگر اندیشه شما با اصل خلاق طبیعت هماهنگ باشد، با “ذهن بی انتها” در هماهنگی به سر می برد. قدرت به محیط شما می رود و دست خالی باز نمی گردد. اندیشه سازنده باید خلاق باشد اما هماهنگ هم  باشد زیرا این اندیشه مخرب را از میان بر می دارد.
در واقع وقتی اندیشه های شما هماهنگ یا بی انتها نباشد، مدار شکل نمی گیرد. خوب، چه نتیجه ای حاصل می شود؟ چه نتیجه ای حاصل می شود وقتی یک ژنراتور تولید الکتریسیته می کند و مدار قطع می گردد. ژنراتور متوقف می شود.
این دقیقاً همان اتفاقی است که وقتی اندیشه های شما منطبق با لایتناهی نیست اتفاق می افتد. مداری وجود ندارد. شما منزوی می شوید، اندیشه شما را ناراحت و نگران می کند و سرانجام بیماری و احتمالاً مرگ را برایتان به ارمغان می آورد. ممکن است پزشک نتواند بیماری شما را تشخیص دهد، ممکن است نامی از میان هزاران نامی که برای بیماریهای مختلف تعیین شده است بر آن بگذارد. اما علت همانی است که قبلاً بوده است.
درایت، استحکام، شجاعت و همه شرایط هماهنگ نتیجه قدرت هستند. همه ثروت ها از قدرت نشأت می گیرد. حوادث از آن جهت مهم هستند که بر جریان قدرت تأثیر گذارند. همه چیز تجلی انواع و درجات مختلف قدرت است. و ما دیده ایم که همه قدرت ها از درون نشأت می گیرند.
به همین شکل همه کمبودها، محدودیت ها و شرایط ناخوشایند نتیجه ضعف هستند و ضعف هم به معنای نبود قدرت است. از جایی نمی آید. چیزی نیست. بنابراین راه درمان ایجاد کردن قدرت است و این هم دقیقاً با تمرین کردن حاصل می شود.

از دست ندهید :   چرا حس بدی نسبت به افراد موفق داریم؟

 

به کار بردن اصل

این تمرین در زمینه به کار بردن دانش شماست. دانش خودش را به کار نمی گیرد. فراوانی از آسمان به دست شما نمی رسد، به دامان شما هم فرو نمی افتد. اما درک آگاهانه قانون جذب آرزو و خواسته شما را تحقق می بخشد. اگر در کار تجارت باشید، در مسیرها و کانال های منظمی افزایش می یابد و کانال های جدید و غیر معمولی از توزیع گشوده می شود. وقتی این قانون به طور کامل عملیاتی می شود، متوجه می شوید آنچه را جستجو می کنید، شما را جستجو می کند.
تمرین این هفته شما به شرح زیر است:

  1.  فضای خالی روی دیوار یا نقطه مناسبی را در اتاقی که مورد استفاده قرار می دهید انتخاب کنید.
  2. از جایی که نشسته اید در ذهن خود خط افقی به رنگ سیاه حدود 15 سانتی متر رسم کنید. سعی کنید این خط را روی دیوار چنان حس کنید که گویی عم لاً رسم شده است.
  3.  حالا در ذهن خود دو خط عمودی به اندازه خط افقی در هر سمت آن خط اول رسم کنید.
  4.  خط افقی دیگری رسم کنید که دو خط عمودی را به هم وصل کند و مربعی تشکیل دهد.
  5.  سعی کنید این مربع را به طور کامل ببینید. وقتی این کار را کردید. دایره ای در درون مربع رسم کنید
  6. در مرکز دایره نقطه ای قرار دهید.
  7.  حالا حدود 25 سانتی متر این نقطه را به سمت خود بکشید.
  8.  به خاطر داشته باشید که اثر شما جملگی به رنگ سیاه است. حالا آن را به رنگ های سفید، قرمز یا زرد در آورید.
از دست ندهید :   چگونه از تکنیک های زبان بدن در دنیای واقعی استفاده کنیم؟

اگر بتوانید این کار را بکنید، پیشرفت بزرگی کرده اید و به زودی در موقعیتی قرار می گیرید تا روی مسایلی که در ذهن دارید تمرکز کنید.

وقتی چیزی یا قصدی به روشنی در اندیشه جای بگیرد، صورت خارجی پیدا کردن آن تنها به گذشت زمان احتیاج دارد. پنداره همیشه مقدم است و خود سبب تجلی و تحقق می گردد.
– لیلیان وایتینگ

 

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “قانون جذب و عصر قدرتمندی انسان!” مشاهده کنید.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 24 میانگین امتیاز: 3.3]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *