چگونه در خانه پولدار شویم؟

چگونه در خانه پولدار شویم؟

قبل از پاسخ به این پرسش که چگونه در خانه پولدار شویم، باید عرض کنم که پولدار شدن با رسیدن به درآمد بالا، امری کاملا متفاوت است. برای پولدار شدن باید بعد از رسیدن به درآمد بالا، این درآمد را مدیریت کنید تا همواره درآمد بیشتری را برای شما ایجاد کرده و به درآمد غیر فعال تبدیل شود. که این موضوع را در مقاله دیگر شرح خوام داد. در این حد لازم است بدانید که همواره باید مقداری از درآمد خود را -چه کم و چه زیاد- پس انداز کنید. چون در ایران زندگی می کنید و شب تا صبح معلوم نیست قیمت ها چه خواهند شد، باید با این پس انداز خود، سرمایه گذاری هایی مانند: خرید سکه، اوراق و یا سرمایه گذاری در بانک انجام دهید تا ارزش آن حفظ شود. این پس انداز باید همیشه و به هر قیمتی انجام شود. به مقدار پس انداز توجه نکنید، چراکه عادت به پس انداز از میزان پس انداز بسیار مهم تر است. پیشنهاد می کنم حتما مقاله “راه های پولدار شدن بدون سرمایه” را نیز مطالعه کنید.

از دست ندهید :   آیا به برنامه‌ریزی برای زندگی خود اعتقاد دارید؟

امروزه در خانه پولدار شدن، کاری نیازمند حوصله است. اگر کمی حوصله داشته باشید، می توانیم باهم راه بسیار خوبی برای پولدار شدن در خانه پیدا کنیم.

اولین گام برای اینکه در خانه پولدار شویم:

برای اینکه در خانه پولدار شویم، اولین قدم ایجاد یک وبلاگ شخصی است که پیشنهاد می کنم دامنه آن، نامِ خودتان باشد. سپس شروع کنید در زمینه ای که واقعا و عمیقا به آن علاقه دارید، مطالعه کنید. از منابع معتبر و دست اول داخلی و خارجی استفاده کنید. بیاموزید و آموخته های را در این وبلاگ شخصی به اشتراک بگذارید. سعی کنید هر روز لا اقل یک مطلب مفید در وبلاگتان منتشر کنید.
بعد از انتشار حدود 500 پست با کیفیت، معجزه را ملاقات خواهید کرد. البته اگر عجله دارید، می توانید از یک مشاور بازاریابی اینترنتی کمک گرفته و تبلیغات اینترنتی هم داشته باشید تا سریعتر نتیجه بگیرید.

از دست ندهید :   درآمد زایی اینترنتی در ایران ؛ از شبکه‌های اجتماعی تا وبسایت

خوب با این کار چه اتفاقی می افتد؟

بعد از گذشت زمانی نه چندان کوتاه شما جامعه ای از مخاطبین علاقه مند به حوزه تخصصتان را خواهید داشت که دایما به وبلاگ شما مراجه می کنند،  برای شما نظراتشان را می نویسند و خواهان چیزی فراتر از مقالات هستند. همینطور رسانه های مرتبط و افراد تاثیر گذار آن حوزه با شما آشنا خواهند شد و این شروع فصل جدیدی در زندگی شما خواهد بود.

حالا شما در زمینه ای که به آن علاقه دارید به تخصص رسیده اید و می توانید دانسته ها و تجربیات و یا حتی محصولاتتان را به فروش برسانید و در ازای این ارزشی که ایجاد می کنید، پول خوبی دریافت کنید.

آنتونی رابینز، در ابتدا از سخنرانی رایگان در کنار خیابان ها شروع کرد و امروزه یکی از گران ترین سخنرانان دنیاست. شما با داشتن یک وبلاگ شخصی، یک گام از او جلوتر خواهید بود و طرفداران خودتان را خواهید یافت.
امروزه واقعا داشتن یک وبلاگ شخصی، از تحصیلات دانشگاهی هم می تواند ارزشمند تر باشد. یک وبلاگ شخصی که مرتب به روز می شود، رزومه کاملی را از فعالیت های شما در اختیار مخاطب قرار خواهد داد.

از دست ندهید :   چرا میخواهید ثروتمند شوید؟
شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 95 میانگین امتیاز: 2.6]

یک نظر در مورد «چگونه در خانه پولدار شویم؟»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *