چگونه در زندگی تغییر ایجاد کنیم؟

چگونه در زندگی تغییر ایجاد کنیم؟

آیا ایجاد تغییر در زندگی لازم است؟

زندگی یعنی تغییر و نمی دانم کسی هست که دوست نداشته باشد در زندگی تغییر ایجاد کند یا خیر؟ زندگی قرار نیست که ساده باشد. هرگام از زندگی ما را با چالش هایی روبرو خواهد کرد تا با حل کردن آن ها برای گام های بعدی آماده شویم.
تا زمانی که نتوانیم به طور موفقیت آمیزی یک مساله را در زندگی حل کنیم، بارها و بارها برایمان تکرار خواهد شد، تا بالاخره از پس آن بر بیاییم. شاید به همین دلیل است که مدام می پرسیم؛ پس چگونه در زندگی تغییر ایجاد کنیم؟

چرا مدام مساله داریم؟

این که من مدام مساله مالی دارم نشان می دهد چیزی هست که یاد نمی گیرم. درسی هست که زندگی با این سختی ها می خواهد به من یاد بدهد تا با آموختنش این مساله را حل کنم، اما نمی خواهم یا نمی بینم که یاد بگیرم! افرادی که در ازدواج اول خود موفق نمی شوند، اگر درس هایی که از رابطه ناموفق خود می گیرند را به کار ببندند، می توانند ازدواج دوم به مراتب موفق تری را داشته باشند. به همین سادگی با پرفتن درس های زندگی می توان موفقیت در زندگی را تجربه کرد و در زندگی تغییر ایجاد کرد!

از دست ندهید :   راه میانبر ثروتمند شدن

مسئولیت قبول کردن شاید گام اول برای موفقیت در زندگی و کسب و کار باشد. در تمام اتفاق هایی که در زندگی برای ما می افتند در تمام مسائلی که با آن ها برخورد می کنیم، باید و باید مسئولیت صد در صد را بپذریریم و از خودمان بپرسیم اگر چه می کردم اتفاق بهتری می افتاد؟ اگر چه می گفتم بهتر بود؟ آن وقت است که می توانیم از شکست هایمان درس بگیریم و آن پل معروف را برای موفقیت از شکست هایمان بسازیم!

نقش ایجاد تغییر در زندگی افراد موفق!

به یاد داشته باشید یکی از خصوصیات افراد موفق این است که به استقبال تغییرات می روند. افراد موفق از تغییرات استقبال می کنند. در ذهن افراد ناموفق تغییر مساوی است با سختی و درد اما در ذهن افراد موفق تغییر برابر است با فرصت! تغییر بزرگ تر یعنی فرصت بزرگ تر به همین خاطر است که افراد موفق دایما به دنبال تغییرات بزرگ در زندگی هستند و افراد ناموفق حتی تغییر مسیر محل کار به منزل هم برایشان دشوار و خارج از محدوده راحتی است!

از دست ندهید :   چرا میخواهید ثروتمند شوید؟

ساده ترین راه برای ایجاد تغییر در زندگی چیست؟

ساده ترین راه برای ایجاد تغییر در زندگی، ایجاد تغییر در عادت هاست. ایجاد عادت های جدید می تواند زندگی ما را به کلی تغییر دهد. ایجاد هر عادت جدید طبق تحقیقات 21 روز به طول می انجامد، که پیشنهاد می کنم تا 30 روز برای تثبیت هر عادت زمان بگذارید.
افراد موفق عادت به موفقیت دارند و افراد ناموفق عادت به شکست. کافی است عادت های افراد موفق را در خود ایحاد کنیم تا ما هم مانند آن ها به موفقیت برسیم! به همین سادگی.

پیشنهاد می کنم کتاب 7 عادت مردمان موثر نوشته استفان کاوی را مطالعه کنید و از همین امروز شروع کنید به ساختن عادت های جدید و موثری که می تواند زندگی تان را تغییر دهد!

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 2 میانگین امتیاز: 4]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *