چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

چگونه از قانون جذب استفاده کنیم؟

بر اساس قانون جذب هر اتفاق مثبت و یا منفی که در زندگی شما می افتد توسط خود شما جذب شده است. زمانی که متوجه شدید قانون جذب چیست و چگونه کار می کند، می توانید به صورت کاملا آگاهانه و از روی عمد شروع به استفاده از آن کنید و زندگی بهتری را برای خود خلق کنید.

  • شما می توانید انتخاب کنید که برداشت ها و پاسخ های متفاوتی نسبت به مسایلی که در طول روز برای شما اتفاق می افتند داشته باشید.
  • می توانید انتخاب کنید که متفاوت فکر کنید.
  • می توانید انتخاب کنید که زمان بیشتری را به فکر کردن و تمرکز کردن روی مسایلی که دوست دارید در زندگی تان اتفاق بی افتند اختصاص دهید.
  • می توانید انتخاب کنید کارهایی که باعث می شوند احساس بهتری داشته باشید را بیشتر انجام دهید.
  • می توانید انتخاب کنید که با مدیریت افکار واحساساتتان عمدا در ساختن آینده خودتان شرکت کنید.

استفاده از قانون جذب، یک فرآیند 3 مرحله ای است. بهتر است که برای 5 تا 10 دقیقه قبل از انجام تمرینات استفاده از قانون جذب، ریلکس کنید و مدیتیشن انجام دهید. این کار باعث افزایش قدرت ذهن می شود. انجام این کار ضروری نیست اما قطعا تاثیر گذار است. اجازه بدهید هر کدام از این مراحل را توضیح دهیم:

1- چیزی که می خواهید را درخواست کنید و نه چیزی که نمی خواهید!

تصویر دقیقی از آنچه می خواهید در ذهن داشته باشید. هر چه این تصویر پر رنگ تر و با جزییات بیشتر باشد، نتایج سریعتر پدیدار خواهند شد.

اگر می خواهید یک پلی استیشن داشه باشید، خودتان را درحال انجام بازی دلخواهتان با آن ببینید و کاملا در آن صحنه غرق شوید و لذت ببرید. دسته بازی را در دستانتان حس کنید و دستگاه را لمس کنید.

اگر کسی را دوست دارید و می خواهید با او ارتباط داشته باشید، خودتان را ببینید که با او قدم می زنید، او را در آغوش می گیرید و حتی می بوسید.

از دست ندهید :   عقده حقارت چیست و چطور درمان می شود؟

به نظرم متوجه منظورم شدید.

آرزویتان را بنویسید

با این جمله شروع کنید: “من بسیار خوشحال و سپاسگزارم که ….
و در ادامه به کائنات بگویید که دقیقا چه چیزی می خواهید؟

جمله را در زمان حال بنویسید. گویا در همین لحظه آن خواسته را دارید. از نوشتن جمله در حالت منفی خود نداری کنید. مثلا ننویسید متشکرم که بیماری ندارم! ضمیر ناخودآگاه جملات منفی و مثبت را تشخیص نمی دهد. هر روز تا زمانی که رویایتان تحقق پیدا کند، با خودتان جملات مثبت تاکیدی را تکرار کنید. چشمانتان را بسته و خودتان را در حالی که به خواسته تان رسیده اید تجسم کنید. ببینید که هر روز این تصویر واضح تر می شود.

احساس کنید

درست مانند زمانی که به خواسته خودتان رسیده اید، همانگونه احساس کنید، همانطور رفتار کنید، همانطور فکر کنید و حرف بزنید. این مهم ترین مرحله در بین تمام مراحل استفاده از قانون جذب است. چراکه قانون جذب، درست در همین نقطه شروع به کار می کند.

سپاسگزاری کنید

تمام چیزهایی که بابتشان سپاسگزار هستید را یادداشت کنید.

کائنات چیزهای زیادی به ما داده است. کمی تشکر کردن باعث می شود تا تشویق شود بازهم چیزهای بیشتری به ما بدهد!

به کائنات اعتماد کنید

مانند کودکی که بذری را کاشته و هر روز خاک روی آن را کنار می زند تا ببیند چقدر رشد کرده، ما هم مدام به دنبال نتایج زودهنگام هستیم. با این شک و عجله تمام آنچه کاشته ایم را خراب می کنیم. به قوانین کائنات اعتماد کنید. مطمین باشید سریعتر به خواسته هایتان خواهید رسید.

هر روز ما در قالب افکار، درخواست هایی را به کائنات و همینطور به ضمیر ناخودآگاهمان ارسال می کنیم. هر چیزی که در مورد آن فکر می کنید، مطالعه می کنید، صحبت می کنید و توجه تان را به آن می دهید فرکانسی را به کائنات ارسال می کند. متاسفانه بیشتر چیزهایی که ما به آن ها توجه می کنیم، کاملا اتفاقی هستند و نه حساب شده در واقع ما تنها به اتفاقاتی که می افتند واکنش نشان می دهیم، بدون اینکه فکر کنیم.

از دست ندهید :   هیپنوتیزم چیست؟

قانون جذب در مورد هرچیزی که به آن انرژی، تمرکز و توجه بدهید، عمل خواهد کرد. چه آگاهانه این کار را انجام دهید و چه ناخودآگاه!

شما باید بیشتر از پیش، روی افکار و احساساتان دقیق شوید. برای آنکه روی افکاری که به سوی کائنات می فرستید، کنترل داشته باشید، باید در ابتدا بدانید که دقیقا چه می خواهید. همینطور احساسی که هنگام رسیدن به آن آرزو خواهید داشت را نیز تمرین کنید.

در نظر بگیرید که میخواهید شغل جدیدی داشته باشید، خانه جدیدی بخرید یا رابطه جدیدی داشته باشید. وقتی به آن برسید چه احساسی خواهید داشت؟روزتان را چگونه خواهید گذراند؟ با چه کسانی معاشرت و رفت و آمد خواهید داشت؟

هر چه بیشتر روی چیزهایی که می خواهید -و نه چیزهایی که نمی خواهید- تمرکز کنید و در موردشان صحبت کنید، سریعتر می توانید آن ها را در زندگی تان آشکار کنید!

2- باور کنید که به خواسه خود خواهید رسید و سپس اقدام کنید

یعنی چه باور کنید که به خواسته خود خواهید رسید؟
یعنی همواره انتظارات مثبتی داشته باشید. اینکه بدانید به هدف خواهید رسید و بدانید که آینده شما در دستان انرژی قدرتمندی است که هدایتتان خواهد کرد. (همان توکل کردن)

باور قطعی داشته باشید، چیزی که به دنبالش هستید اتفاق خواهد افتاد!

اگر افکار نامطمین به کائنات ارسال کنید، برای شما نتایج نامطمین به همراه خواهد داشت و این چیزهایی هستند که شما نمی خواهید.

این کار خیلی ساده نیست!

افراد بسیار زیادی باورهای مجدود کننده ای دارند که آن ها را از رسیدن به ثروت، فراوانی و هرچه که می خواهند باز می دارد. پس در گام اول، شما باید افکار و باورهای محدود کننده را از ذهن خود پاک کنید و اجازه بدهید ذهنتان سرشار از عشق، لذت و فراوانی شود.

از دست ندهید :   آیا نگرانی را باور کرده اید؟

زمانی که باور کردید به هدفتان خواهید رسید، زمان آن رسیده است که اقدام کنید!

اقدم کردن در جهت خواسته های تان به باور این مطلب که شما به خواسته خود خواهید رسید و در مسیر رسیدن به آن هستید کمک خواهد کرد.

3- چیزی که می خواهید را با تبدیل شدن به ارتعاشی مشابه آن دریافت کنید

برای جذب آنچه که می خواهید در زندگی و رسیدن به آرزوهایتان، باید به ارتعاشی مشابه آن تبدیل شوید.

ساده ترین راه برای تبدیل شدن به ارتعاشات مشابه، داشتن احساساتی مانند؛ عشق، لذت و شکرگزاری در طول روز است. همچنین می توانید احساساتی مانند وقتی که به خواسته خود رسیده بودید تجربه می کردید را هم تمرین کنید. همینطور می توانید این احسسات را از طریق افکارتان نیز ایجاد کنید!

در حقیقت تمام مدت این افکار شما هستند که احساساتتان را ایجاد می کنند. پس بسیار مهم است که زمانی که احساساتان منفی می شوند، گوش خودتان را بگیرید و آن ها را مثبت کنید!

مانند هر مهارت دیگری، این کار به اختصاص زمان و تمرین نیاز دارد. هرچه بیشتر تمرین کنید، به خواسته های تان نزدیک تر خواهید شد.

شما از همین امروز می توانید شروع کنید و انتظار معجزه داشته باشید.

 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 12 میانگین امتیاز: 2.8]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *