ایران چندمین کشور ثروتمند جهان است؟

ایران چندمین کشور ثروتمند جهان است؟

ایران از نظر ثروت در رتبه چندم جهان قرار دارد؟

ایران چندمین کشور ثروتمند جهان است؟ در لیست زیر که از منابع معتبر خارجی جمع آوری شده؛ ایران پس از لبنان در رتبه 70 قرار گرفته است. در این لیست بلند بالا از ثروتمندترین کشورهای جهان، کشور قطر در رتبه اول قرار دارد. در این لیست، سنگاپور در رتبه چهارم قرار گرفته و کویت در رتبه 6 قرار دارد.
اگر کمی وقت بگذارید و این لیست را دقیق بررسی کنید، به نتایج جالبی خواهید رسید. ازجمله رتبه هایی که نظر من را در لیست ثروتمند ترین کشورهای جهان جلب کرد، رتبه 13 کشور آمریکا، رتبه 14 عربستان سعودی، رتبه 19 آلمان، رتبه 27 انگلستان، رتبه 28 فرانسه، رتبه 30 ژاپن و …. بودند.

از دست ندهید :   اول موفقیت یا اول خوشبختی؟

ایران چندمین کشور فقیر جهان است؟ شما می توانید با برسی این لیست علاوه بر آگاهی از رتبه کشورمان ایران، به لحاظ ثروت و فقر، از رتبه کشورهای دیگر در جهان نیز مطلع شوید.

 

ایران چندمین کشور ثروتمند جهان است

ایران چندمین کشور ثروتمند جهان است

این داده ها از صندوق بین المللی پول جمع آوری شده اند.

 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 276 میانگین امتیاز: 2.9]

5 نظر در مورد «ایران چندمین کشور ثروتمند جهان است؟»

  • سیدمهدی حسینی می‌گوید:

    خیلی مراقب باشید گول این تحلیل های دروغی نخورید در این مطلب اومدن مساله رو طوری چرخوندن که مخاطب در محاصبات به مشکل بخوره ایران جزو چندمین کشور سرمایه دار دنیاست از لحاظ منابع معدنی و میادین نفت و گاز و انرژی اما جالب اینجاست که سرمایه های فروش این منابع ملی طی 40سال اخیر مشخص نیست که این ثروت کجا رفته و کجا هزینه شده البته تا حدودی مشخص صرف هزینه های جنگ های خارج از کشور شده و برای کشورهایی همچون فلسطین،عراق،یمن،لبنان،سوریه،…..و هزینه های سنگینی برای فرافکنی در منطقه و حتی کشورهای افریقایی و اروپایی شده این قمار بازی و بعد آن عیش و نوش مسؤلان باعث شده که کشور با این همه ثروت خدادادی به چنین جایگاهی برسه

  • غیرت ایرانی می‌گوید:

    اگر ایران در سوریه یا فلسطین یا لبنان و یا حتی در آفریقا سرمایه گذاری میکنه میخواد نفوذش رو بیشتر کنه.به نظرتون چرا آمریکا نمیتونه به ایران حمله کنه؟ چون از همین کشور های جنگ زده یا فقیر میترسه.اون میدونه که اگه با فرهنگ شهادت ما و این کشور ها نمیتونه مقابله کنه.
    اما عیش و نوش مسئولین رو باور دارم و با شما مؤافق هستم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *