ثروتمندترین زن ایران | رتبه های 1 تا 9

ثروتمندترین زن ایران

ثروتمندترین زن ایران کیست؟

وقتی صحبت از ثروتمندترین ها باشد قطعا برترین افراد «بیزنس من» یا کارآفرین خودمان هستند. ثروتمندترین زن ایران هم از این قاعده مثتثنی نیست و در گروه کارآفرینان قرار گرفته است. در ادامه این مطلب با 9 نفر از ثروتمند ترین زنان ایرانی آشنا خواهید شد.
وقتی می گوییم یک زن ثروتمند ایرانی داریم، باید به خود ببیالیم. نه به این خاطر که زن را ضعیف تر از مرد می دانیم بلکه به این دلیل که زنان ایرانی در ذهنشان محدودیت ها و ترس های بیشتری برای انجام کارهای بزرگ دارند.

9- سهیلا پیرمرادیان – دارایی خالص: 1 میلیون دلار

 سهیلا پیرمرادیان

سهیلا پیرمرادیان – ثروتمندترین زن ایران 9

سهیلا پیرمرادیان، یکی از بانوان متمدن و ثروتمند ایرانی است. او یک کار آفرین نمونه است. او همچنین یکی از نامزدهای دریافت جایزه برترین کار آفرین زن دنیاست که به زودی در پاریس برگزار خواهد شد.

8- نگین میرصالحی – دارایی خالص: 1 میلیون دلار

نگین میرصالحی

نگین میرصالحی – ثروتمندترین زن ایران 8

نگین میرصالحی یک مدل فشن با صفحه اینستاگرامی که میلیون ها دنبال کننده دارد! او در زمینه تبلیغات محصولات کمپانی هاثی دیگر فعالت می کند. او همچنین وبلاگی در همین زمینه دارد. می توانید صفحه اینستاگرام او را از اینجا مشاهده کنید.

7- لیلی قلیچی – دارایی خالص: 2.5 میلیون دلار

لیلی قلیچی

لیلی قلیچی – ثروتمندترین زن ایران 7

لیلی قلیچی وکیل دادگستری، مدل، نویسنده و طراح است. می توانید اطلاعات بیشتر را در وبلاگ شخصی او به دست بیاورید.

6- سیما ضرغامی – دارایی خالص: 8 میلیون دلار

سیما ضرغامی

سیما ضرغامی – ثروتمندترین زن ایران 6

سیما ضرغامی مدیر شبکه های تلویزیونی خارجی نیکلودین و گروه کودکان و خانوادهٔ شبکهٔ ام‌تی‌وی است. او یک دورگه ایرانی آمریکایی است.

حتما بخوانید :   شرایط محیطی چه تاثیری بر زبان بدن ما دارد؟

5- ثریا دارابی – دارایی خالص: 10 میلیون دلار

ثریا دارابی

ثریا دارابی – ثروتمندترین زن ایران 5

ثریا دارابی ابتدا برای مجله تایمز کار می کرد، اما بعد از بازگشت از سفری که داشت ایده ای خلاقانه به ذهنش رسید. او فود اسپاتینگ را بنیان گذاری کرد و زندگی اش متحول شد!

4- رکسانا ورزا – دارایی خالص: 10 میلیون دلار

رکسانا ورزا

رکسانا ورزا – ثروتمندترین زن ایران 4

رکسانا ورزا، متولد کالیفرنیاست. قبلا رهبر فعالیت‌های استارت‌آپی مایکروسافت در فرانسه بود اما اکنون، مدیر station F، بزرگ‌ترین پردیس جهانی استارت‌آپ هاست.

3- سحر هاشمی – دارایی خالص: 35 میلیون دلار

سحر هاشمی

سحر هاشمی – ثروتمندترین زن ایران 3

سحر هاشمی یک کارآفرین ایرانی-انگلیسی‌ است که به همراه برادرش در انگلستان اولین کافه‌-بارهای سبک آمریکایی را رواج دادند. در حدود ۱۱۰ شعبه‌ این کافه ها در بریتانیا فعالیت دارند.  کافی ریپابلیک یکی از اصلی‌ترین نقش‌ها را در انقلاب کافه‌ های بریتانیا بازی کرد.

2- شهرزاد رفعتی – دارایی خالص: 47 میلیون دلار

شهرزاد رفعتی

شهرزاد رفعتی – ثروتمندترین زن ایران 2

شهرزاد رفعتی،  بنیانگذار و مدیر عامل شرکت فناوری و سرگرمی “BroadbandTV Corp” واقع در کانادا است. او  این شرکت را در سال ۲۰۰۵ بنیانگذاری نمود. او دارای مدرک کارشناسی علوم رایانه از دانشگاه بریتیش کلمبیا است.

1- انوشه انصاری – دارایی خالص: 750 میلیون دلار

 انوشه انصاری

انوشه انصاری – ثروتمندترین زن ایران 1

انوشه انصاری اولین زن فضانورد، اولین ایرانی فضانورد و اولین زن مسلمان فضانورد جهان است. می توانید در مورد او از این لینک بیشتر اطلاعات کسب کنید.

متشکرم از اینکه تا پایان مقاله ثروتمند ترین زن ایران همراه ما بودید. شما هم می توانید با آموزش، مطالعه و پیگیری، در آینده نه چندان دور، موفقیت در زندگی را تجربه کنید و جایی در این لیست داشته باشید. رویاهایتان را دنبال کنید؛ شما به همین دلیل خلق شده اید…

حتما بخوانید :   اعلام برتری با کمک زبان بدن و ارتباط غیر کلامی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *