قانون جذب و عصر قدرتمندی انسان!

قانون جذب و عصر قدرتمندی انسان!

وقتی قانون جذب را به کار می گیرید، به خاطر داشته باشید که قطاری از علت ها را به حرکت در می آورید که ممکن است امکانات بی حد و اندازه ای را ایجاد کنند. برای درک بیشتر این موضوع در مورد قانون جذب در این مقاله با وبسایت خودباور همراه باشید.

پیشنهاد ما به شما همراه دوست داشتنی وبسایت خودباور این است که  جهت استفاده هر چه بهتر از این مطلب، مقالات “آشنایی با دنیای درون“، “راز قدرت درون انسان“،  “گوشه ای از قدرت ذهن ناهشیار“،  “چرا اندیشه خلاق است؟” ، “محل تولید انرژی در بدن کجاست؟“، “چگونه با ذهن انرژی خلق کنیم“، “چرا تبدیل به آنچه که در ذهن دارید میشوید؟“، “تنها عده معدودی اندیشه درستی دارند!“، “نقش اندیشه در قانون جذب چیست؟“، “شما وارث قدرت هستید!“، “قدرت فوق العاده اندیشه متمرکز!“، “تصویر سازی ، مهم ترین گام برای تحقق هدف!” ، “آیا زندگی شانسی و تصادفی است؟” ،”3 لازمه ی خوشبختی را با نیروی اندیشه جذب کنید!“، “چرا باید در پی علت هر اتفاق بود؟” و “چگونه با قدرت بی انتها هماهنگ باشیم؟” را نیز مطالعه کنید. در ادامه میتوانید خلاصه دو مقاله آخر را مشاهده کنید.

خلاصه

  • ثروت زاییده قدرت است.
  •  دانش علت و معلول به اشخاص امکان می دهد تا شجاعانه برنامه بریزند و بدون ترس برنامه خود را اجرا کنند.
  • زندگی در دنیای غیر ارگانیک تحت تأثیر نوعی موجود زنده صورت خارجی پیدا می کند. راه دیگری وجود ندارد.
  •  از آنجایی که عالم هستی تنها از طریق اشخاص تجلی پیدا می کند، اندیشه حلقه پیوند دهنده محدود و نامحدود است.
  • خیلیها نمی توانند شرایط هماهنگ را ایجاد کنند زیرا قانون را درک نمی کنند. آنها مدار را ایجاد نکرده اند.
  • درمان، شناخت آگاهانه قانون جذب است.
  • اندیشه به هدف خود ایجاد همبستگی می کند و به آن صورت خارجی می دهد زیرا اندیشه حاصل “من” معنوی است و روح اصل خلاق عالم هستی است.

 

از دست ندهید :   ارتباط با ضمیر ناخودآگاه خود و دیگران

جوابهای طبیعت

زندگی شما بر اساس قانون است. قانون همیشه در کار است و در همه جا وجود دارد. قوانین ثابت بر همه اقدامات انسان حاکمیت دارند. به همین دلیل آنهایی که شرکت های بزرگ را کنترل می کنند، می توانند با دقت فراوان مشخص کنند که چه درصدی از هر یکصد هزار نفر از کارکنان به هر شرایط مشخصی پاسخ می دهند. آنها می فهمند که علت ها چه معلول های را سبب می شوند.
اما باید به خاطر داشته باشیم که در حالی که هر معلول نتیجه علتی است، معلول به سهم خود علت می شود که معلول های دیگری را خلق می کند. بنابراین وقتی قانون جذب را به کار می گیرید، به خاطر داشته باشید که قطاری از علت ها را به حرکت در می آورید که ممکن است امکانات بی حد و اندازه ای را ایجاد کنند.
اغلب از دوستان و همسایگانمان می شنویم که می گویند: “اتفاقی برایم افتاد اما تقصیر من نبود”. “منظورتان چیست که من مسبب آن بودم؟”  شمار کثیری از ما فراموش می کنیم که اندیشه های ما تولید رابطه و شرایط و احوال از نوع به خصوصی می کنند. و این ها به سهم خود شرایطی خلق می کنند که ما از آنها شاکی می شویم.

 

بیان حقیقت ، قانون جذب

حقیقت یکی است، خواه به شکل مدرن عنوان شود، خواه به شکل دوران قدیم. متأسفانه خیالی ها متوجه نیستند که کسی نمی تواند به تنهایی همه جوانب حقیقت را بازگو کند.
تغییر تأکیدها، زبان جدید، تفسیرهای بدیع و دیدگاه های ناآشنا برخلاف تصور بعضی ها نشانه فاصله گرفتن از حقیقت نیستند. به جای آن اینها نشان می دهند که حقیقت به شکل جدیدی درک می شود تا نیازها برطرف گردند و به سادگی بیشتری درک و شناخته شوند.
حقیقت را باید با هر نسلی در میان گذاشت و باید آن را به اشخاص مختلف در قالب بیان های متفاوت توضیح داد. بنابراین این گفته مسیح که “باور کنید که دریافت می کنید و دریافت خواهید کرد” و یا وقتی بلیک گفت:
“آنچه حالا ثابت می شود زمانی تصور بود” و یا وقتی علوم مدرن می گویند: “قانون جذب قانونی است که اندیشه با موضوع ارتباط برقرار می کند.” هر بیان در واقع به حقیقت واحدی اشاره دارد؛ تنها نوع ارائه و بیانش تفاوت می کند.

از دست ندهید :   قدرت تلقین چقدر است؟

قانون جذب و عصر قدرتمندی انسان!

قانون جذب و عصر قدرتمندی انسان!

عصر جدیدی از قدرت خلاق

ما در آستانه عصر جدیدی قرار گرفته ایم. بشر به رمز و راز مسلط شدن پی برده است و راه برای ایجاد نظم جدیدی هموار می شود که کسی قبلاً آن را در خواب هم نمی دید. تعارض علوم مدرن با الهیات، مطالعه تطبیقی ادیان، قدرت فوق العاده جنبش های جدید اجتماعی، جملگی راه را برای نظم جدیدی هموار می سازند. اینها ممکن است صور سنتی را کنار زده و آنها را حذف کرده باشند، اما چیزی از ارزش ها کم نشده است. به جای آن ایمان جدیدی خلق شده است.
روحی که در ماده معدنی نهفته است، با گیاه نفس می کشد و در حیوان حرکت می کند و در انسان به اوج رشد و بالندگی خود می رسد، همان ذهن یا خرد کیهانی است.
تا حدود زیاد بزرگترین کشف همه قرون قدرت خلاق اندیشه است. اهمیت این کشف به کندی به اطلاع و آگاهی مردم رسیده است، اما سرانجام این اتفاق افتاده است. در هر زمینه ای که بررسی می کنیم اهمیت این بزرگترین کشف ها به نمایش گذاشته می شود.
قدرت خلاق اندیشه چیست و چه معنایی دارد؟ این چیزی است که تولید ایده و نظر می کند و این ایده و نظر عینیت می یابد. اندیشه از آن جهت چنین کاری را می تواند بکند زیرا نیرویی خلاق و با فراست است. از فرایند خود اندیشی و تعمق، الهام صورت خارجی پیدا می کند که همان فراست خلاق است و این برتر از هر نیرویی در طبیعت است، زیرا می تواند سایر نیروها را در خدمت بگیرد و بر آنها تملک پیدا کند.
همه ما کسانی را می شناسیم که آنچه را به نظر غیر ممکن می رسیده امکان پذیر کرده اند، رؤیاهای بزرگ را تحقق بخشیده اند. و همه چیز و از جمله خودشان را متحول ساخته اند. آنچه ما لازم داریم درک کردن برخی از اصول و طرز کار کردن آنها ست.

از دست ندهید :   7 باور ذهن ثروتمند

 

به کار بردن اصل

  1. “آنچه را آرزو می کنید و در نیایش های خود به آن می پردازید، آن را به دست می آورید.”
  2.  بدانید که محدودیتی در کار نیست. تنها محدودیتی که وجود دارد توانایی ما در اندیشیدن است. همانطور که بلیک می گوید: “آنچه وجود دارد زمانی یک تصور بود.”

 

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “درک درست قانون جذب ، کلید جذب آرزوها!” مشاهده کنید.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 1 میانگین امتیاز: 5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *