استفاده از قانون جذب برای ازدواج

قانون جذب برای ازدواج

قانون جذب فرمول ساده ای دارد. چیزهای مشابه، همدیگر را جذب می کنند! شما تبدیل به آن چیزی می شوید که بیشتر اوقات به آن می اندیشید و یا از همه ساده تر؛ افکار، تبدیل می شوند به اجسام!

اما چطور می توانید از این قانون ساده در ازدواج -و یا هر رابطه دیگری که دارید- استفاده کنید؟

مراقب افکارتان باشید

وقتی به ازدواج فکر می کنید، اولین چیزی که در ذهنتان بالا می آید چیست؟ خاطرات خوب و شاد و یا خاطرات بد، اختلاف، جدایی و درگیری؟!

به یاد داشته باشید، اگر چیزی در ذهن شما با رنج و ناراحتی گره خورده باشد، به سوی آن نخواهید رفت و اگر هم این کار را انجام دهید، برای شما رنج و ناراحتی بیشتری به همراه خواهد داشت.

دقیقا بنویسید که چه می خواهید

اینکه فردی که به دنبالش هستید تحصیل کرده باشد و قد بلدی داشته باشد، سیگنال های نامفهومی به کائنات ارسال می کند و این باعث می شود تا به چیزی دست پیدا کنید که نمی خواهید!

از دست ندهید :   آیا قدرت اندیشه انسان فراطبیعی است؟

از نظر شما، تحصیل کرده یعنی چه؟ دقیق توضیح دهید که چه مدرکی و در چه رشته ای مورد نظر شماست. قد او چقدر باشد؟ هر جزییات دیگری را دقیق بنویسید تا اول برای خودتان مشخص شود که چه می خواهید. اگر ندانید که چه می خواهید، قطعا هیچ کس دیگری هم نمی داند و نمی تواند کمکتان کند!

تجسم کنید

هر روز در ابتدای بیداری از خواب و شب ها قبل از به خواب رفتن، تجسم کنید که با شریک زندگی تان در حال قدم زدن، معاشرت کردن -و یا هر چیز دیگری- هستید. سعی کنید تصاویر را واضح کرده و این تجربه را واقعی کنید. حتما احساسات خوب را چاشنی تجسم خود کنید. به خاطر داشته باشید که احساس، دروازه ضمیر ناخودآگاه است.

از دست ندهید :   تنها عده معدودی اندیشه درستی دارند!

تمرکز و توجه شما، ارزشمندترین چیزی است که دارید. آن را روی اتفاقاتی که دوست دارید بی افتند قرار دهید تا زندگی برای شما به همان صورت شود.

وقتی تجسم می کنید یا به چیزی که می خواهید فکر می کنید، در حال ارسال انرژی به سوی کائنات هستید. این فرآِیند، خواسته های شما را به شما نزدیک تر خواهد کرد. اما این کافی نیست و باید اقدام را چاشنی کار کنید. هیچ گاه قانون جذب بدون تلاش و اقدام کار نخواهد کرد.

اقدام کنید

وقتی تجسم کردید، حالا زمان آن است که اقدام کنید. پیشنهاد من این است که اقدامات کوچک (به اصطلاح مایکرو اکشن) برای رسیدن به هدف خود انجام دهید.

از دست ندهید :   چهار گام برای داشتن یک ذهن ثروتمند

تمام اهداف بزرگ، با تقسیم شدن به گام های کوچک قابل اجرا هستند. مسیرتان را تقسیم کنید به گام های کوچک.

اولین گامی که در جهت رسیدن به اهدافتان می توانید بردارید چیست؟ همین الان آن را انجام دهید.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 26 میانگین امتیاز: 3.1]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *