قانون جذب پول | ۳ مرحله برای جذب پول و ثروت

قانون جذب پول

اگر خواستار آزادی مالی در زندگی خود هستید، پس شروع کنید و روی ثروت و فراوانی تمرکز کنید و فرکانس هایی از این دست را به کائنات بفرستید.

تمرکز روی بدهی ها می تواند بدهی بیشتری برای شما همراه داشته باشد. اگر رویِ پرداخت بدهی تمرکز کنید در بهترین حالت می توانید بدهی خود را پرداخت کنید و صفر شوید. در حالی که شما باید به درآمدهای میلیاردی فکر کنید. اگر به این درآمد ها برسید خود به خود بدهی تان را هم داده اید. البته اگر میلیاردی بدهکار نباشید 🙂

1- اطمینان داشته باشید که به دست خواهید آورد

گام اول برای به دست آوردن پول در زندگی این است که ایمان داشته باشید، اتفاق خواهد افتاد و پول مورد نیازتان را به دست خواهید آورد. ایمان و باور به اینکه چیزی اتفاق خواهد افتاد را قانون انتظار می نامند و این قانون قدرتمند ترین قانونی است که می تواند خواسته های ما را به دنیای واقعی بیاورد.

اگر ورشکسته هستید و تلاش می کنید تا 1 میلیون اجاره خود را این ماه پرداخت کنید بسیار سخت موفق خواهید شد. چراکه ذهن شما پر از ترس است و این ترس ها و استرس ها انرژی ذهن شما را می خورند. طبق قانون جذب، انرژی های مشابه همدیگر را جذب می کنند، پس شما منفی تر از این هستید که شرایط و خروجی مثبتی داشه باشید!

از دست ندهید :   برنامه ریزی به شیوه ی ثروتمندان!

مغز ما در هر روز حدود 60 تا 70 هزار فکر را پردازش می کند. بسیاری از این افکار تکراری هستند. اما نکته اینجاست که متاسفانه بسیاری از این افکار منفی هستند. افکاری مانند استرس، ترس و … مدام در سر ما می چرخند.

در واقع وقتی ایمان دارید که چیزی اتفاق می افتد، باور شما ترس ها را از میان خواهد برد و انرژی شما برای رسیدن به آن چند برابر خواهد شد!

البته از نظر من خرج کردن بدون برنامه ریزی و کمک نکردن به انسان های نیازمند، از مواردی است که باید از آنچه تا به حال در مورد قانون جذب پول گفته شده حذف شود.

2- تجسم کنید که اتفاق افتاده است

راه دیگر برای استفاده از قانون جذب، تجسم این است که به هدفتان رسیده اید. تجسم کنید پولی که لازم دارید را به دست آورده اید و با آن کارهایی که دوست دارید را انجام می دهید. هرچه این تجسم واضح تر و با جزییات بیشتری باشد شما سریع تر به هدفتان خواهید رسید.

از دست ندهید :   چگونه‌ بر‌ مسائل‌ واقعا مهم‌ تمرکز کنیم‌ و‌ آن ‌ها‌ را‌ انجام‌ دهیم؟ (قسمت دوم)

مراقب باشید تا در توهمات غرق نشوید. روزانه 30 دقیقه تجسم کافی است. سعی کنید این کار را  صبح ها بلافاصله پس از بیداری و شب ها قبل از خواب انجام دهید. مابقی روز برای رسیدن به اهدافتان برنامه ریزی کنید، آموزش ببینید و  حتما در راستای این برنامه ها اقدام کنید.

3- تجسم کنید در حال دریافت چک هستید

یک چک برای خودتان به مبلغ تمام پولی که می خواهید امسال کسب کنید بنویسید و در جایی نصب کنید که مدام جلوی چشمانتان باشد. هربار که آن را می بینید باور خواهید کرد که این کار شدنی است.

به خاطر داشته باشید حتما زمانی را برای شکرگزاری از آنچه که الان دارید قرار دهید. با انجام این کار، شما با آن چیزی که میخواهید در آینده به زندگی خود جذب کنید؛ یعنی فراوانی و ثروت، هم فرکانس خواهید شد.

از دست ندهید :   چرا باید همین امروز کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

اگر واقعا به دنبال جذب پول در زندگی خود هستید، نمی توانید فقط آن را آرزو کنید. نمی توانید فقط بخواهید و برای رسیدن به آن امید داشته باشید! باید واقعا منتظر آن باشید، به معنای واقعی کلمه! شما باید ایمان داشته باشید که به آن خواهید رسید. تنها اینگونه است که قانون جذب کار می کند!

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 24 میانگین امتیاز: 3.1]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *