استفاده از قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها

قانون جذب کائنات

چه راه هایی برای استفاده از قانون جذب کائنات وجود دارند؟ چگونه می توانیم به آرزوهای خود با استفاده از قانون جذب کائنات برسیم؟ در این مقاله به این پرسش ها پاسخ های روشن و کاملی خواهیم داد…

روی تجسم و تصویر سازی تمرین کنید

از تصویر سازی چیزهای ساده شروع کنید. 30 ثانیه تا 2دقیقه روی یک جسم -ترجیحا زیبا مانند گل- متمرکز شوید. سپس چشمانتان را بسته و ببینید با چه کیفیتی تصویر را می بنید. باید بتوانید با کیفیت فوق العاده بالایی جسم را در ذهنتان تجسم کنید. این کار قطعا به تمرین پیوسته و منظم نیاز دارد و مهارتی است که در طول زمان به دست می آید.

بعد از یافتن مهارت کافی در تجسم خلاق، می توانید خودتان را د رحال زندگی با رویایتان تجسم کنید. انجام این کار در آرامش کامل، می تواند مختصات هدف مورد نظرتان را به ضمیرناخودآگاه تان داده و از این نقطه به بعد کارگردانی زندگی آغاز می شود.

از دست ندهید :   چرا بخشیدن خودتان و دیگران ضروری است؟

از تخته آرزوها استفاده کنید

اگر تجسم کردن برایتان دشوار است می توانید از تخته آرزوها استفاده کنید.

تخته آرزوها تخته ای است که روی آن تصاویری از اهدافتان به صورت نقاشی، تصاویر مجلات و یا تصاویر پرینت شده از اینترنت وجود دارند. شما باید تخته را دایما جلوی چشمتان قرار داده و با این کار به ضمیر ناخودآگاهتان مختصات دقیق اهدافتان را بدهید. می توانید تصویر پس زمینه تلفن همراه و یا لب تابتان را مطابق آرزوهایتان قرار دهید.

این کار برای استفاده از قانون جذب کائنات برای رسیدن به آرزوها موثر است اما زمان بیشتری نسبت به تجسم ذهنی واضح برای به نتیجه رسیدن نیاز دارد.

از دست ندهید :   پاسخ به یک سوال مهم در مسیر کسب ثروت

روتین روزانه داشته باشید

هر روز صبح خود را با برنامه ای آغاز کنید که به شما انرژی می بخشد و ذهنیت مثبتی برای ادامه روز به شما هدیه می کند. سعی کنید کاری که خیلی دوست دارید را بلافاصله بعد از بیداری انجام دهید. با این کار صبح ها انگیزه بیشتری برای جدا شدن از رختخواب خواهید داشت.

عبارات تاکیدی مثبت را تکرار کنید

سعی کنید جملات تاکیدی متناسب با آرزوهای خود را بنویسید و هر روز همراه با احساسات مثبت آن ها را تکرار کنید. بهتر است تکرار جملات تاکیدی مثبت و تمرین تجسم را قبل از خوابِ شب و بعد از بیداری در صبح انجام دهید.

اقدام کنید

درست است که ذهن 80 درصد نتیجه را رقم می زند. اما تا رسیدن به 100 اتفاقی نخواهد افتاد. حتما با اقدام به موقع و هوشمندانه رسیدن به هدف را نهایی کنید.

از دست ندهید :   چرا حس بدی نسبت به افراد موفق داریم؟

قانون مندی های کائنات را در نظر داشته باشید

قانونمندی های کائنات مانند قانون حاذبه همواره وجود دارند و در حال عمل کرن هستند. در نظر داشته باشید که هدف مورد نظرتان باید به نفع شما و به نفع دیگران باشد تا کائنات هم در رسیدن شما به آن یاری تان کند.

 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 26 میانگین امتیاز: 3]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *