سحر و جادو برای پولدار شدن

سحر و جادو برای پولدار شدن

بشر همیشه به دنبال جادو و جمبل و پیش‌بینی آینده بوده است. از این پیش‌بینی‌های آینده هم کسی تا به حال سودی نبرده، مگر همان افراد فال‌بین.

اگر پول اضافه دارید تا به من فال‌بین بدهید، این دیگر تصمیم شماست. اما من اگر می‌توانستم با جادو سحر کسی را ثروتمند کنم، قطعا برای خودم جادو می‌کردم و ریسک راه‌اندازی چنین کسب و کاری (فال گیری و دعانویسی) را نمی‌پذیرفتم.

یعنی جادو را بی‌خیال شویم؟

همیشه گفته‌ام که کارهای کوچک، در مدت زمان طولانی، نتایج بزرگی به همراه خواهند داشت. نتایجی که مانند معجزه (یا به قولی جادو) عمل می‌کنند.

بسیاری افرادی که امروز موفقیت‌شان شبیه جادو به نظر می‌رسد، در طول سالیان دراز و با تلاش و مداومت به این موفقیت رسیده‌اند.

به عبارتی آن‌ها مانند آب پشت سد بوده‌اند و یک شبه موفقیت‌شان نمایان شده، اما طبیعتا یک شبه به دست نیامده است. سال‌ها تلاش و ادامه دادن -با وجود اینکه به اندازه تلاششان نتیجه نمی‌گرفته‌اند- در نهایت منجر به نمایان شدن آن پاداش بزرگ شده است.

از دست ندهید :   تصویر سازی ، مهم ترین گام برای تحقق هدف!

داشتن صبر و حوصله، قانون کائنات است و هرکس از قوانین کائنات سرپیچی کند، جریمه خواهد شد و بهای آن را خواهد پرداخت.

چگونه با سحر و جادو ثروتمند شویم؟

اما چه کارهایی می‌توانند به طرز جادویی در موفقیت و ثروتمند شدن ما نقش داشته باشند؟

انضباط شخصی

جیم ران، سخنران انگیزشی و مدرس موفقیت، واقعا حرف‌هایی برای گفتن داشته است. او مربی بسیاری از اساتید برجسته امرور مانند؛ آنتونی رابینز و برایان تریسی بوده است.

جیم ران می‌گوید:

«شما در زندگی باید رنج یکی از این دو را بپذیرید:

رنج انضباط یا رنج داشتن یک زندگی معمولی و تسلیم شدن در برابر رویاهایتان!»

پیشنهاد من این است که رنج انضباط را بپذیرید. چراکه آن موقتی است. اما رنج تسلیم شدن در برابر رویاها همواره با شما خواهد بود و ای‌کاش‌ها و افسوس‌های آن تمام عمر دلتان را خواهد سوزاند.

انضباط شخصی، یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یک فرد موفق در زندگی است. با کمک همین یک ویژگی می‌توانید جادو کنید و ثروت و موفقیت را در آغوش بکشید.

از دست ندهید :   معرفی 2 نرم افزار برنامه ریزی مالیِ

روتین روزانه

روتین‌های روزانه از آن دسته چیزهایی هستند که بدون آنکه متوجه شوید شما را به مقصد می‌رسانند. نقطه‌ای که امروز من و شما در آن ایستاده‌ایم تا حد بسیار زیادی به خاطر همین روتین‌هایی است که در زندگی داشته یا نداشته‌ایم.

روتین روزانه، مجموعه عاداتی است که هر روز در ساعت معینی تکرار می‌شوند و چون به شکل عادت درآمده‌اند، انجام آن انرژي کمتری از ما می‌گیرد و اگر روزی آن را انجام ندهیم، احساس خوبی نخواهیم داشت.

یک روتین صبح‌گاهی مفید می‌تواند شامل بیداری، مطالعه، مراقبه، تکرار جملات تاکیدی مثبت و چیزهای مشابه باشد. درواقع روتین روزانه، مجموعه‌ای از آیین‌هاست که شما پشت سرهم و هرروز تکرار می‌کنید.

هدف گذاری

یکی از ویژگی‌های یک شخصیت موفق این است که به شدت هدف‌گذار است. او همواره می‌داند به چه سمتی حرکت می‌کند و به خاطر همین سریع‌تر از دیگران به مقصد خواهد رسید.

برایان تریسی می‌گوید؛ «اگر بخواهم فقط یک نکته برای موفقیت را با شما به اشتراک بگذارم، آن نکته این خواهد بود:

از دست ندهید :   طرح کلی یک ذهن موفق

هدف‌هایتان را بنویسید، برای رسیدن به آن‌ها برنامه‌ریزی کنید و هر روز روی این برنامه کار کنید.»

به یاد داشته باشید که اهداف فقط یک جا قرار دارند؛ روی کاغذ!

اگر اهدافتان را ننویسید، آن‌ها رویایی بیش نیستند.

استقامت

در راه رسیدن به هر هدف ارزرشمندی در این دنیا باید با مسائل زیادی دست و پنجه نرم کنید و بارها ناامید خواهید شد. پس بسیار مهم است که در راه رسیدن به خواسته خود تعهد داشته و هرگز جا نزنید.

پاداش‌ها به کسانی داده خواهند شد که خواسته‌های خود را طلب کرده و در راه رسیدن به آن‌ها ایستادگی می‌کنند.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 28 میانگین امتیاز: 3.6]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *