چگونه انرژی ذهنی و انرژی جنسی را به هم تبدیل کنیم؟

چگونه انرژی ذهنی و انرژی جنسی را به هم تبدیل کنیم؟

تغییر شکل انرژی جنسی به روش پله ای

تصویر سازی ذهنی راهی برای  تغییر شکل انرژی جنسی به انرزی ذهنی فراهم میکند که صرف نظر از میزان آشنایی و فرهنگ، برای همه کاربرد دارد و کاملا بی خطر است. در این مقاله به شیوه ای عملی و ساده به آموزش گام به گام تغییر شکل این دو انرژی به یکدیگر خواهیم پرداخت. برای اعمال این تغییر شکل لازم است ابتدا با کمک تخیل شکل مشخصی به انرژی جنسی بدهید. این که این انرژی را چگونه تصور کنید، اهمیتی ندارد. مهم آن است که ضمیر ناخودآگاه شما به خوبی به منظور شما پی ببرد. با این نحوه تخیل، که در ادامه با آن آشنا خواهید شد، تا حدی انرژی جنسی را از حالتی که برای ضمیر ناخودآگاه نامفهوم است به زبان ضمیر ناخودآگاه، یعنی تصویر سازی ذهنی ترجمه می کنید؛ سپس میتوانید تغییر شکل انرژی جنسی را آغاز کنید. این کار به روش پله ای امکان پذیر است. در ادامه این روش را ببینید.

چگونه انرژی ذهنی و انرژی جنسی را به هم تبدیل کنیم؟

چگونه انرژی ذهنی و انرژی جنسی را به هم تبدیل کنیم؟

 پله اول تبدیل انرژی جنسی و ذهنی : شبکه خورشیدی

با تصوری درست، انتقال انرژی جنسی را از منشا آن ، یعنی ناحیه زیر شکم، به پله ای بالاتر، یعنی شبکه خورشیدی مجسم کنید. (برای مطالعه بیشتر در مورد شبکه خورشیدی به مقاله “محل تولبد انرژی در بدن کجاست؟” مراجعه کنید.)  من شخصا به این انرژی، شکل مایعی زلال داده ام. به این ترتیب، تصور میکنم که این مایع، از کانال کوچکی در ستون فقرات، یه پله بعدی که در سطح شبکه خورشیدی قرار دارد جریان میابد. به این منظور، تمام وجود خودم را متمرکز به تصور چگونگی جریان یافتن آن میکنم.

تبدیل انرژی جنسی و انرژی ذهنی - محل شبکه خورشیدی در بدن

تبدیل انرژی جنسی و انرژی ذهنی – محل شبکه خورشیدی در بدن

پله دوم تبدیل انرژی جنسی و ذهنی : ناحیه سینه

به این ترتیب، اگر تمام نیروی جنسی  در دسترس  را به شبکه خورشیدی انتقال داده اید، باز هم پله ای بالاتر یعنی ناحیه سینه را تصور کنید و این تصور ذهنی را آنقدر دنبال کنید تا به خوبی احساس کنید که دیگر تمام انرژی در ناحیه سینه جمع شده است.

تبدیل انرژی جنسی و انرژی ذهنی - محل چاکرای قلب یا سینه

تبدیل انرژی جنسی و انرژی ذهنی – محل چاکرای قلب یا سینه

پله سوم تبدیل انرژی جنسی و ذهنی : ناحیه گلو

باز هم انرژی جنسی را در پلکان بالاتری ، یعنی در ناحیه گلو تصور کنید. (همیشه در حین انجام این کار، احساس میکنم که کوفته بزرگی را قورت داده ام. این احساس آن قدر شدید است که در این مرحله  چندین بار به آینه نگاه میکنم  تا ببینم ایا گلویم باد کرده است یا نه که البته این طور نیست.)

تبدیل انرژی جنسی و انرژی ذهنی - محل چاکرای گلو

تبدیل انرژی جنسی و انرژی ذهنی – محل چاکرای گلو

 پله چهارم تبدیل انرژی جنسی و ذهنی : ناحیه سر

اگر تمام انرژی جنسی در ناحیه گلو جمع شده است، آن را در پله ای بالاتر یعنی در سر تصور کنید. (در مورد من، همیشه این احساس به صورت سرمای شدید ظاهر میشود انگار که به راستی مایع خنکی در سرم جمع شده باشد.) پس از مدتی، گلو مجددا، کاملا خالی است و تمام انرژی در دسترس در ناحیه سر است. گذر از تک تک این پله ها، خود به خود موجب تغییر شکل این انرژی میشود؛ به طوری که این انرژی به صورت انرژی ذهنی در اختیار شما قرار میگیرد.

تبدیل انرژی جنسی و انرژی ذهنی - محل چاکرای سر

تبدیل انرژی جنسی و انرژی ذهنی – محل چاکرای سر

نیروی تخیل شما تعیین کننده  میزان این تغییر شکل است؛ بنابراین انرژی ذهنی در اختیار شما، با بالیدگی ذهنی شما و میزان مهارت شما در تجسم خلاق مطابقت کامل دارد و از این طریق، همیشه هماهنگی شخصیت شما حفظ میشود؛ بنابراین محال است که بیش از حد تحملتان در نیرو ایجاد تغییر کنید؛ لذا هرگز ضرری متوجه شما نمیشود. به زودی در خواهید یافت که با تمرین روز افزون، بیشتر برای تغییر شکل دادن به انرژی جنسی توانا هستید؛ زیرا بالیدگی و مهارت ذهنی شما نیز از این طریق تسریع میشود و میتوانید همواره انرژی ذهنی بیشتری را برای برآورده ساختن موثر خواسته هایتان به کار گیرید.

از دست ندهید :   راه قطعی برای پاکسازی ذهن از افکار منفی و مزاحم

افزایش توان جنسی و رفع سرد مزاجی

سیر تحول این دو انرژی به یکدیگر برگشت پذیر است. در این صورت انرژی ذهنی از طریق وارونه سازی پله ها و با استفاده از نیروی تخیل تبدیل به انرژی جنسی خواهد شد. تحقیقات نشان داده است که تغییر شکل دادن بخش بسیار کوچکی از انرزی ذهنی برای این منظور کفایت میکند؛ زیرا این انرژی وظیفه تحریک کنندگی را بر عهده دارد و اجازه میدهد که انرژی جنسی فرد آزادانه تاثیر خود را بگذارد. تاثیر این روش اغلب به قدری ناگهانی و شدید است که  نمیتوانید از آن منبع عظیم، به طور کامل استفاده کنید؛ لذا باید بخشی از آن را به انرژی ذهنی تبدیل کنید.

از دست ندهید :   تغییر ذهن و اندیشه چگونه باعث تغییر سلامتی انسان میشود؟

پیشنهاد میکنیم برای آشنایی بیشتر با قدرت و نیروی درون انسان و کسب توانایی در استفاده از این قدرت شگفت انگیز، دوره رایگان دنیای درون انسان را با مشاهده مقاله “آشنایی با دنیای درون” شروع کنید.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 104 میانگین امتیاز: 2.9]

2 نظر در مورد «چگونه انرژی ذهنی و انرژی جنسی را به هم تبدیل کنیم؟»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *