قانون جذب معشوق و قانون جذب عشق؛ پاسخ به تمام سوالات!

قانون جذب عشق

فهرست

قانون جذب عشق چیست

قانون جذب در مورد عشق و روابط عاطفی کارکردهایی دارد که در ادامه به تفصیل روش های آن گفته خواهند شد. اگر پس از مطالعه این مطلب سوالی برای شما باقی ماند، لطفا در بخش نظرات، پرسش خود را مطرح کنید تا در اولین فرصت پاسخش را دریافت نمایید.

قانون جذب عشق از دست رفته

برگرداندن فرد مورد علاقه با قانون جذب

این مورد خیلی بستگی به این دارد که علت از دست رفتن این عشق چه بوده است؟ نکته ای که وجود دارد این است که شما نمی توانید زندگی کسی را تغییر دهید، بدون اینکه خودش بخواهد.

بهتر است تمرکزتان را روی تکنیک های ضمیر ناخودآگاه که در ادامه گفه می شوند گذاشته و ذهنیت مثبتی داشته باشید. شاید از دست رفتن چیزی به دلیل این است که چیز بهتری در راه است.

قانون جذب مردان

راه های جذب مردان از طریق قانون جذب چیزی جز مواردی که در تیتر بعدی گفته می شوند نیست. اما نکاتی برای جذب مردان غیر از قانون جذب در این تیتر توضیح داده خواهند شد ک با کمک آن ها می توانید این کار را موثر تر انجام دهید:

1- اعتماد به نفس داشته باشید

قبل از هرچیز باید اعتماد به نفس خوبی داشته باشید. هیج کس از انسان های ناخوشحال و با اعتماد به نفس پایین خوشش نمی آید. از چیزی که هستید خوشحال باشید. این احساسس که به خود دارید، از کیلومترها دور تر حس می شود و در مخاطب شما تاثیر می گذارد. یکی از راه های خوب، تکرار روزانه این عبارت جلوی آینه است:

از دست ندهید :   چگونه به عزت نفس برسیم؟

…….. (نام خودتان) جان، من تورا همینطور که هستی می پذریم ،دوستت دارم و به تو احترام می گذارم.

بدانید که هم از درون و هم از بیرون زیبا هستید، مطلب قانون جذب در مورد زیبایی را حتما مطالعه کنید.

2- نگرش مثبت داشته باشید

همواره نگرش مثبتی نسبت به خودتان داشته باشید و ذهنتان را مثبت نگه دارید.

پفیزیک بدنی شما می تواند احساس شما را تعیین کند. اگر شانه هایتان افتاده است آن ها را بالا بگیرید. سینه تان را جلو بدهید نفس عمیق بکشید و سرتان را بالا نگه دارید. اینگونه احساس اعتماد به نفس و شادی در وجودتان جریان خواهد یافت.

در مواجهه با افراد جدید اعتماد به نفس داشته باشید. لبخند بزنید و با صدای کمی بلندتر از معمول خودتان را معرفی کنید.

روی نقاط قوت خودتان تمرکز کنید. آن ها را پیدا کنید و دایما بهبود ببخشید. به خودتان هر روز یادآوری کنید که چه نقاط قوتی دارید و خودتان را دوست داشته باشید. سعی کنید تا عزت نفس خود را بالا ببرید.

لباس مناسب به تن کنید. سعی نکنید ویژگی های ظاهری خود را بیش از حد جلوه ببخشید! فردی که تنها جذب ظاهر شما شود، فرد ارزشمندی نمی تواند در زندگی تان باشد. آرایش معمول داشته باشید و تمیز و با کیفیت به نظر برسید.

قانون جذب همسر دلخواه

قانون جذب برای جذب فرد مورد علاقه

قانون جذب برای رسیدن به عشقمان

برای استفاده از قانون جذب در مورد یافتن همسر دلخواه، کافی است مراحل 3 گانه جذب خواسته که به شرح زیر است را طی کنید:

از دست ندهید :   چرا؟، یا چگونه؟، کدام پاسخ بهتری به افسردگی تان میدهند؟

1- کاشت هدف در ضمیر ناخودآگاه

باید مختصات دقیق هدف را به ضمیر ناخودآگاه تان بدهید. روش های این کار در ادامه این مقاله ( ازدواح از طریق ضمیر ناخودآگاه) گفته شده اند. همین طور می توانید در این مطلب مراحل کامل را مطالعه کنید.

2- همگامی

بعد از برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه، شما نیاز دارید تا با کائنات در رسیدن به هدفتان همراهی کنید. این کار نیاز به تیز حسی دارد. باید نشانه ها را دنبال کنید و در مواقع لازم اقدامات عملی انجام دهید. به هر چیزی که در اطرافتان هست توجه کنید. شاید نشانه ای است که با کمک آن می توانید به خواسته خود نزدیک تر شوید. مثلا ممکن است کسی را ببینید که می تواند به شما کمک کند، آگهی ببینید که می توانید با آن تماس بگیرید و یا هرچیز دیگری.

3- دریافت

این گام توسط کائنات انجام می شود و هر زمان که وقتش برسد خواسته شما واقعیت خواهد یافت. نقش شما در این گام صفر است! شما فقط باید ضمیر ناخودآگاه را برنامه ریزی کنید، با نشانه ها همراهی کنید و اقدام کنید.

طرح الهی ازدواج

در مورد طرح الهی ازدواج و نامه نوشتن به فرشته و موارد متافیزیکی اعتقاد و شناختی ندارم. نوشتن هر موردی، به باور آن و نفوذش به ضمیر ناخودآگاه کمک می کند. اگر سوالات خوبی از خود بپرسید، ضمیر ناخودآگاهتان نیز کمکتان خواهد کرد. از خودتان بپرسید چه کسی برای ازدواج با من مناسب است؟ افراد موفق افرادی هستند که سوالات بهتری از خود می پرسند.

از دست ندهید :   تصویر سازی در ذهن ، راز همیشگی موفقیت!

ازدواج از طریق ضمیر ناخودآگاه

برای استفاده از ضمیر ناخودآگاه و قانون جذب در ازدواج، باید دقیقا ضمیر ناخودآگاه شما متوجه خواسته شما بشود. این کار از طریق راه های ساده ای قابل انجام است که در زیر مهم ترین آن ها را بررسی خواهیم کرد:

تجسم خلاق

باید ابتدا با تمرین دادن قوه تجسم تان شروع به تجسم تصاویر واضح (تکرار می کنم واضح) کنید. دقیقا تجسم واضحی از رسیدن به خواسته خود داشته باشید. در تجسمتتان احساسات مثبت و همینطور حواس 5 گانه را وارد کنید، چراکه احساس، دروازه ورود به ضمیر ناخودآگاه است.

این تجسم واضح را هر روز با کیفیت و سرشار از احساسات خوب انجام دهید.

تکرار جملات تاکیدی

تکرار جملات تاکیدی مناسب قبل از خوابیدن و بعد از بیدار شدن می تواند در برنامه ریزی ضمیرناخودآگاه موثر باشد. پیشنهاد می کنم مقاله جملات تاکیدی برای ازدواج را مطالعه کنید.

اقدام عملی

وقتی نشانه مثبتی می بینید، اقدام کنید. به خاطر داشته باشید تنها با اقدام است که می توانید به خواسته های خود واقعیت ببخشید.

 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 53 میانگین امتیاز: 2.7]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *