تنها راز موفقیت در درس و تحصیل!

تنها راز موفقیت در درس و تحصیل!

تنها راز موفقیت در درس چیست؟ تنها یک راز برای موفقیت در درس و تحصیل وجود دارد دوستان. این مطالب را کسی برای شما می نویسد که تمام عمر تحصیلات خود را در مدارس سطح بالای دارای آزمون ورودی و دانشگاه های معتبر سراسری گذرانده و امروز بسیار بسیار افسوس می خورد که ای کاش کسی بود و این نوشته ها را در همان کودکی به من یاد می داد. با من همراه شوید تا ببینیم تنها راز موفقیت در درس و تحصیل، مخصوصا در کشور عزیز ما ایران چیست.

تنها راز موفقیت در درس و تحصیل چیست؟

آن عشق و علاقه است. اگر می خواهید در درس خواندن موفق شوید، لازم است تا واقعا به کاری که انجام می دهید علاقه داشته باشید.

این جکله را به خاطر داشته باشید: “کسی که چرایی انجام یک کار را می داند با هر چگونگی خواهد ساخت!”

از دست ندهید :   درآمد زایی اینترنتی در ایران ؛ از شبکه‌های اجتماعی تا وبسایت

راز موفقیت در درس این است که اول از خودتان سوال کنید چرا دارم درس می خوانم؟
برای چه باید در درس خواندن موفق شوم؟

به دنبال علاقه تان بروید، مطمین باشید ثروت و خوشبختی به دنبالتان خواهد آمد. ممکن نیست در کاری که به آن عشق ندارید موفقیت چشم گیری پیدا کنید. اگر هم موفق شوید رضایت درونی ندارید و تمام چیزهایی که ما در زندگی می خواهیم برای رسیدن به این حس رضایت درونی است. اگر احساس رضایت نباشد یعنی فقط عمر و وقتمان را تلف کرده ایم.

اگر به دنبال پولدار شدن از راه درس خواندن هستید، بدانید که این روش مدت هاست منسوخ شده است. خودتان را عذاب ندهید، تحقیق کنید چه کسب و کارهای روبه رشدی در آینده وجود دارند و شروع به یادگیری و تجربه کنید تا به یک متخصص تبدیل شوید. از کسانی که ثروتمند شده اند کمک بگیرید، اگر دقیقا کارهایی که آن افراد انجام داده اند را انجام دهید به همان موفقیت هایی که رسیده اند خواهید رسید.

از دست ندهید :   چگونه با تصویر سازی ذهنی لاغر و خوش اندام شویم؟

اگر واقعا به تحصیل و درس خواندن علاقه مندید و می خواهید به موفقیت های چشمگیر در این زمینه برسید، با قدرت ادامه دهید. 2 نکته زیر را جدی بگیرید تا سریعتر و ساده تر به موفقیت برسید:

1- تندخوانی را یاد بگیرید تا سریعتر در درس خواندن موفق شوید

تندخوانی، افزایش تمرکز حواس و تقویت حافظه کمک می کنند تا سرعت و کیفیت مطالعه خود را افزایش دهید. البته در این زمینه حتما از اساتید معتبر استفاده کنید. در بازار آموزش امروز کشور متاسفانه نیاز است تا دقت زیادی در انتخاب استاد کنیم.

2- از منابع معتبر خارجی و داخلی استفاده کنید

از وبسایت های خارجی کتاب های الکترونیکی روز در زمینه خودتان را تهیه و مطالعه کنید. دوره های بین المللی را شرکت کنید، عضو مجلات خارجی شوید و مقالات وبسایت های معتبر را مطالعه کنید. اگر می خواهید در حوزه خود بهترین باشید هر هفته 1 کتاب پرفروش مرتبط را مطالعه کنید. با این کارها ظرف 1 سال حرف های بسیاری برای گفتن خواهید داشت.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 41 میانگین امتیاز: 2.9]

2 نظر در مورد «تنها راز موفقیت در درس و تحصیل!»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *