پولدارترین افراد ایران به ترتیب : با معرفی پولدارترین مرد ایران

پولدارترین افراد ایران به ترتیب : با معرفی پولدارترین مرد ایران

پولدارترین افراد ایران و پولدار ترین مرد ایران

در این مطلب پولدار ترین افراد ایران را به ترتیب معرفی خواهیم کرد و با آن ها آشنا خواهیم شد. اما از شناختن پولدار ترین افراد ایران مهم تر، به نظطرم تحقیق در مورد شیوه زندگی و عادت هایشان است، که با این روش توانسته اند تا این اندازه موفق و ثروتمند باشند. پیشنهاد می کنم در مورد تک تک این افراد پولدار ایران تحقیق کنید و نقاط مشترکشان را بیابید. برخی از پولدار ترین افراد ایران حتی کتاب هایی هم در زمینه کسب ثروت و موفقیت نوشته اند، پیشنهاد می کنم حتما این کتاب ها را تهیه و مطالعه کنید.

نکته جالبی که به دهنم می رسد این است که پولدار ترین مرد ایران تمام ثروتش را در همین کشور و آن هم از راه حلال و با کمترین سرمایه و کمترین استفاده از وام به دست آورده است. اگر یک نفر توانسته کاری را انجام دهد همه می توانند آن را انجام دهند. به امید موفقیت و ثروتمندی شما دوست عزیز و همراهِ مجموعه خودباور.

1- اسدالله عسگراولادی

اسدالله عسگراولادی

اسدالله عسگراولادی -پولدارترین افراد ایران به ترتیب : با معرفی پولدارترین مرد ایران

اسدالله عسگراولادی مرد خشکبار ایران و یکی از اعضای اتاق بازرگانی و صایع و معادن ایران است. او صادر کننده اقلامی مانند پسته، میگو خشکبار و خاویار است. او همچنین وارد کننده لوازم خانگی و شکر می باشد. با وجو اینکه او رتبه نخست را در میان پولدارترین افراد ایرانی کسب کرده اما خو و کسب و کارش را بسیار کوچک می داند. او می گوید با خودم عهد کرده ام تا بیشتر صادر کنم و به ارز آوری کشورم کمک کنم. او همچنین از این جهت که تمام ثروتش را از راه حلال به دست آورده به خود افتخار می کند. ثروت تخمین زده او 9  میلیارد دلار است و رتبه اول را در لیست پولدار ترین افراد ایران کسب کرده و به این ترتیت لقب پولدار ترین مرد ایران نیز به او می رسد.

از دست ندهید :   18 نکته‌ای که آرزو داشتم در 18 سالگی می‌دانستم

2- پیر مراد امیدیار

پیر مراد امیدیار

پیر مراد امیدیار – پولدارترین افراد ایران به ترتیب : با معرفی پولدارترین مرد ایران

متولد فرانسه است و صاحب شرکت eBay . ایده راه اندازی تجارت ای بِی را درواقع همسرش به او داد. او عاشق جمع کردن کلکسیون بود و نمی توانست فروشندگان آن را به راحتی پیدا کند. بنابراین تصمیم گرفتند تا از اینترنت برای یافتن فروشندگان کلکسیون استفاده کنند. کم کم عده زیادی از این ایده استقبال کردند و کسب و کارشان رونق گرفت. ثروت پیر مراد ایدیار 8.1 میلیارد دلار تخمین زده شده و در لیست پولدار ترین افراد ایران رتبه دوم را کسب کرده است.

3- خانواده قرمزیان

خانواده قرمزیان

خانواده قرمزیان – پولدارترین افراد ایران به ترتیب : با معرفی پولدارترین مرد ایران

خانواده قرمزیان مقیم کانادا و از سازندگان بزرگ پاساژ ها و مراکز خرید در دنیا هستند. در ابتدا به معاملاه ملک مشغول بودند و کم کم به ست ساخت و ساز تجاری و مرازکز خرید بزرگ روی آوردند. این خانواده مدیر و سازنده مرکز خرید West Edmonton در کانادا هستند که اکنون بزرگترین مرکز خرید در آمریکای شمالی به شمار می رود. اکنون ثروت این خانواده 4 میلیارد دلار تخمین زده شده است.

4- فرهاد مشیری

فرهاد مشیری

فرهاد مشیری – پولدارترین افراد ایران به ترتیب : با معرفی پولدارترین مرد ایران

فرهاد مشیری تاجر و سرمایه گذاری ایرانی-بریتانیایی است که مالک بیش از 25 درصد سهام تیم فوتبال آرسنال بود اما آن را به شریکش واگذار کرد و سپس حدود 50 درصد سهام باشگاه فوتبال اورتون را خرید. ثروت رهاد مشیری 2.1 میلیارد دلار تخمین زده شده و رتبه شماره 4 را در لیست ما کسب کرده است.

از دست ندهید :   برنامه ریزی به شیوه ی ثروتمندان!

5- امید کردستانی

 امید کردستانی

امید کردستانی – پولدارترین افراد ایران به ترتیب : با معرفی پولدارترین مرد ایران

امید کردستانی بیزنس‌ من ایرانی-آمریکایی است که از سال 2015 به عنوان رئیس اجرایی هیئت مدیره twitter مشغول به کار است. او همچنین از سال 2014 تا 2015 نایب رئیس ارشد و مسئول ارشد کسب‌وکار در Google، و از سال 2013 تا 2014 مدیر غیراجرایی Vodafone بوده است. ثروت او 1.9 میلیارد دلار تخمین زده شده است.

6- حسن خسرو شاهی

حسن خسرو شاهی

حسن خسرو شاهی – پولدارترین افراد ایران به ترتیب : با معرفی پولدارترین مرد ایران

حسن خسروشاهی کارآفرین کانادایی ایرانی متولد شهر خسروشاه تابع استان آذربایجان شرقی است. در سال 1981 به ونکوور در کشور کانادا رفت و در سال بعد از آن فروشگاه‌های زنجیره‌ای قطعات الکترونیکی خود به نام Future Shop را ایجاد کرد که بعدها آن را به شرکت آمریکایی BestBuy فروخت. ارزش خالص دارایی های او امروز 1.8 میلیارد دلار تخمین زده شده که این رقم او را در جایگاه 6 قرار می دهد.

7- خانواده مراجی

خانواده مراجی

خانواده مراجی

داوید و برادرش پائول مراجی شرکت Chef America را در اوایل دهه 1980 ثبت کردند. در این شرکت اسنک های پرطرفدار Hot Pocket که فقط نیاز داشت در مایکروویو گذاشته شود تا آماده شوند را تولید کردند. آنها این شرکت را به مبلغ 2.6 میلیارد دلار به Nestle فروختند. اکنون ثروت این خانواده 1.5 میلیارد دلار تخمین زده می شود.

8- دیوید الینس

دیوید الینس

دیوید الینس – پولدارترین افراد ایران به ترتیب : با معرفی پولدارترین مرد ایران

دیوید آلیانس با نام داوود آلیانس متولد کاشان است. به او لقب سلطان نساجی داده شده است. او پس از پایان دوران ابتدایی توسط پدرش برای کار به بازار فرستاده و از ادامه تحصیل محروم شد. سپس در سال 1950 میلادی با دست خالی به شهر منچستر انگلستان رفت و بعد از پنج سال توانست کارخانۀ پارچه بافی ورشکسته ای را در آن شهر خریده و در مدت کوتاهی آن را سودآور کند. او سپس در سال های بعد کارخانه های بیشتری خرید و به تدریج دامنۀ فعالیت های تجاری اش را به 65 کشوردیگر گسترش داد تا جایی که شمار کارکنان اش به هشتاد هزار نفر رسید و ثروتش از میلیارد گذشت. او مدیر و مالک 33 درصد از سهام N Brown Group یک شرکت فروش لباس از طریق کاتالوگ و اینترنت است. او اکنون دارای مدرک دکترا از دانشگاه Heriot Watt است. او دارای سه فرزند و پنج نوه است و در لندن زندگی می‌کند. امروز ثروت او 1.5 میلیارد دلار تخمین زده می شود.

از دست ندهید :   قیمت موفقیت چقدر است؟

9- مانی مشعوف

مانی مشعوف

مانی مشعوف – پولدارترین افراد ایران به ترتیب : با معرفی پولدارترین مرد ایران

یک تاجر ایرانی-آمریکایی است. او موسس و مدیر فروشگاه های لباس زنانه bebe است و هم اکنون 297 شعبه در آمریکای شمالی دارد. او در کودکی به واشنگتن مهاجرت کرد. امروز ثروت او 1.3 میلیارد دلار تخمین زده می شود.

10- اسحق لاریان

اسحق لاریان

اسحق لاریان – پولدارترین افراد ایران به ترتیب : با معرفی پولدارترین مرد ایران

اسحاق لاریان متولد کاشان و مدیر اجرایی شرکت MGA بزرگترین کارخانه شخصی ساخت اسباب بازی است. او در ۱۷ سالگی به تنهایی به آمریکا مهاجرت کرد. پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه ایالت کالیفرنیا در رشته عمران، یک شرکت صادرات محصولات الکترونیکی را تاسیس کرد. در سال 2000 در همین شرکت عروسک  Bartz طراحی و فروخته شد. او سالهای  2004 و 2007 از سوی موسسه Ernst & Young به عنوان کار آفرین برتر سال انتخاب شد. امروه ارزش خالص دارایی های او 1.1 میلیارد دلار تخمین زده می شود.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 597 میانگین امتیاز: 2.5]

12 نظر در مورد «پولدارترین افراد ایران به ترتیب : با معرفی پولدارترین مرد ایران»

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *