درک درست قانون جذب ، کلید جذب آرزوها!

درک درست قانون جذب ، کلید جذب آرزوها!

قانون جذب را می توان بدین شکل تعریف کرد. قانون جذب ، اندیشه ای است که با آنچه در ذهن بدان اندیشیده می شود همبستگی ایجاد می کند و در دنیای مادی آنچه را در ذهن خواسته ایم و به آن فکر کرده ایم تجلی می بخشد. برای درک بیشتر این موضوع با وبسایت خودباور در این مقاله همراه باشید.

پیشنهاد ما به شما همراه دوست داشتنی وبسایت خودباور این است که  جهت استفاده هر چه بهتر از این مطلب، مقالات “آشنایی با دنیای درون“، “راز قدرت درون انسان“،  “گوشه ای از قدرت ذهن ناهشیار“،  “چرا اندیشه خلاق است؟” ، “محل تولید انرژی در بدن کجاست؟“، “چگونه با ذهن انرژی خلق کنیم“، “چرا تبدیل به آنچه که در ذهن دارید میشوید؟“، “تنها عده معدودی اندیشه درستی دارند!“، “نقش اندیشه در قانون جذب چیست؟“، “شما وارث قدرت هستید!“، “قدرت فوق العاده اندیشه متمرکز!“، “تصویر سازی ، مهم ترین گام برای تحقق هدف!” ، “آیا زندگی شانسی و تصادفی است؟” ،”3 لازمه ی خوشبختی را با نیروی اندیشه جذب کنید!“، “چرا باید در پی علت هر اتفاق بود؟” ، “چگونه با قدرت بی انتها هماهنگ باشیم؟” و “قانون جذب و عصر قدرتمندی انسان!” را نیز مطالعه کنید. در ادامه میتوانید خلاصه  مقاله “قانون جذب و عصر قدرتمندی انسان!” را مشاهده کنید.

خلاصه

 • استدلال استقرایی فرایند ذهن عینی است که بر اساس آن چیزهایی را با هم مقایسه می کنیم تا به نتیجه واحدی برسیم.
 • این طرز مطالعه منجر به کشف قوانینی شده که پیشرفت ما را رقم زده است.
 • نیاز، خواسته و آرزو، اقدام را سبب می شوند و آن را راهنمایی می کنند.
 • همانطور که بسیاری از معلمان بزرگ تاریخ گفته اند، راه حل بسیاری از مسایل ما باور داشتن این مطلب است که آن مسئله پیشاپیش حل شده است.
 • بنابراین ما بذری می کاریم که اگر مزاحمتی برایش ایجاد نکنیم می روید و میوه می دهد.
 • “آنچه حالا ثابت شده است، زمانی یک تصور بوده است.”
 • قانون جذب قانونی است که بر اساس آن ایمان، تجلی بیرونی پیدا می کند.

 

قانون جذب

هر هدف و منظوری در زندگی با درک علمی قدرت خلاق اندیشه تحقق پیدا می کند. قدرت ما در فکر کردن حد و اندازه ندارد. در نتیجه قدرت خلاق ما نا محدود است. با درک این مطلب می توانید تجارت ایده آل، خانه ایده آل، دوستان ایده آل و محیط ایده آلی برای خود تدارک ببینید. هزینه یا مواد برای شما محدودیتی ایجاد نمی کند. اندیشه از قدرت مطلق برخوردار است. بنابراین منابع تمام نشدنی در اختیار شما قرار دارد.

این فرایند خلاق از سه لازمه برخوردار است و هرکدام مطلقاً ضروری می باشند. ابتدا باید از قدرت خود اطلاع داشته باشید، دوم به شجاعت جرأت کردن احتیاج دارید و سوم به ایمانی برای انجام دادن کارها.

از دست ندهید :   نقش موثر هیپنوتیزم در تغییر باور ها و تصویر از خود

 

اهمیت تمرکز

ما می دانیم که اندیشه آنچه را درباره اش می دانیم برای ما فراهم می سازد و آن را در عمل به ما نزدیکتر می کند، با این حال برایمان دشوار است که از هراس، اضطراب یا نومیدی فاصله بگیریم. نیروهای فکری قدرتمندی در کارند که آنچه را می خواهیم از ما دور می کنند به طوری که فکر می کنیم این فرایند یک قدم به جلو و دو قدم به عقب است. تنها راه به عقب نرفتن ادامه حرکت به جلوست. برای رسیدن به این توانمندی باید به موضوع مشخصی بیندیشید و سایر افکار را از ذهن خود دور کنید. این همان قدرت تمرکز کردن است.
اگر از پشت یک دوربین عکاسی نگاه کنید، می بینید که گاه صحنه دقیق و شفاف نیست. اما وقتی دوربین را تنظیم می کنید، تصویر دقیق و شفاف می شود. به همین شکل اگر نتوانید روی هدف یا موضوع مورد نظر متمرکز شوید، نمی توانید تصویری شفاف و واضح ببینید.
بنابراین ایده آل شما باید دقیق و شفاف باشد. اگر امروز یک ایده آل و فردا ایده آل دیگری داشته باشید و هفته بعد ایده آل سومی پیدا کنید، نیروهایتان پراکنده می شوند و شما کاری صورت نمی دهید. به نتایجی بی معنا و مفهوم دست پیدا می کنید. متأسفانه این چیزی است که خیلیها آن را تجربه می کنند. و علتش کاملاً مشخص و مشهود است.

شما نمی توانید بی انتهایی را تغییر دهید، اما می توانید قانون کیهانی را درک کنید. باید بتوانید اندیشه خود را با اندیشه عالم هستی همخوان کنید، اندیشه ای که همیشه حضور دارد و به شدت قدرتمند است و میزان توانایی شما در دقیق شدن و همکاری کردن با این قدرت مطلق میزان موفقیت شما را در رسیدن به هدفی که دنبال می کنید مشخص می سازد.

 

پدیده ساختگی

قدرت اندیشه بدلی ها و مصنوعی های مختلف دارد که می تواند جالب باشد اما نتایجش نه تنها کمکی نمی کند بلکه زیانبار است. البته نگرانی، هراس و اندیشه های منفی، محصولی از جنس خود تولید می کنند. کسانی که اندیشه ای از این دست دارند باید محصولی از این دست را هم برداشت کنند. بسیاری هستند که ذهن خود را به روی منفی ها می گشایند.
تله پاتی یا انتقال اندیشه مورد توجه فراوان واقع شده است، اما اگر حالت انفعال به خود بگیرد می تواند بسیار مضر باشد. در بسیاری از موارد هیپنوتیزم هم ممکن است هم برای هیپنوتیزم کننده و هم برای هیپنوتیزم شونده خطرناک باشد. کسی که با قوانین حاکم بر دنیای ذهن آشنا نباشد و بخواهد به اندیشه دیگران مسلط شود، به تدریج اما مطمئناً خود را از قدرتی که دارد محروم می سازد.

 

درک درست قانون جذب ، کلید جذب آرزوها!

درک درست قانون جذب ، کلید جذب آرزوها!

درک کردن قانون جذب

دانستن این اصول تولید رضایت خاص خود می کند اما درک کردن قدرت درون بسیار جذاب تر است. این قدرتی است که هرچه بیشتر از آن استفاده شود، قدرتمندتر می شود. این قدرتی همیشگی است و فرار نیست. این قدرتی است که نه تنها اشتباه گذشته را درمان می کند، بلکه به عنوان یک نیروی پیشگیری کننده فعالیت دارد و ما را از خطر حفظ می نماید. این نیرویی خلاق است که شرایط و محیطی جدید خلق می کند.
قانون جذب را می توان بدین شکل تعریف کرد. قانون جذب ، اندیشه ای است که با آنچه در ذهن بدان اندیشیده می شود همبستگی ایجاد می کند و در دنیای مادی آنچه را در ذهن خواسته ایم و به آن فکر کرده ایم تجلی می بخشد.
ترکیب اندیشه و عشق نیروی غیرقابل مقاومتی ایجاد می کند که اسمش را قانون جذب گذاشته ایم. بنابراین قانون جذب نامی دیگر برای عشق است. این یک اصل مهم و اصولی است که در همه چیزها وجود دارد. وقتی اندیشه با عشق در هم آمیخت، مقاومت ناپذیر می شود و نمی توان به آن آسیبی وارد کرد. وقتی این مطلب را درک کنیم به این نتیجه می رسیم که هر اندیشه در خود حقیقتی دارد. از این رو اندیشه تنها خوب و موجه را تجلی می بخشد زیرا تنها خوب و موجه است که می تواند قدرت دائمی ایجاد کند. از این رو میل و آرزوی آموزش دیده ابزار قدرتمندی است که قانون جذب را به کار می اندازد.
قانون طبیعی مقاومت ناپذیر است. قانون خلاقیت، قانون الکتریسیته و یا هر قانون دیگری به دقت ریاضی کار می کند. تغییری در کار نیست. تنها کانال می تواند کامل نباشد. اگر پلی خراب شود، ما گناه را به گردن تغییرات در قانون جاذبه نمی اندازیم. اگر چراغ برقمان خاموش شود، نمی گوییم که قوانین حاکم بر الکتریسیته دیگر وجود خارجی ندارند نمی توان به آن اعتماد کرد و اگر قانون جذب از سوی کسی که به آن وارد نیست با اشکال رو به رو شود، نمی توانیم نتیجه بگیریم که بزرگترین قانون آفرینش مخدوش است و نمی توان به آن تکیه کرد. به جای آن باید گفت که اگر بیشتر این قانون را درک کنیم به نتیجه مطلوب می رسیم.
قبل از اینکه چیزی در دنیای مادی تجلی پیدا کند، ابتدا باید در اندیشه وجود داشته باشد. توجه به این قانون سبب شده که مردم در تمامی اعصار باور کنند که چیزی هست که به خواسته های آنها تحقق می بخشد. خرد کیهانی نه تنها هوشمند است، بلکه شکل مادی هم دارد. این خرد از طریق قانون جذب اجزاء ریزتر از اتم را به دور هم گرد می آورد تا اتمها شکل بگیرند. اتمها هم به همین شکل جمع می شوند تا مولکول را بسازند. و مولکولها اشیاء را به وجود می آورند. بنابراین متوجه می شویم که قانون عشق نیروی خلاق در پس هر تجلی است.

از دست ندهید :   طرح کلی یک ذهن موفق

 

به کار بردن اصل

ذهن نمی تواند ایده جدیدی را درک کند مگر اینکه پیوند و اتصالی در مغز برای دریافت آن آماده شده باشد. به همین دلیل است که برای ما دشوار است ایده کاملاً جدیدی را بپذیریم. علتش این است که در مغز پیوند و اتصالی نداریم که بتواند آن را دریافت کند. از این رو ایده جدید را باور نمی کنیم. بنابراین اگر با توانمندی مطلق قانون جذب آشنا نیستید و از روش علمی که می توان این قانون را به اجرا گذاشت، آگاه نمی باشید و یا اگر با امکانات نامحدودی که در اختیار کسانی می گذارد که می توانند از منابع آن استفاده کنند، آشنا نمی باشید، همین حالا اتصال های ضروری را که به شما امکان می دهد قدرت های نامحدودی را که در صورت همکاری با قانون طبیعی می توانید از آن برخوردار باشید در مغز خود ایجاد نمایید. این کار با تمرکز یا توجه کردن امکان پذیر می باشد. قدرت از طریق آرامش صورت خارجی پیدا می کند. از طریق تمرکز همه اندیشه های عمیق، سخن های خردمندانه و کردارهای زورمند تکمیل می شوند.
در سکوت است که می توانید با قدرت مطلق خرد کیهانی تماس حاصل کنید. هر کسی که خواهان درایت، قدرت و یا موفقیت دائمی از هر نوعی است، تنها می تواند آن را در درون خود جستجو کند. بعضیها که از تجربه لازم بی بهره اند، ممکن است نتیجه بگیرند که سکوت موضوعی ساده است و به راحتی به دست می آید. اما تنها در سکوت مطلق است که می توان با خرد کیهانی تماس برقرار کرد.

از دست ندهید :   3 لازمه ی خوشبختی را با نیروی اندیشه جذب کنید!

این هفته هم به همان اتاقی بروید که همیشه می رفتید.

 1.  روی همان صندلی قبلی و به آن حالت همیشگی ساده بنشینید.
 2.  حالت آرامی به خود بگیرید. جسم و ذهن خود را رها کنید. احساس کنید که عضلات شما آرام و رها هستند. احساس کنید کاملاً راحت هستید.
 3. روی این بیان متمرکز شوید: “ابتدا باید درباره قدرت خود علم و اطلاعی داشته باشید، دوم شجاعت جرأت کردن و سوم ایمان دست به کار شدن.” اگر خوب فکر کنید، در هریک از کلمات این عبارت به دنیایی از معنا دست می یابید.
 4. حالا وحدت خود را با توانمند مطلق درک کنید.
 5.  با این قدرت در تماس باشید، آن را عمیقاً درک کنید.

 

شما همراه محترم و دوست داشتنی وبسایت خودباور میتوانید ادامه این مطلب را در مقاله “آیا قدرت اندیشه انسان فراطبیعی است؟” مشاهده کنید.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 12 میانگین امتیاز: 2.9]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *