راه‌های جذب ثروت ؛ ۵ راه تست شده برای جذب ثروت

راههای جذب ثروت

راه‌های جذب ثروت کدامند؟ در مقاله ای که با عنوان «راه پولدار شدن» نوشتم، توضیح دادم که چه عوامل غیر ذهنی برای پولدار شدن ضروری و کارساز هستند. اما در این مقاله می‌خواهیم تا به راه‌های جذب ثروت و عوامل ضروری برای داشتن ذهنی ثروتمند بپردازیم.

با به کار گیری تکنیک‌های قدرتمند بیان شده در این ۲ مقاله، می‌توانید ثروت و فراوانی را به زندگی خود جذب کنید.

تجسم خلاق

تجسم خلاق، یکی از قوی‌تریی راه‌ها برای برنامه‌ریزی ضمیر ناخودآگاه و جذب ثروت به شمار می‌رود. اساسا ذهن ما نسبت به تصاویر، بازخورد بهتری می‌دهد. پس با ساختن تصاویر واضح از خواسته‌های خود به جذب آن‌ها کمک کنید.

باید به قدری در تجسم خلاق با ذهن خود به مهارت برسید که بتوانید رنگ تصاویر ذهنی خود را تغییر داده و آن‌ها را کوچک‌تر یا بزرگ‌تر کنید.

به یاد داشته باشید که ذهن ما تنها نسبت به تصاویر کاملا واضح پاسخ خواهد داد. پس به قدری تمرین کنید تا قادر به ساختن تصاویر واضح شوید.

از دست ندهید :   ثروتمندی را از اینجا شروع کنید!

شب‌ها قبل از خواب بهترین زمان برای استفاده از تکنیک تجسم خلاق و کمک به فرآیند جذب ثروت است.

تکرار جملات تاکیدی روزانه

تکرار جملات تاکیدی مثبت به صورت منظم و روزانه نیز در جذب ثروت موثر است. در مقاله «گنجینه جملات تاکیدی مثبت روزانه» هرآنچه که از جملات تاکیدی در هر زمینه‌ای نیاز دارید را خواهید یافت.

شب‌ها قبل از خواب، صبح‌ها بعد از بیداری و میانه روز در آرامش، بهترین مواقع برای تکرار جملات تاکیدی مثبت و جذب ثروت است.

به یاد داشته باشید که هرچه احساسات بیشتر و مثبت‌تری در جملاتی که به زبان می‌آورید دخیل کنید، سریع‌تر نتیجه خواهید گرفت.

نوشتن روزانه اهداف

اهداف خود را روی کاغذ بیاورید. بنویسید که دقیقا می‌خواهید چه چیزهایی داشته باشید. آن‌ها را با تمام جزئیات و به زبان حال بنویسید. گویا که همین الان به آن‌ها رسیده‌اید.

از دست ندهید :   هفت الگوی ذهنی مانع کسب پول و ثروت

هر گاه زمان داشتید، دفترچه خود را باز کرده اهدافتان را مرور کنید. شب‌ها قبل از خواب و صبح‌ها پس از بیداری از روی آن‌ها رونویسی کنید. این کار به حک شدن خواسته‌ها در ضمیر ناخودآگاهان کمک می‌کند. وقتی که اهداف در ناخودآگاهتان حک شد، جذب ثروت شروع می‌شود.

تابلوی آرزوها

اهدافتان را در جلوی چشمانتان قرار داده و مدام به ناخودآگاهتان یادآوری کنید که چه می‌خواهید. برای این‌کار می‌توانید یک تابلو برای خودتان در نظر گرفته و تصاویر چیزهای دلخواهتان را در آن بچسبانید. حتی می‌توانید اهدافتان را نقاشی کنید. این تابلو را جایی قرار دهید که مدام چشمتان به آن بیفتد. از تصویر پس زمینه گوشی موبایل و تلفن همراهتان نیز می‌توانید برای این منظور استفاده کنید.

هرچه تصاویر واضح‌تری به خورد ذهنتان بدهید، نتایج واضح‌تری نیز خواهید گرفت و ثروت بیشتری جذب خواهید کرد.

اقدام کنید

تمام این مراحل ذکر شده برای آمادگی ذهنی در جذب ثروت کمک کننده هستند اما به یاد داشته باشید که اگر تمام مهار‌های دنیا، تمام آمادگی‌های دنیا و تمام امکانات دنیا را داشته باشید، اما اقدامی نکنید، نتیجه‌ای نخواهید گرفت.

از دست ندهید :   18 نکته‌ای که آرزو داشتم در 18 سالگی می‌دانستم

پس همزمان شروع به پیدا کردن شواهدی که کائنات در اختیار شما قرار می‌دهید کرده و مسیر‌ها را پیگیری کنید. اگر در راه جذب ثروت مقاومت و پایداری داشته باشید، حتما موفق خواهید شد.

 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 11 میانگین امتیاز: 4]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *