راه های پولدار شدن بدون سرمایه : در خانه ، در جوانی و از اینترنت!

راه های پولدار شدن بدون سرمایه : در خانه، در جوانی و از اینترنت!

فهرست

چگونه پولدار شویم آن هم بدون سرمایه!

قبل از اینکه توضیح راه های پولدار شدن بدون سرمایه را شروع کنم، اجازه دهید تا مطلبی را روشن کنم. پولدار شدن با پول در آوردن متفاوت است. اگر می خواهید پول دربیاورید و پول زیادی هم در بیاورید، این مطب برای شماست. اما ثروتمندشدن،‌ چیز متفاوتی است که الزاما نیاز به درآمد بالا ندارد. شاید در مقالات دیگر در این مورد صحبت کردم. در ادامه بهترین راه های پولدار شدن در ایران -که حاصل تجربیات خودم و مطالعات، مشاهدات و تحقیقاتی است که در این زمنه در ایران انجام دادم- را بررسی کردم.

چگونه در خانه پولدار شویم؟

برای پولدار شدن در خانه راه های بسیار بسیار زیادی و جود دارد. خانم های خانه دار بسیاری را می شناسم که محصولات خانگی خود را به فروش می رسانند و این نقطه شروع فوق العاده خوبی برای شهرت و پولدار شدن در خانه است. شما می توانید انواع ترشی جات، مربا جات، سرکه دست ساز، شیرینی، صنایع دستی و هرچیز دیگری که به ذهنتان می رسد را در خانه تولید کنید و از طریق سایت دیوار  و سایت های مشابه به فروش برسانید. حتی می توانید تولیداتتان را صادر کنید.
شاید فکر کنید صادرات کار پیچیده و دشواری است، اما بر اساس تجربه ام به شما عرض می کنم که ساده نیست، اما دشوار هم نیست. اگر واقعا علاقه مندید تا درآمد دلاری داشته باشید و هم خودتان پولدار شوید، هم به اقتصاد ایران کمک کنید؛ پیگیر این کار باشید. با کمی جستجو در گوگل شرکت هایی را در ایران خواهید یافت که در این امر به شما کمک می کنند. این جستجو را به شما واگذار می کنم تا فقط افرادی که واقعا مشتاقند به دنبالش بروند.

از دست ندهید :   کسب درآمد اینترنتی در خواب ؛ روش‌های تست شده و تضمینی

اگر دست پخت خوبی دارید می توانید در خانه غذا درست کنید و از طریق سایت مامان پز به فروش برسانید. خاور خانوم، زن خانه داری بود که کم کم و با فروش غذای خانگی اش به مسافران شروع کرد و امروز کسب و کاری میلیاردی دارد که می توانید از اینجا بیشتر در مورد او بخوانید.

چگونه در خانه پولدار شویم؟ - خاور خانوم

چگونه در خانه پولدار شویم؟

برای پولدار شدن در خانه آن هم بدون سرمایه، می توانید حتی به جای محصولات فیزیکی، خدمات ارایه دهید. خیاط خوبی هستید؟ پرستار کودک هستید؟ چه کاری می توانید انجام دهید که مردم حاضرند بابتش پول پرداخت کنند؟ امروز، گران ترین کالا صداقت و درستکاری است. اگر صادقانه و درست برای دیگران خدمات انجام دهید، پس از مدت کوتاهی وقت سر خاراندن نخواهید داشت و پول خوبی در خواهید آورد!

می توانید حتی برای محصولات یا خدماتتان صفحه اینستاگرام درست کرده و به تبلیغ محصولاتتان بپردازید.

 چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم؟

برای پولدار شدن از اینترنت هرکاری می کنید فقط لطفا دورِ این دوستانی که قول درآمد های نجومی از راه کلیک کردن و .. را می دهند را خط بکشید. پولدار شدن در هرکاری نیازمند زمان و انرژی و پشت کار است. شاید در مسیر کارتان ده ها بار شکست بخورید. اگر پولدار شدن آسان بود که امروز همه میلیاردر بودند. اما نکته اصلی این است که در این مطلب به شما مسیر اصلی را یاد خواهم داد، دیگر لازم نیست برای پیدا کردن مسیرِ درست، آزمون و خطا کنید و انرژی و زمانتان را هدر دهید. هر چه انرژی دارید روی همین راه ها بگذارید تا به نتیجه برسید. یک نکته دیگر هم اینکه هیچ وقت روی بیشتر از یک کار تمرکز نکنید. این دنیا به ما فرصت متخصص شدن در فقط یک کار را خواهد داد. مطمین باشید اگر در یک کار متخصص شوید خیلی بیشتر از انجام همزمان چند کار درآمد خواهید داشت.

از دست ندهید :   تاثیر افکار مثبت در زندگی

اما چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم؟ اول باید تصمیم بگیرید که مدل درآمدیتان چگونه باشد؟ از طریق تبلیغات می خواهید پول در بیاورید یا از طریق فروش محصولات و خدمات؟ چه محصولات و خدماتی برای فروش دارید؟ چقدر بازار این محصولتان بزرگ است و مشتری دارد؟ چقدر در اینترنت رقیب دارید؟ پس از پاسخ به تمام این سوالات وقتی مطمین شدید که می توانید در اینترنت کار کنید و اگر این توانایی را در خودتان می بینید که 6 ماه تا یک سال تلاش سخت کنید و حتی 1 ریال هم در آمد نداشته باشید؛ می توانید به فکر داشتن یک سایت بیفتید.

چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم؟

چگونه از طریق اینترنت پولدار شویم؟

پیشنهادم این است که اصلا با طراحان سایت وارد مذاکره نشوید، خودتان ساخت سایت و فروشگاه اینترنتی با وردپرس را یاد بگیرید -نگران نباشید ساده است- و در گام بعد برای جذب مشتری و پول در آوردن ار طریق اینترنت؛ اگر پول دارید می توانید تبلیغات اینترنتی کنید و اگر نه باید روی سئو و بهینه سازی سایتتان کار کنید و آموزش ببینید تا بتوانید در نتایج بالای گوگل قرار بگیرید و از این طریق مشتری جذب کنید. توضیحات این مسیر کمی تخصصی است و باید دوره ای برای آموزش اصولی آن قرار بدهم!

در آخر هم برای یافتن ایده های استارت آپی کشور سایت شنبه مگ را پیشنهاد می کنم. می تواندی با مراجعه به این سایت، از اخبار استارت آپ های اینترنتی کشور مطلع شوید و ایده های خوبی بگیرید.

از دست ندهید :   چقدر به دنبال پول باشیم تا پولدار شویم؟

چگونه در نوجوانی پولدار شویم؟

اما بحث شیرین قضیه، پولدار شدن در جوانی و نوجوانی است. چگونه در نوجوانی پولدار شویم؟

من یک راه بسیار بسیار ساده و خوب برای این کار بلدم. واقعیتش را بخواهید پولدار شدن در ایران بسیار ساده است! بسیار ساده تر از مسافر کشی و کارگری؛ اما به شرطی که صادق، قابل اعتماد و درستکار باشید. اگر این سه شرط را دارید خودتان را از الان پولدار بدانید.

چگونه در نوجوانی پولدار شویم؟

چگونه در نوجوانی پولدار شویم؟

اما چگونه در نوجوانی پولدار شویم؟ در ایران افراد پولدار بسیاری هستند که به دنبال فردی با همین 3 مشخصه بالا می گردند. اگر شوق پولدار شدن دارید راه بیفتید؛ سازنده های بزرگ، کارخانه داران، بازاری ها و هر صنف پولداری که می شناسید را بگردید، پیشنهاد کار بدهید، و تا می توانید برای آن ها بیشتر از وظایفتان کار انجام دهید. همین کافی است تا دیده شده و نور چشمشان شوید. این افراد شما را به خودشان نزدیک خواهند کرد. تا همینجا برای پولدار شدن شما کافی است؛ چراکه در آمد شما میانگین درآمد 5 نفری است که بیشترین زمان را با آن ها می گذرانید. علاوه بر این، پس از مدتی روابط خوبی پیدا خواهید کرد، اعتبار خوبی خواهید داشت و راه پول در آوردن در آن کسب و کار را یاد خواهید گرفت و موفق و پولدار خواهید شد!

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 306 میانگین امتیاز: 2.7]

5 نظر در مورد «راه های پولدار شدن بدون سرمایه : در خانه ، در جوانی و از اینترنت!»

  • توایران فقط باید یک کار درست وبزرگ بکنی اگه باکارگری و کارمندی می شد پولدار شی که الان من میلیاردر بودم من هم بابام کار میکنه هم مادرم هم من ولی بازم هشتمون گرو نهمونه

  • سلام من یه کسب درامدی سراغ دارم که شما می تونین به راحتی و بدون سرمایه پولدار شوید من به شما نرم افزاری رو معرفی میکنم که با اون می تونین بیت کوین کسب کنید بیت کوین یک واحد ارز دیجیتال هستش که شما با روشن نگه داشتن لپ تاپ یا کامپیوتر میتونین بیت کوین کسب کنید

  • سلام من یه کسب درامدی سراغ دارم که شما می تونین به راحتی و بدون سرمایه پولدار شوید من به شما نرم افزاری رو معرفی میکنم که با اون می تونین بیت کوین کسب کنید بیت کوین یک واحد ارز دیجیتال هستش که شما با روشن نگه داشتن لپ تاپ یا کامپیوتر میتونین بیت کوین کسب کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *