لاکچری چیست؟

لاکچری چیست؟

فهرست

معنی کلمه لاکچری

لاکچری (luxury) در زبان انگلیسی به معنای حالتی از راحتی، ظرافت و کیفیت معنا شده که معمولا قیمت گران هم جزو جدایی ناپذیرش است! در واقع اگر بخواهم به زبان خودمان این کلمه لاکچری را توضیح دهم؛ به هرچیز گران قیمت، با کیفیت و پر زرق و برق می توان لاکچری گفت و اگر بخواهم آخرش را بگویم، می توانم زندگی لاکچری را همان افراط در مایه داری، معنا کنم.

معنی کلمه لاکچری

معنی کلمه لاکچری

لاکچری یعنی چه

از آنجا که این کلمه نه در زبان انگلیسی و نه در زبان فارسی تکلیف مشخصی به لحاظ منظور و معنا ندارد، فکر می کنم استفاده از تصاویر برای تفهیم بیشتر معنای کلمه لاکچری مناسب تر باشد. در ادامه سعی می کنم با کمک تصاویری به جنبه های مختلف این کلمه بپردازم:

از دست ندهید :   نقطه عطف زندگی من کجا بود؟

کفش های لاکچری

لاکچری یعنی چه

اتوموبیل لاکچری

لاکچری یعنی چه 1

منزل لاکچری

لاکچری یعنی چه 3

صندوق پر پول

لاکچری یعنی چه 4

سفر لاکچری

لاکچری یعنی چه 5

وسایل نقلیه لاکچری

لاکچری یعنی چه 6

به نظر شما ثروتمندی یعنی لاکچری زندگی کردن؟

این تعریف از ثروتمندی از کجا آمده است؟ آیا ثروتمندی یعنی ماشین های گران قیمت، هرزگی، ریخت و پاش و لاکچری بازی؟
واقعیتش این است که این تعریف از ثروت و ثروتمندی را از طریق رسانه به خورد مغز ما داده اند. هیچ انسان ثروتمند واقعی تا این حد اسیر تجملات نخواهد شد. خودتان می توانید در مور برترین ثروتمندان جهان تحقیق کنید. می توانید مطلب « پولدارترین افراد ایران » را مطالعه کرده و در مورد تک تک این افراد تحقیق کنید و شیوه زندگی شان را ببینید.

از دست ندهید :   چگونه در زندگی تغییر ایجاد کنیم؟

ثروتمندی اصلا این چیزها نیست. توانایی خرید اقلام لاکچری هست، اما اینها ارزش نیستند. فرد ثروتمند واقعی می داند که نسبت به جامعه وظایفی دارد و باید به آن ها عمل کند. ما نیامده ایم تا فقط برای خودمان جمع کنیم و بمیریم. حتما دیده اید که برخی بعد از پولدار شدن، زندگی شان به هم می ریزد، معتاد می شود، زن دوم می گیرد و … علت این اتفاق همین مسأله است؛ او نمی داند ثروت و ثروتمندی چیست و در نتیجه خودش را نابود می کند.

ثروت واقعی

” ثروت واقعی درواقع همان شاد بودن است و نمی توان آن را خرید”

از دست ندهید :   چرا کتاب قانون جذب ثروت را نخواندم؟

اگر تمام ثروت دنیا را داشته باشید و لبخندی روی لبتان نباشد، یک شکست خورده بزرگ هستید. پول همه چیز نیست، به شرطی که به اندازه کافی پول داشته باشید. اگر پول کافی نداشته بشید، پول همه چیز می شود…

 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 2 میانگین امتیاز: 5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *