۱ و تنها پیش نیاز برای موفقیت چیست؟

پیش نیاز برای موفقیت

اگر واقعا چیزی را بخواهید راهی برای رسیدن به آن پیدا خواهید کرد و اگر نخواهید، بهانه انجام ندادنش را خواهید یافت! باز هم جیم ران حرف آخر را اول می زند و به راستی که این حرف چقدر درست است و چقدر در زندگی ام مثال های زنده اش را دیده ام.
پیگیری، پیگیری و پیگیری! این تنها اصلی است که می تواند خودش به تنهایی منجر به موفقیت شود. اگر هیچ چیزی نمی دانید و هیچ کاری بلد نیستید پیگیری کنید. اگر در کار فروش تجربه داشته باشید می دانید که تنها پیگیری کردن می تواند به چه نتایج بزرگی ختم شود و یا شاید یک فروشنده سمج توانسته باشد فقط با پیگیری و تماس های مکرر به شما محصول یا خدمتی را بفروشد.

فقط کمی پیگیری بیشتر می تواند منجر به موفقیت شود. متاسفانه بیشتر ما یک قدم مانده به موفقیت، ناامید می شویم و دست از تلاش می کشیم. همیشه یک نفس، فقط یک نفس بیشتر ایستادن تفاوت انسان های بزرگ و کوچک است.

از دست ندهید :   راز حضور چیست و چرا به تنهایی برای موفقیت کافی است؟

بهانه ها همیشه هستند. مگر نمی دانیم که مطاله کردن برای موفقیت ما ضروری است. اگر روزانه 2 ساعت در حوزه کاری خود مطالعه کنیم، در انتهای سال به اندازه یک مدرک لیسانس اطلاعات در آن حوزه خواهیم داشت. چرا مطاله نمی کنیم؟ وقت نداریم؟ بهانه های این شکلی هستند که ما را از رسیدن به موفقیت باز می دارند. چرا برنامه روزانه خود را یادداشت نمی کنیم؟ چرا پس انداز نمی کنیم؟ چرا نمی نویسیم که در روز، وقتمان را صرف چه کارهایی می کنیم تا بتوانیم تصمیمات بهتری برای مدیریت زمانمان بگیریم؟

غالبا فقط حرف از موفقیت می زنیم. فقط دوست داریم که موفق باشیم اما بهای آن را ندهیم! لطفا برای چند لحظه نفستان را حبس کنید. تاجایی که دیگر نتوانید طاقت بیاورید. در آن لحظه های پایانی چقدر دلتان می خواست نفس بکشید؟ اگر به اندازه ای که به دنبال نفس کشیدن هستید به دنبال موفقیت باشید، بی شک موفق خواهید شد! آیا اشتیاقتان برای موفقیت همین قدر است؟

از دست ندهید :   چرا؟، یا چگونه؟، کدام پاسخ بهتری به افسردگی تان میدهند؟

نه در لحظات عصبانیت به گذشته فکر کنید و نه در لحظات ترس به آینده! فقط در زمان آگاهی، آگاهانه  به اطرافتان نگاه کنید. وقتی ترسیدید اقدام کنید، وقتی عصبانی شدید سکوت کنید. تصمیمات هیجانی نگیرید. به ساد داشه باشید برای انجام سریع هر کاری، دو شرط لازم است: یکی تمرکز روی فقط انجام آن کار و دیگری آشتی بودن با خود و داشتن حس خوب از انجام آن کار.

انسان ها خوش شانس نیستند! علت موفقیت آن ها قرار گرفتن در جای درست در زمان درست نیست! بلکه علت این موفقیت آمادگی ، پیگیری و استقامت است. همه می توانند با پیگیری و استقامت به موفقیت های بزرگ برسند.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 5 میانگین امتیاز: 3.4]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *