نقش افراد موفق در پیشرفت هر کشور چیست؟

نقش افراد موفق در پیشرفت هر کشور چیست؟

افراد موفق چگونه فکر می کنند؟

خبرنگار جوانی در حال مصاحبه با راکفلر بزرگترین سرمایه دار تاریخ آمریکا بود. از او در مورد برنامه های آینده اش سوال می کرد. راکفلر هم در حال گفتن لیست درازی از فعالیت های اقتصادی و سرمایه گذاری هایی که برای آینده اش برنامه ریزی کرده بود را توضیح می داد. در همین حال که راکفلر صحبت می کرد، خبرنگار جوان مات و مبهوت مانده بود. سوالی در پس ذهن خبرنگار بود که: آقا بس نیست؟ این همه مال و منال داری! هفت پشتت هم بخورند تمام نمی شود. راکفلر از چهره او متوجه شد و گفت: “دوست جوان من، هدف من این است که اقتصاد امریکا، اقتصاد شماره یک دنیا شود!”

از دست ندهید :   هویت شخصی و نمود آن در زبان بدن

انسان های بزرگ، بزرگ هم فکر می کنند. نقش افراد موفق در پیشرفت هر کشور به همین قدرت و بزرگی است. متاسفانه مساله ای که امروز در ایران با آن رو به رو هستیم این است که ما عموما از موفق شدن خود در کنار دیگران لذت نمی بریم. تنها اتفاقی که ما را خوشحال می کند، این است که ما موفق شویم و همزمان دیگران شکست بخورند!

هدف انسان بزرگ در هر کشور

انسان های بزرگ در هر کشور هدفشان این است که جایگاه کشورشان را در هر زمینه ای که توان دارند ارتقا بخشند. برای جوانان کشور دوره های آموزشی برگزار کنند تجربیات و آموخته های ارزشمند خود را با آن ها به اشتراک بگذارند و کمک کنند تا روند رشد و موفقیت کشور سرعت بگیرد. بالاترین کاری که انسان های بزرگ هر کشور برای موفقیت آن می توانند انجام دهند، آموزش نیروهای جوان است.

از دست ندهید :   4 گام طلایی شبکه سازی، اصل طلایی موفقیت!

به یاد داشه باشید که یک کشور موفق از شهر های موفق ساخته می شود، شهر های موفق خانواده های موفق دارند و این افراد موفق هستند که خانواده های موفق را می سازند. اگر 5 درصد از افراد یک جامعه تغییر اساسی در خود و سبک زدگی شان ایجاد کنند، تحول عظیمی در آن جامعه ایجاد خواهند کرد.

انسان های موفق هر کشور دوست دارند تا دست دیگران را بگیرند و کمک کنند تا آن ها نیز به خواسته هایشان برسند. اگر کسی این کار را انجام نمی دهد، فقط به فکر منافع خود است و تمایلی برای کمک بدون چشم داشت به دیگران ندارد، باید کمی در مورد بزرگ یودنش تامل کرد!

از دست ندهید :   موفقیت آسان ترین کار است، اگر بزرگ فکر کنید!

 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 3 میانگین امتیاز: 2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *