راز حضور چیست و چرا به تنهایی برای موفقیت کافی است؟

حضور و موفقیت

برای رویا باید جنگید! باید چشم ها را بست و دیگر به هیچ راه پس و پیشی فکر نکرد. دوست دارید راز موفقیت را به شما بگویم؟ اگر هیچ چیز بلد نیستید، فقط پیگیری کنید. اگر هیچ چیز نمی دانید به قدر کافی پیگیر باشید.
بیشتر رویا های ما تنها به این دلیل به واقعیت نمی رسند که ما به اندازه کافی پیگیری نمی کنیم. در دنیای امروز ارزش ایده تقریبا به صفر رسیده است. چیزی که شما را موفق می کند، اقداماتی هستند که منجر به نتیجه می شوند و نه ایده هایی که نیمه کاره رها شده اند.

راز حضور

حضور، یکی از پیگیری هایی است که همشه جواب داده و خواهد داد. فوق العاده ساده و فوق العاده موثر. خیلی از کسانی که موفقیت های بسیار عظیم به دست آورده اند، تنها 1 کار انجام داده اند؛ حضور داشته اند، همین!

از دست ندهید :   آموزش هدف گذاری در زندگی ؛ فرمول نهایی

فردی را می شناختم که دوست داشت عکاس مجموعه ی بزرگی شود. مدت ها تنها کاری که می کرد این بود که جلوی درب مجموعه می نشست! همین حضور مستمر او در جایی که حتی هیچ کس او را نمی شناخت و او آرزوی فعالیت در آنجا را داشت، کم کم باعث شکل گیری ارتباطات و سپس شروع به فعالیت او شد.

در مقاله ی 4 گام طلایی شبکه سازی، اصل طلایی موفقیت! شرح دادیم که یکی از گام های طلایی شبکه سازی، رفتن به محل هایی است که افراد موفق در آنجا حضور دارند. اگر خودتان را به نمایش نگذارید، چگونه افرادی که به دنبال ارزش های شما هستند پیدایتان کنند؟

بسیاری از انسان هایی که در اطرافم می بینم -شاید 35 سال را رد کرده اند، سن برخی هم به 40 و 50 و بالاتر می خورد- هنوز نمی دانند که در زندگی واقعا چه می خواهند! شاید این افراد انسان های بسیار ثروتمندی هم باشند، اما این که نمی دانند با چه جیزی خوشحال می شوند، هنوز حای سوال دارد که چرا؟ چطور می شود 50 سال از خداوند عمر گرفت و 1 ساعت فکر نکرد که من چه چیزی از این دنیا می خواهم؟ با چه چیزی شاد می شوم؟

از دست ندهید :   از خودت پرسیدی چطور موفق شوم؟

در فروش و فروشندگی هم به همین شکل است. فروش یک محصول با اولین تماس نرخ پایینی دارد و ممولا نیازمند تماس هایی به منظور پیگیری است. زندگی هم مانند فروش با پیگیری به جلو می رود.
البته قانون انتظار را هم در نظر داشته باشید، در زندگی منتظر هرچیزی که باشید، آن را تجربه خواهید کرد. منتظر اتفاقات و روابط عالی باشید تا آن ها را تجربه کنید. باور کنید می توانید با فردی که آرزویش را دارید ملاقات کنید و به توافق برسید. سپس حضور داشته باشید.
با نرخ بسیار بسیار بالا، افرادی که از این مسیر استفاده می کنند به اهدافشان می رسند. نگران بزرگ بودن آن محل یا آن شخص نباشید و از این بابت نترسید. هیچ تفاوتی نمی کند، هرکس که باشد با دیدن پیگیری و ارزش های شما بالاخره راه باز می شود.

از دست ندهید :   موفقیت ما در شکست دیگران است؟

 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 3 میانگین امتیاز: 4.3]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *