۲ راز موفقیت یک فرد موفق چیست؟

علت موفقیت یک فرد موفق چیست؟

راز موفقیت یک فرد موفق تنها مطالعه تکنیک ها و کتاب های موفقیت و شرکت در سمینار ها و کارگاه های با این موضوع نیست. این فعالیت ها اطلاعات بسیار ارشمندی را به ما می دهند اما اطلاعات به تنهایی باعث موفقیت کسی نمی شوند. اطلاعات تنها زمانی به موفقیت منجر می شوند که به کار گرفته شده و به آن ها عمل شود! پس آیا اقدام در مورد دانسته ها می تواند راز موفقیت باشد؟

اما اقدام هم به تنهایی و بدون انگیزه کافی، راه به جایی نمی برد. بسیاری از ما بعد از یک سمینار انگیزشی، چند روزی به عهدهایمان وفادار می مانیم و درگیر عمل به دانسته هایمان می شویم که البته این روند ادامه نخواهد داشت و دوباره عمل کردن به آموخته هایمان را رها می کنیم. پس راز موفقیت یک فرد موفق در چیست؟ در ادامه 2 راز موفقیت بک فرد موفق را با هم فاش خواهیم کرد.

فهرست

روتین روزانه، راز موفقیت یک فرد موفق

چیزی که راز موفقیت یک فرد موفق است، نه دانستن نکات موفقیت است و نه اقدامات هیجانی بر اساس این دانسته ها! بلکه داشتن یک روتین روزانه است که می تواند ما را بسیار بسیار موفق کند! روتینی که به شکل عادت درآمده باشد.

از دست ندهید :   چه تعریفی از زندگی مالی تان دارید؟

صبح جادویی - راز موفقیت

صبح جادویی – راز موفقیت

می توانید یک روتین موفق را در کتاب صبح جادویی از انتشارات نوآوران سینا مطالعه و اجرایی کنید. روتین صبحگاهی مجموعه ای از فالیت های پیوسته و مداوم است که ذهن شما را برای موفقیت برنامه ریزی می کند و باتری شما را برای ادامه روز شارژ نگه می دارد.

تغییر شخصیت، راز موفقیت یک فرد موفق

راز موفقیت یک فرد موفق همچنین در شخصیت اوست. این شخصیت یک فرد موفق است که او را موفق می کند و نه دانسته هایش! شخصیت مجموعه رفتارهایی است که به صورت ناخودآگاه درآمده اند، از بس تکرار شده اند! در واقع چیزی که یک فرد را موفق می کند، تکنیک های موفقیت نیستند، بلکه شخصیت اوست.

از دست ندهید :   ذهن و کشف راز کیمیاگری

شخصیت - راز موفقیت

شخصیت – راز موفقیت

راه های مختلفی برای تغییر شخصیت وجود دارد ساده ترین راه، معاشرت مداوم با فردی است که می خواهیم شخصیتی مشابه او داشته باشیم یا به موفقیت مشابهی برسیم. بعد از مدتی همنشینی با یک فرد، مدل ذهنی او در ما تاثیر خواهد گذاشت. به یاد داشته باشید شما از هر نظر برابر با میانگین 5 نفری هستید که بیشترین زمان را با آن ها می گذرانید.

چرا و چه کسی؟ راز موفقیت!

راه دیگر این است که “چرا” و “چه کسی” را در زندگی مان پیدا کنیم. از خود سوال کنیم چرا باید موفق شوم؟ پاسخ این سوال می تواند انگیزاننده ما تا آخر عمر برای رسیدن به خواسته هایمان باشد. بهتر است پاسخ آن پول نباشد، بلکه خواسته هایی باشد که می خواهیم با کمک پول به آن ها برسیم. مثلا خرید خانه از داشتن پولِ خرید خانه، انگیزاننده بهتری است. چراکه می توانید داشتن خانه را با تمام 5 حس خود احساس کنید و در رویا از آن لذت ببرید اما داشتن پول به تنهایی انگیزاننده خیلی قوی نیست!

از دست ندهید :   نقش موثر هیپنوتیزم در تغییر باور ها و تصویر از خود

از این سوال بهتر این است؛ به خاطر چه کسی باید موفق شوم؟ بهتر است دلیل موفقیت تنها خودمان نباشیم. انسان زمانی بزرگ می شود که به دیگران فکر می کند و به خواسه های آن ها می اندیشد. این طرز تفکر یک انسان بالغ، با اعتماد به نفس، مفید و موفق است.

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 9 میانگین امتیاز: 3.2]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *