چرا باید همین امروز کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنیم؟

کسب و کار اینترنتی

کارشناسان معتقدند درآینده نزدیک هیچ کسب و کاری وجود نخواهد داشت، مگر به صورت یک کسب و کار اینرنتی. با افزایش چشم گیر استفاده مردم از اینرنت و سادگی سفارش اینترنتی& هر کسب و کاری باید در فضای آنلاین نیز حضور داشته باشد تا بتواند از بازار پر رقابت دنیای امروز جان سالم به در ببرد.

راه اندازی کسب و کار اینترنتی مزایای فراوانی دارد.  قبلا در مورد مراحل گام به گام راه اندازی کسب و کار اینترنتی و همچنین مهارت های لازم برای راه‌اندازی کسب و کار اینترنتی صحبت کرده‌ایم.

در ادامه خواهیم دید که راه اندازی کسب و کار اینترتی، چه مزایایی خواهد داشت.

محدودیت زمانی ندارید

وقتی صاحب کسب و کار اینترتی هستید، یعنی بسیاری از فرآیندها که قبلا توسط انسان انجام می‌شد، حالا توسط وبسایت شما انجام می‌شود. پس حالا آزادی زمانی بیشتر دارید و مجبور نیستید حتما در ساعت مشخصی سر کارتان باشید.

از دست ندهید :   13 راه برای کسب ثروت از اینترنت در ایران

البته با گشترش کسب و کارتان باید به بخش‌های مختلف نظم بدهید، اما بازهم در کسب و کار اینترنتی نسبت به کسب و کار سنتی، آزادی بیشتری خواهید داشت.

محدودیت درآمدی ندارید

در کسب و کار سنتی هم به همین شکل محدودیت درآمدی نخواهید داشت. اما هرچه درآمدتان در کسب و کار سنتی بیشتر شود، نیاز به بستر گران‌تر، افراد بیشتر و فضای بزرگتری دارید.

در کسب و کار اینترنتی می توانید به وسعت دنیا خدمات خود را ارايه کنید. آن هم با تعداد نیروهای بسیار کمتر از کسب و کار سنتی.

کمپانی شیائومی، یک شرکت چینی است که فروش بسیار بالایی را در زمینه تلفن‌های همراه هوشمند درجهان و خصوصا در چین داراست. استراتژی این شرکت بر حذف دفاتر فیزیکی و ارائه اجناس صرفا به صورت آنلاین است. مدیران این کمپانی از این راه توانسته‌اند قیمت محصولات خود را پایین نگه داشته و فروش بالایی را داشته باشند.

از دست ندهید :   ۲۱ روش انضباط شخصی برای دستیابی به هدف – قسمت سوم

سریع‌تر به استقلال مالی برسید

یکی از قابلیت‌های کسب و کار اینترتی، قابلیت رشد سریع است. با رشد سریع‌تر می توانید سریع‌تر نیز به پول و ثروت برسید. همین‌طور کسب و کار اینترتی به دلیل اینکه قابلیت آغاز شدن با سرمایه اندک را داراست، گزینه مناسبی برای رسیدن به استقلال مالی با دستان خالی محسوب می‌شود.

سرعت بالای انجام کار

در بستر اینترنت کارها با سرعت بالاتری انجام شده و به همین دلیل سرعت رشد و پیشرفت نیز بالا‌تر است. مشتریان شما نیز می‌توانند ساده‌تر و سریع‌تر محصولات و خدمات مورد نظرشان را تهیه کرده و از این نظر رضایت بیشتری دارند.

همه گیر شدن اینترنت

امروزه قطع شدن آب و برق قابل شاید قابل تحمل باشد، اما برای بسیاری از افراد قطع شدن اینترنت خیلی سخت است. هر روز افراد بیشتری خدمات و محصولات خود را از طریق اینترنت پیدا کرده و پاسخ سوالات خود را در اینترنت جستجو می‌کنند.

از دست ندهید :   آیا پول می تواند انگیزه لازم برای موفقیت را ایجاد کند؟

با توجه به این روند‌ها باید کسب و کار اینترنتی را جدی گرفت.

 

شما چه امتیازی به این مقاله می دهید؟
[تعداد امتیازات: 5 میانگین امتیاز: 3.6]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *